Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Renault Megane III 2009 130 KM

  1. #1
    diabolo81
    Gość

    Domyślnie Renault Megane III 2009 130 KM

    Witam , proszę o pomoc w uzyskaniu informaacji odnośnie RENAULT MEGANE III z 2009 https://www.otomoto.pl/oferta/renaul...tml#2fbf463a4d numer vin to VF1BZ0N0640635234 Pomoże mi ktoś w uzyskaniu jakichkolwiek informacji ? sprzedaje go ukrainiec więc mam pewne obawy

  2. #2
    blade1985
    Gość

    Domyślnie Odp: Renault Megane III 2009 130 KM

    Powiem tak , cena dziwnie mała (ale może jakaś okazja ) te auta kolo 23 tys są warte... sam posiadam takie cudo ale w benzynie 1,6 . Podjedź do ASO Renault za 50 zł powinni sprawdzić historie po VIN , Renault ma globalna bazę. Możesz tez u nich kupić pakiet wyceny auta tylko to już droga zabawa, ja wziąłem kiedyś tylko historie po VIN , komputer i lakier. Z dieslem to już większa zabawa , powiem szczerze nie pakowałbym się w diesla którego historii nie znam ale to subiektywne odczucia.. Moja benzynka pali ok 6,9 L, w trasie do 120 km/h nawet mniej. Faktem jest że silnik jest troche mułowaty i diesel pewnie będzie dynamiczniejszy..Koniecznie posprawdzaj zamki wszystkich drzwi , okna ,lusterka silniczki w tych seriach są mankamentem(nowy zamek to bagatela koszt ok 500zł do 1tys w aso..) ... sprawdź tez obroty czy nie falują.Popatrz też na poziom oleju, te silniki nie lubią niskiego poziomu oleju.
    Ostatnio edytowane przez blade1985 ; 01-06-18 o 12:28

  3. #3
    Banowany
    Zarejestrowany
    lut 2017
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    565
    Podziękowano Thanks Given 
    0
    Podziękowano Thanks Received 
    2
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Renault Megane III 2009 130 KM

    na pewno okazja...brać

  4. #4
    blade1985
    Gość

    Domyślnie Odp: Renault Megane III 2009 130 KM

    Moim zdaniem albo dwumas albo sprzegło się kończy.. cala zabawa za komplet kolo 3 tys to by cena pasowała .Jeśli przebieg jest prawdziwy to by sie zgadzało . Dziwne że na zdjęciach nie ma zawartości pod maską... Ja bym poświęcił kase i wziął kogoś ze sobą , widziałem ze na forum sporo chłopaków to oferuje. Sprawdź też koniecznie spód auta i dolną część drzwi jak ja szukałem kiedyś z tego rocznika, sporo aut z Francji było popowodziowych.

  5. #5
    Kris75
    Gość

    Domyślnie Odp: Renault Megane III 2009 130 KM

    Jak opłaty - kto ma robić itd?

  6. #6
    Banowany
    Zarejestrowany
    lut 2017
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    565
    Podziękowano Thanks Given 
    0
    Podziękowano Thanks Received 
    2
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Renault Megane III 2009 130 KM

    czyli choćby nawet dwumas to co? część niewymienialna? Pół roku temu sprzedałem klietowi samochód w ori lakierze , ze serwisem ASO co 20 000 km do końca i z dwumasem do wymiany 5000zł taniej jak wartość "rynkowo-allegrowa" Klient to sobie wymieniał i ma bezwypadkowy samochód z Nowym Dwumasem w BDB cenie...czego chcieć więcej ?

  7. #7
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie Odp: Renault Megane III 2009 130 KM

    -andrzej3000- czytasz choć trochę co ludzie piszą ? .....tu masz auto co sprzedaje ponoć Ukrainiec - więc kumasz ,ze już hista pogmatwana - tylko CENA robi tę różnicę ,że chłopaczyna nie szuka pewnego - drożej tylko siedzi na allemoto-tanio w przedziale naj naj
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  8. #8
    diabolo81
    Gość

    Domyślnie Odp: Renault Megane III 2009 130 KM

    Dzięki Panowie za podpowiedzi . Z uwagi na inną narodowość Sprzzedającego , niecheć w przekazywaniu jakichkolwiek informacii o aucie oraz o nieufność do tego sprzedawcy zrezygnowałem z zakupu.

  9. #9
    Banowany
    Zarejestrowany
    lut 2017
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    565
    Podziękowano Thanks Given 
    0
    Podziękowano Thanks Received 
    2
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Renault Megane III 2009 130 KM

    normalka, zdziwiłbym się jakbyś to kupił znając realia i tak poleci to na ukrainę teraz to jakaś plaga z tymmi ukraincami...wystaw tylko coś taniej to dzwonią już tylko ukraińcy. Polak to Panie to ma tera wymagania.

  10. #10
    blade1985
    Gość

    Domyślnie Odp: Renault Megane III 2009 130 KM

    Cytat Napisał andrzej3000 Zobacz post
    normalka, zdziwiłbym się jakbyś to kupił znając realia i tak poleci to na ukrainę teraz to jakaś plaga z tymmi ukraincami...wystaw tylko coś taniej to dzwonią już tylko ukraińcy. Polak to Panie to ma tera wymagania.
    A ty co handlarz ,że masz jakiś problem? żale przyszedłeś wylewać? Zrezygnował bo to są jego pieniądze i ma prawo wydać je jak chce. Jak byś czytał co pisze to może byś napisał jakąś merytoryczną radę a nie bzdury piszesz.Nie dostał konkretnych informacji , więc zrezygnował , on zarobił te pieniądze i ma konkretne wymagania i ma do tego prawo. Kolego czasy PRLu się skończyły i robienie ludzi na szaro. Klient dyktuje rynek a jak ci się nie podoba ,że ludzie maja wymagania zapraszam za wschodnia granicę.

    Dobrze zrobiłeś ,że nie wziąłeś albo masz komplet informacji i jasność sytuacji albo sobie darujesz. To on chce sprzedać i zarobić i to jemu powinno zależeć a nie Tobie.Jak coś pisz , ja pół roku szukałem swojej Megany ,więc coś w temacie wiem. Kupiłem przez przypadek sprowadzaną z Niemiec a broniłem się rękoma i nogami i jestem bardzo zadowolony.Co prawda zamek w drzwiach kierowcy mi padł ale za 9 zł sciagnąłem silniczek i wymieniłem i hula już ponad pół roku.
    Ostatnio edytowane przez blade1985 ; 03-06-18 o 00:10

  11. #11
    Banowany
    Zarejestrowany
    lut 2017
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    565
    Podziękowano Thanks Given 
    0
    Podziękowano Thanks Received 
    2
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Renault Megane III 2009 130 KM

    nie o to chodzi...zobacz co 90% osób tu wkleja czego szukają i za ile szukają? "Klient dyktuje rynek" jaki ten rynek? rynek szrotów chyba.... patrząc co ludzie wklejają do oceny, także PRL to się w tej branży jeszcze nie skończył ;-) przeanalizuj sobie to a nie pisz że ktoś bzdury pisze u mnie to ja dyktuję to co sprzedaję i za ile sprzedaję...jak się nie podoba to nie zmuszam

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •