Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Seat Leon II 1.8 TSI 2010 - Sochaczew

  1. #1
    nightclouwer
    Gość

    Domyślnie Seat Leon II 1.8 TSI 2010 - Sochaczew

    Ocena auta z ogłoszenia
    Marka: Seat

    VIN: VSSZZZ1PZAR042232

    Model: Leon II

    Silnik: 1.8 TSI

    Rocznik: 2010

    Miejscowość: Sochaczew

    Nazwa komisu: -

    Link do ogłoszenia: https://www.otomoto.pl/oferta/seat-l...-ID6A3RY3.html

    Treść: Dzień dobry, interesuje mnie taki samochód, a najbardziej opinia wasza na jego temat. Informację od sprzedającego dostałem taką:
    "Sprawa z autem wyglada tak. Auto sprowadzone jest z Francji. Ja zrobiłem na miejscu tlumaczenie dokumentow , oplacilem akcyzje i przygotowalem auto do rejestracji czyli ma zrobiony przeglad w kraju tzw zerowy. Jako firma wystawiam Panu pelna fakture na auto i daje komplet dokumentow potrzebnych do rejestacji w urzedzie. Faktura daje Panu jeszce taki plus ze nie placi Pan 2% od wartosci auta do Urzedu Skarbowego bo jako firma robie to ja . Co do rozrzadu nie byl wymieniamy przeze mnie bo jeszcze za wczesnie i auto nie wymaga przy tym przebiegy wymiany ale to juz jak kto woli moze sobie wymienic po zakupie. Auto mialo robiona wymiane filtrow i oleju w lipcu w salonie Carsed w Warszawie i tam tez przejrzeli auto i stwierdzili ze nie wymaga wymiany rozrzadu jest wszystko ok. Co do bycia wlascicielem no jako firma jestem jego wlasciclelem natomiast nie bylo ono rejestowane w kraju bo jakbym je zarejestowala to bylbym pierwszy w ksiazce pojazdy a nie kazdy tak chce zeby bylo wie Pan jedym to nie przeszkadza inni chca byc pierwszymi wlascicielami w kraju. Moge auto zarejestowac ale to wydluza caly proces o 30 dni bo trzeba czekac na twardy dowod itd. Tak to Pan idzie z kompletem dokumentow rejestruje auto na siebie i wszytko jest legalne i normalne . Rejestracja w urzedzie to 250 zloty no i ubezpieczenie we wlasnym zakresie juz takie docelowe . Teraz auto ma ubezpieczenie miesieczne na ktorym moza spokojnie jechac i rejestowac auto a przy odbiorze twardego dowody trzeba miec juz takie normalne ubezpieczenie"
    Czy wszystko ok? Najbardziej mnie nie pokoi to że nadal zarejestrowany we Francji.
    Pozdrawiam

  2. #2
    Banowany
    Zarejestrowany
    lut 2017
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    565
    Podziękowano Thanks Given 
    0
    Podziękowano Thanks Received 
    2
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Seat Leon II 1.8 TSI 2010 - Sochaczew

    Cytat Napisał nightclouwer Zobacz post
    Najbardziej mnie nie pokoi to że nadal zarejestrowany we Francji. [/I]
    To jest akurat Bzdura Auto jest Wyrejestrowane z Francji i nie zarejestrowane nigdzie.

  3. #3
    Moderator+
    Zarejestrowany
    cze 2015
    Skąd
    Mazowsze
    Postów
    8,808
    Podziękowano Thanks Given 
    1,597
    Podziękowano Thanks Received 
    159
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie Odp: Seat Leon II 1.8 TSI 2010 - Sochaczew

    Najbardziej to Cię powinien martwić kiepski silnik i było coś wypłacane z ubezpieczalni, a ta "okazja" z Sochaczewa w sprzedaży jest od listopada.

  4. #4
    nightclouwer
    Gość

    Domyślnie Odp: Seat Leon II 1.8 TSI 2010 - Sochaczew

    No tak to zabrzmiało jakby był na Fr blachach. Silnik ma swoje bolączki, najbardziej z rozrządem. Zakładam że po kupnie odrazu go wymieniam. No jeżeli to prawda że tak długo stoi na sprzedaż to kiepsko to wygląda ;/

  5. #5
    Banowany
    Zarejestrowany
    lut 2017
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    565
    Podziękowano Thanks Given 
    0
    Podziękowano Thanks Received 
    2
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Seat Leon II 1.8 TSI 2010 - Sochaczew

    Cytat Napisał nightclouwer Zobacz post
    No tak to zabrzmiało jakby był na Fr blachach. ;/
    Jak będziesz chciał to Ci zrobią nawet na amerykańskich blachach https://allegro.pl/tablice-rejestrac...843996276.html

  6. #6
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Seat Leon II 1.8 TSI 2010 - Sochaczew

    93 tys z FR sprawdzić do kada strafa zgniotu byla

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •