Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Toyota Avensis t27 1,8 2009 - Gdynia

  1. #1
    Bestia
    Gość

    Domyślnie Toyota Avensis t27 1,8 2009 - Gdynia

    Ocena auta z ogłoszenia
    Marka: Toyota

    VIN: SB1EG76L10E026304

    Model: Avensis t27

    Silnik: 1,8

    Rocznik: 2009

    Miejscowość: Gdynia

    Nazwa komisu: osoba prywatna

    Link do ogłoszenia: https://www.otomoto.pl/oferta/toyota...tml#3da6bbd3eb

    Treść: Witam
    Proszę o wszelkie możliwe informacje pomocne w podjęciu decyzji odnośnie kupna samochodu z tego ogłoszenia.

  2. #2
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    482
    Podziękowano Thanks Given 
    288
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie Odp: Toyota Avensis t27 1,8 2009 - Gdynia

    UUUU krajowy avensis kombi 1.8 PB za takie pieniądze. Już tam jadę! Zapytaj co się z nim działo, bo nie wierzę, że w tej cenie jest to samochód bez żadnych przygód. Za te pieniądze lepiej szukać T25 FL. Sam niedawno taką kupiłem i przyznam, że na korzyść t27 przemawia płaska podłoga z tyłu oraz trochę większy bagażnik, natomiast reszta gorsza niż w t25 (t27 ma straszne plastiki w środku, gorsze, mniejsze fotele) i mi osobiście lepiej się t25 jeździ.
    Znam ludzi co wracali z T27 na T25, więc jeśli nie masz 40 tys. na dobrą, zadbaną T27 to lepiej kup zadbaną T25.

  3. #3
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Toyota Avensis t27 1,8 2009 - Gdynia

    Bo bezwypadkowa nie jest o czym świadczy ogłoszenie i zapis szkody w autobazie i autodna

  4. #4
    Bestia
    Gość

    Domyślnie Odp: Toyota Avensis t27 1,8 2009 - Gdynia

    Te ogłoszenie wpadło przy okazji. Cena do wczoraj była o 2 tys większa. Rozmawiałem tel z właścicielką, mówi że za jej kadencji nie było żadnych uszkodzeń, a czy były wcześniej zanim go kupiła tego nie wie. Według informacji samochód jest ogólnie sprawny co można zweryfikować u dowolnego mechanika czy tez w stacji diagnostycznej. Ogólnie szukam T25 FL, wiadomo że to są samochody 10-11 letnie, ale mam swoje pewne oczekiwania i w jakimś stopniu liczę na uczciwość sprzedającego. Te co były w mojej okolicy już obejrzałem, a że niestety nie spełniały oczekiwań, bądź sprzedający wprowadzał w błąd umieszczając co innego w ogłoszeniu a co innego wychodziło na żywo, to teren poszukiwań uległ rozszerzeniu na cały kraj. Czasem to krew mnie zalewała ze złości. Znajdujesz ogłoszenie dzwonisz pytasz się o podstawowe informacje czy klimatyzacja działa, sprzedający mówi ze oczywiście, jedziesz 150 km a na miejscu taki delikwent oznajmia że właśnie czynnik się skończył, a te alufelgi ze zdjęcia to z innego samochodu założone tylko do zdjęć. Mówię sobie czynnik ok to pojedziemy do warsztatu nabijemy klimę i zobaczymy czy działa. A tu nagle sprzedający że nie teraz że on zaraz ma innego klienta itp wykręty. Toć ku...

  5. #5
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Toyota Avensis t27 1,8 2009 - Gdynia

    No to wykupu raport i sprawdź co to za szkoda będzie wiadomo czy to za czasów jej czy kogoś wcześniej

    https://www.autodna.pl/vin/SB1EG76L10E026304

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •