Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: MiniVan Citroen Xsara Picasso czy Opel Zafira A

  1. #1
    morgrabia
    Gość

    Domyślnie MiniVan Citroen Xsara Picasso czy Opel Zafira A

    Rodzaj Van Preferowana marka citroen opel
    Budżet na zakup auta: 9000
    Preferowany rok produkcji: 2003-2005
    Silnik (pojemność i liczba KM) 1,8 115KM
    Preferowany rodzaj paliwa: Pb
    Planowany roczny przebieg: 25000
    Segment/typ/wielkość auta: minivan
    Charakter użytkowania : miasto > 50%
    Ilość pasażerów, bagażu: pasażerów 4/5 bagąznik pełny w piątki i niedziele
    Pochodzenie auta (rynek krajowy/import): obojętne

    Czego przede wszystkim wymagam od auta: Przestronności,dużego bagażnika ,i jak najmniej awarii. Waham się miedzy Xsarą Picasso a Zafirą A.Podoba mi się bardziej XP i można młodszą kupić za te same pieniądze co Zafirę ale boję się trochę tej nie wiem czy prawdziwej czy mitycznej awaryjności elektroniki oraz tylnej belki.Boje się że w XP zepsuje się ten elektroniczny wyświetlacz? Jeżdżę po mieście do pracy ,z dziećmi do szkoły a na weekend za miasto ok 40km al epo jednej bardzo łatanej drodze.Kolega który tam mieszka jeździ Audi A4 to mówi że przez tą drogę raz w roku całe zawieszenie musi robić(no ale może rozwiązaniem jest jechać po niej wolno)? Boję się też czy ta belka tak może mi się w trasie byle kiedy zepsuć i skończę na drzewie.jak to jest? Ja o auto,jego sprawność,estetykę i kosmetykę bardzo dbam więc często naprawiam rzeczy na które nikt inny by uwagi nie zwrócił nawet. Co będzie lepszym wyborem? Podaję cenę około 9tys bo chcę w aucie od razu zrobić rozrząd,filtry i olej ,oraz założyć instalację gazową P.S proszę ew o poprawę tematu moderatora bo formularz mi nie działa a w ten spośób dodaje mi wszystko jednym ciągiem/w jednej linijce zamiast jedno pod drugim [wyskakuje mi błąd : Form failed to submit. The following error(s) occured: Proszę wypełnić oba pola: tytułu oraz wiadomości.]-da się temu zaradzić?

  2. #2
    Kris_5551
    Gość

    Domyślnie Odp: MiniVan Citroen Xsara Picasso czy Opel Zafira A

    Kilka lat temu miałem Xsarę Picasso w dieslu (jeździłem nią 3 lata) - auto sprawowało się b. dobrze w mieście i na trasie (nie jest to rakieta). Nie przytrafiła mi się też żadna nieplanowana usterka/awaria. PolecamZnajomi posiadali Zafirę w dieslu (sprowadzana z przebiegiem ponad 170 tys km), później okazało się że była mocno trafiona prawym przodem. A promień skrętu jak autobus.... i niższy komfort jazdy (resorowanie, wyciszenie...)

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •