Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Opinie o kupujących

  1. #1
    Glorusek
    Gość

    Domyślnie Opinie o kupujących

    Witam, widzialem temat o sprzedajaych, nie widzialem o kupujacych wiec zakladam.Moje przemyslenia po 2tyg proby sprzedazy auta. Nie jestem handlarzem, zwykly chlopok co auto chce sprzedac i kupic inne.Mam auto bezwypadkowe z malym przebiegiem.Dzwoni do mnie dziennie ok 5 osob, od tygodnia mam bole glowy od tego co slysze.Umowilo sie ze mna na ogledziny ok 10 osob, z nich wszystkich przyjechala tylko 1 osoba, to po gowno sie umawiaja? Czekam przy telefonie jak idiota, auto przecieram szmatka zeby to facet nie powiedzial ze syf a tu **** cisza.Druga sprawa ze wydzwaniaja ludzie i zadaja pytania na ktore odp maja w opisie, „a dlaczego ten przebieg taki maly”, „rzeczywiscie tam nic nie cofane bylo”, „na pewno nie bite? Ja mam czujnik”, „nowe opony> to po co nowe skoro Pan sprzedaje:?’’ „dynamiczne to auto? Idzie to?” „w opisie napisal Pan ze nie wymaga wkladu, to co tam trzeba zrobic”Serio ludzie chyba za duzo sie naogladali i naczytali oferuje im dokumenty na przebieg, moga sobie zobaczyc stan techniczny, wziac mechanika, naukowca z nasa kogokolwiek, milion czujnikow, lakiernika z fabryki.. a oni i tak probuja mi wmowic ze wciskam im kit.Pisze tego posta bo po prostu od tygodnia boli mnie leb jak slysze jak ktos dzwoni, facet 20min muli dupe opowiadam 3x razy to samo co napisalem w obszernym opisie a on na koncu z tekstem ze za daleko ma..Idzie oszalec. Kolejny kwiatek: mowie facetowi ze moze przyjechac bo na jutro mam 2 osoby umowione (oczywiscie nie pojawili sie) a gosc do mnie dzwoni 2 dni pozniej czy tamci chetni byli i tyle.

  2. #2
    Kris75
    Gość

    Domyślnie Odp: Opinie o kupujących

    Ciekaw będę Twojej opinii jak będziesz auto oglądać do zakupu...

  3. #3
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie Odp: Opinie o kupujących

    Kris - moim zdaniem osoby z gruntu uczciwe i nie zajmujące się " zawodowo techniką picu i sprzedaży aut" mogą mieć takie odczucia, że Świat zwariował
    Chciałem tu wkleić Tylika i jego Temat "Kupujący i Kupujący" ....ale widać net go przetrawił albo ja jak zwykle nie umiem znaleźć

    W każdym razie chcę tu po raz wtóry napisać ,ze bez szans na sprzedaż jest ogłoszenie . które nie dość ,że ma "ujowe fotki" i uczciwy opis to jeszcze cenę np; średnią (a nie daj Bozia z tych wyższych! - bo to już zero telefonów )

    Dlatego chłopaki sprowadzają "towar" nadający się do zarobienia paru zł. - najlepiej "paździerze" . które po reanimacji dadzą bicie z ceną , która musi być tą jedną z najatrakcyjniejszych na znanych portalach a fotki jak z wesela ....kilka dni i znajduje się "Jeleń"

    a wiadomo ...tu w POmrocznej swoiste Eldorado - wszystkie od 1go właściciela bezwypadkowe z ori przebiegiem i udokumentowane ks. serwisową
    po prostu jedno ogłoszenie prześciga drugie w cenie i opisie

    Ehhh ...szkoda rąk do gadania
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  4. #4
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziękowano Thanks Given 
    123
    Podziękowano Thanks Received 
    4
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie Odp: Opinie o kupujących

    Nie ma złotego wariantu jak napisać ogłoszenie.
    Sprzedaję swoje auto, z niskim przebiegiem ale normalną ceną (czytaj, wysoką dla wielu) bo tyle trzeba by dać zagranicą za uczciwe auto. Podobne ogłoszenia są o wiele tańsze, dlaczego takie są to ja wiem dobrze, inni niekoniecznie.
    Jedno co mam, to mam święty spokój, nikt nie dzwoni. Jednak ja nie mam ciśnienia na sprzedaż, nie sprzedam to będę jeździł
    Pozdrawiam

  5. #5
    Glorusek
    Gość

    Domyślnie Odp: Opinie o kupujących

    kogos bys nie spytal ze sprzedajaych to nikt nie ma cisnienia, tez rozgladam sie za nowym i nikt nie spusci bo sprzeda to sprzeda nie to zostanie a gowno prawda kazdy chce sprzedac.

    Nosz kurde ale skoro ludzie sie umawiaja to w jakim celu to robia? Dzwoni facet Panie jutro bym to ogladnal a na drugi dzien cisza i tak codziennie.

    Mowie facetowi ze auto odkupilem od czlonka rodziny i znam przeszlosc auta to slusze jak facet sie podsmiec***e i dziekuje, nosz szlag moze trafic ludzie sami sie wkrecaja..

  6. #6
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziękowano Thanks Given 
    123
    Podziękowano Thanks Received 
    4
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie Odp: Opinie o kupujących

    skoro jesteś z Afryki to może dlatego tak masz ze sprzedażą
    Pozdrawiam

  7. #7
    Moderator+ Avatar dural
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Kuj-Pom
    Postów
    1,321
    Podziękowano Thanks Given 
    526
    Podziękowano Thanks Received 
    1
    Podziękowano
    1 Post
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie Odp: Opinie o kupujących

    Dlatego ja prawie zawsze sprzedaje samochody rodzinie lub bliskim znajomym - Oni są szczęśliwi bo auta są serwisowane na czas, ze znaną historią a ja mam spokój z telefonami.

    Jak czytałem pierwszy post oczami wyobraźni widziałem przyszłość : niestety moja Mama choruje "onkologicznie" jak była na siłach użytkowała vw Golfa, obecnie sytuacja nie jest najlepsza, a co za tym idzie samochód praktycznie stoi.

    Na przeglądach przebiegi się zmieniają symbolicznie po 5-7 tyś km rocznie - już widzę jak w cepiku będą sprawdzać przebiegi i konsternacją : "golf w tdeiku i takie przebiegi - *****ttttttttttttttttttttttt"

  8. #8
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie Odp: Opinie o kupujących

    Jest już taki temat na forum:
    https://bez-wypadkowe.net/showthread.php?t=387
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  9. #9
    Banowany
    Zarejestrowany
    lut 2017
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    565
    Podziękowano Thanks Given 
    0
    Podziękowano Thanks Received 
    2
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Opinie o kupujących

    Cytat Napisał Glorusek Zobacz post
    Idzie oszalec
    hehe sprzedałbyś z 5 - 10 aut to byś wiedział jak masz z klientem rozmawiać, ja janusza od razu wyczuwam przez tel, a jak zaczyna się targować przez tel, to wiadomo że to nie jest klient, od razu się takich kasuje. krótko, konkretnie, i na temat, jak najmniej wazeliny i wchodzenia w d...e, nie rozpowiadać się i nie tworzyć poematów, nie tłumaczyć się, i na zasadzie : wiem co mam, pasuje: przyjeżdżaj , nie pasuje to spier... ;-) jak handlarze z wielkopolski ;-)

  10. #10
    Glorusek
    Gość

    Domyślnie Odp: Opinie o kupujących

    Auto sprzedalem: przez tel skrotko „mozna dzis podjechac”?Na miejscu, z mechanikiem sami sprawdzali, nie pytali, nic nie znalezli, konkretnie ile chce kasa podpis do widzenia.Doswiadczenie na przyszlosc juz mam, z tym autem akurat mi sie spieszylo bo chcialem szybko sprzedac, szybko kupic i zajac sie prywatnymi sprawami.Ale niestety spoleczenstwo nasze to ulomy, sami sie nakrecaja na niewiadomo co, umowilo sie ze mna ok 30 osob a przyjechalo 3. Juz nie opowiadal bym przez telefon, raz facet mnie meczyl 30min a nie przyjechal, nie wiem co zawazylo na jego decyzji? Pewnie to ze mial 100km..

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •