Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Audi A3 1.6 FSI 2007R, srebrny, 19500 PLN, Mińsk Mazowiecki

  1. #1
    icetea00
    Gość

    Domyślnie Audi A3 1.6 FSI 2007R, srebrny, 19500 PLN, Mińsk Mazowiecki

    Ocena auta z ogłoszenia Marka: Audi VIN: NIE PODANO Model: A3 Silnik: 1.6 FSI Rocznik: 2007 Miejscowość: Mińsk Mazowiecki Nazwa komisurywatne Link do ogłoszenia: https://www.olx.pl/oferta/audi-a3-s-...tml#78c2e2e6ae Treść: Witam Panowie,Myślę nad zakupem A3 wpadła mi właśnie akurat mam nie daleko pół godzinki jazdy dziś będę w okolicach to może uda mi się obejrzeć.Wersja S-Line 2007r auto stoi na zimowych oponach z tego co się dowiedziałem letnie też są. Minimalnie można z ceny urwać jeszcze przed 19 k więc nie tak źle.Miałem Coupe i nie przeszkadzało mi 2 drzwiowe auto.Jestem ciekaw waszego zdania o Vin nie pytałem ale pewnie jest możliwość zdoby

  2. #2
    Glorusek
    Gość

    Domyślnie Odp: Audi A3 1.6 FSI 2007R, srebrny, 19500 PLN, Mińsk Mazowiecki

    Maska ewidentnie nie pasuje, musialo cos tam sie dziac podejrzewam ze to nie oryginalna maska.Druga sprawa zdjecia robione w lesie nie bez powodu, trudniej cos dostrzec.Zdjecia ogolnie typowo handlarsko, silnik beznadziejny, ale nie jest powiedziane ze auto zle i nie bedzie jezdzic,].

  3. #3
    icetea00
    Gość

    Domyślnie Odp: Audi A3 1.6 FSI 2007R, srebrny, 19500 PLN, Mińsk Mazowiecki

    Cytat Napisał Glorusek Zobacz post
    Maska ewidentnie nie pasuje, musialo cos tam sie dziac podejrzewam ze to nie oryginalna maska.Druga sprawa zdjecia robione w lesie nie bez powodu, trudniej cos dostrzec.Zdjecia ogolnie typowo handlarsko, silnik beznadziejny, ale nie jest powiedziane ze auto zle i nie bedzie jezdzic,].
    Racja oglądałem zostawię bez komentarza temat do zamknięcia Szukamy dalej

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •