Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Ford Fiesta 1.4 16V 59kW 2007 - Kacprówek

  1. #1
    pmd
    Gość

    Domyślnie Ford Fiesta 1.4 16V 59kW 2007 - Kacprówek

    Marka: FORD
    VIN: WF0HXXGAJH7Y32266
    Model: FIESTA
    Silnik: 1.4 16V
    Rocznik: 2007
    Miejscowość: Kacprówek pow. Garwoliński woj. Mazowieckie
    Nazwa komisu: Osoba prywatna
    Link do ogłoszenia: https://www.olx.pl/oferta/ford-fiest...6AutoTreść:Moi

    Drodzy, W związku z potrzebą zakupu auta dla dziadka kieruje do Was ogromną prośbę o pomoc w ustaleniu historii wypadkowej auta, które pochodzi ze Szwajcarii i zostało wylicytowane na aukcji Wintherthur, czyli posiada historię wypadkową. Niestety wykupiony raport na autoDNA nie zawiera zdjęć, ani wpisów z historią i przebiegiem.Kiedy przeszło 2 lata temu kupowałem swoje auto po raz pierwszy trafiłem na to forum i z Waszą pomocą moi drodzy udało się kupić dobry sprzęt do którego leję ON i wymieniam oleje i filtry co 15k km i auto już prawie 2,5 roku lata bezproblemowo i nigdy nie było z nim żadnego problemu. I tym razem, liczę po cichutku, na Waszą pomoc głównie w dotarciu do zdjęć jak auto było rozbite. Najbardziej obawiam się spawanej ćwiartki lub zespawanego auta z dwóch. Jak uszkodzenia były delikatne to są do zaakceptowania przez kupującego, czyli dziadka. Bardzo proszę o pomoc.
    Ostatnio edytowane przez Kris75 ; 08-07-18 o 14:02

  2. #2
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Ford Fiesta 1.4 16V 59kW 2007 - Kacprówek

    zacznij od zapytania autodna czy przypadkiem fotki nie odłączyły sie od raportu

  3. #3
    pmd
    Gość

    Domyślnie Odp: Ford Fiesta 1.4 16V 59kW 2007 - Kacprówek

    Nie rozumiem jak to zdjęcia odłączyły się od raportu? To znaczy, że znalazłeś jakieś zdjęcia w bazie ? Mógłbyś coś podrzucić ? Mocno zależy mi na czasie, gdyż samochód niedługo będzie niedostępny...P.S Napisałem już @ w tej sprawie do autoDNA, ale kontakt z nimi jest możliwy tylko przez formularz i w związku z tym może troszkę potrwać zanim się do mnie odezwą.
    Ostatnio edytowane przez pmd ; 09-07-18 o 15:41

  4. #4
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Ford Fiesta 1.4 16V 59kW 2007 - Kacprówek

    Jakby mi zależało to juz dawno bym pisał do DNA zapytanie czy sa MOŻE zdjecia do tej szkody.

  5. #5
    pmd
    Gość

    Domyślnie Odp: Ford Fiesta 1.4 16V 59kW 2007 - Kacprówek

    Zależy mi i to bardzo. Wczoraj wysłałem wiadomość ale do dziś zero odzewu. No nic czekamy, ale raczej nic z tego nie będzie.Czy ewentualnie ktoś z forumowiczów pracuje w salonie / serwisie Forda w Polsce i ma możliwość sprawdzić w bazie historię serwisową auta?Oprócz zdjęć interesuje mnie to czy był wymieniany rozrząd oraz jakie prace serwisowe były prowadzone przy aucie od nowości. Czy ktoś z Was ma możliwość weryfikacji takich danych lub wie który z salonów Forda w Warszawie sprawdzi po VIN historię auta jakbym podjechał osobiście z taką prośbą i ile taka przyjemność kosztuje?Dzięki za jakąkolwiek pomoc.

  6. #6
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Ford Fiesta 1.4 16V 59kW 2007 - Kacprówek

    Jesli jest cos w ASO dostępne napisze na PW

  7. #7
    pmd
    Gość

    Domyślnie Odp: Ford Fiesta 1.4 16V 59kW 2007 - Kacprówek

    OK! Z góry wielkie dzięki! Czekam cierpliwie. Ogólnie w sobotę auto będzie kupowane i piątek do północy mam "deadline" na ustalenie historii i znalezienie zdjęć. W związku z tym mam jeszcze kilka dni na dotarcie do najistotniejszych informacji

  8. #8
    pmd
    Gość

    Domyślnie Odp: Ford Fiesta 1.4 16V 59kW 2007 - Kacprówek

    Właśnie otrzymałem odpowiedź z autoDNA, z którego wynika, iż nie mogą znaleźć zdjęć. Także tu raczej nic już nie ugram. Może udałoby się coś wyciągnąć z historii serwisowej Forda? Tytan jak będziesz coś miał to dawaj znaka.Meil z autoDNAzień dobry,Szanowny Kliencie dziękujemy za kontakt.Raport historii pojazdu autoDNA budowany jest w oparciu o autorskie reguły biznesowe firmy ASDIRECT Sp. z o. o. W nawiązaniu do przesłanej wiadomości uprzejmie informuję, że Serwis autoDNA gromadzi informacje z wielu dostępnych źródeł. Pochodzą one od naszych Partnerów oraz publicznych źródeł dostępnych w Internecie. Za pomocą naszego własnego systemu eksperckiego prezentujemy je w postaci historii raportów online. Ilość danych zawartych w raporcie uzależniona jest od konkretnego numeru VIN, rodzaj oraz ilość informacji prezentowana jest zawsze przed zakupem Raportu.W zakupionym przez Pana raporcie zostały zawarte wszystkie informacje którymi serwis autoDNA dysponuje na temat historii pojazdu o wskazanym numerze VIN.Należy pamiętać: Raporty oferowane przez serwis autoDNA oraz informacje w nich zawarte powinny być traktowane jako wskazówka oraz powinny stanowić nieodłączny element związany z zakupem/sprzedażą pojazdu. Informacje zawarte w raportach należy weryfikować w ASO oraz podczas szczegółowych oględzin eksperta.W przypadku pytań zapraszam do kontaktu.Z poważaniem - Kind regards,autoDNA

  9. #9
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Ford Fiesta 1.4 16V 59kW 2007 - Kacprówek

    Nie ma nic w bazie Forda

  10. #10
    pmd
    Gość

    Domyślnie Odp: Ford Fiesta 1.4 16V 59kW 2007 - Kacprówek

    Tytan bardzo Ci dziękuję za sprawdzenie. Przynajmniej teraz wiem, żeby nie marnować czasu na jeżdżenie po serwisach w Warszawie tylko mogę oszczędzić siły na sobotę żeby dokładnie przejrzeć auto.Jeszcze pytanie dla znawców tematu, jaka jest interpelacja wymiany rozrządu dla tego silnika? Jest to 1.4 16V enzyna. Jeden serwis z Warszawy podczas rozmowy telefonicznej podał że rozrząd należy w tym modelu zmieniać co 120 000km lub co 10 lat a inny, że co 80 000km lub co 10 lat w zależności który z warunków zostanie spełniony jako pierwszy. Auto ma obecnie 11 lat i 108 800, czyli teoretycznie rozrząd powinien zostać wymieniony przez poprzedniego właściciela w co śmiem szczerze wątpić. Jednak dla własnego spokoju chciałem ustalić jakie są zalecenia dotyczące wymiany rozrządu przez producenta. Jeśli ktoś się orientuje prosiłbym o wypowiedź w temacie.Pozdrawiam.

  11. #11
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Ford Fiesta 1.4 16V 59kW 2007 - Kacprówek

    Po zakupie wymienia się rozrząd jak nie ma papieru i tyle w temacie.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •