Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Volkswagen B5 FL 1.8T 150KM 2002/11 Pierwsza rejestracja 2003 - Malbork

  1. #1
    Siwy2712
    Gość

    Domyślnie Volkswagen B5 FL 1.8T 150KM 2002/11 Pierwsza rejestracja 2003 - Malbork

    Ocena auta z ogłoszenia
    Marka: Volkswagen

    VIN: WVWZZZ3BZ3E215121

    Model: B5 FL

    Silnik: 1.8T 150KM

    Rocznik: 2002/11 Pierwsza rejestracja 2003

    Miejscowość: Malbork

    Nazwa komisu: -

    Link do ogłoszenia: https://www.otomoto.pl/oferta/volksw...tml#7257b064f2

    Treść: Witam, prosiłbym o ocenę ogłoszenia. Z rozmów wynika że samochód absolutnie bezwypadkowy, rozrząd wymieniony w ostatnim czasie na co jest szwedzka faktura.

    Tłumacz google pokazał mi że miał 8 właścicieli więc nie wiem co o tym sądzić, zbyt dosłowne tłumaczenie czy faktycznie samochód był wypychany z ręki do ręki.

    Tablice rejestracyjne TWT396.

  2. #2
    Moderator+
    Zarejestrowany
    cze 2015
    Skąd
    Mazowsze
    Postów
    8,808
    Podziękowano Thanks Given 
    1,597
    Podziękowano Thanks Received 
    159
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie Odp: Volkswagen B5 FL 1.8T 150KM 2002/11 Pierwsza rejestracja 2003 - Malbork

    W Szwecji jest uwzględniony każdy "pośrednik", więc nie było 8 właścicieli/użytkowników.

  3. #3
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1,069
    Podziękowano Thanks Given 
    28
    Podziękowano Thanks Received 
    9
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie Odp: Volkswagen B5 FL 1.8T 150KM 2002/11 Pierwsza rejestracja 2003 - Malbork

    Kwestię "Właścicieli" w szwedzkim rejestrze pojazdów ja już tyle razy tłumaczyłem że najłatwiej jak zacytuję sam siebie:
    Liczba "Właścicieli" w szwedzkim rejestrze to wirtual w stosunku do polskiego rozumienia tego terminu. To jest liczba wpisów dokonanych w pozycji "Właściciel" rejestru pojazdów i obejmuje także leasing czy dealerów włącznie z tym który sprzedał w Szwecji nowy samochód. A tak wogóle to obecnie jest zarejestrowany na nazwisko Polaka z ok. Sztokholmu
    23 Marca '18 przeszedł w Szwecji kontrolę techniczną z 14 miesięcznym terminem ważności więc powinien być technicznie OK ale dla własnego spokoju sprawdź stan silnika u kogoś kto ma doświadczenie z 1.8T bo młodsze egzemplarze, tak jak ten o kodzie AWT, nadal w częściach nawet używanych tanie nie są, szczególnie w stosunku do obecnych niskich cen tych samochodów.

  4. #4
    Siwy2712
    Gość

    Domyślnie Odp: Volkswagen B5 FL 1.8T 150KM 2002/11 Pierwsza rejestracja 2003 - Malbork

    Dziękuję pięknie za wyjaśnienie.Byłem, obejrzałem. Samochód ma oryginalny lakier nie licząc jednego elementu który był pomalowany dwu krotnie ( widać na nim kropkę rdzy, więc pewnie ktoś chciał to poprawić) jedzie prosto, hamuje równo i nie ściąga. Wycieków brak, dwumasa jeszcze się nie odzywa. Samochód posiada komplet dokumentów potrzebnych do rejestracji. Jedyny problem jaki zauważyłem to taki ze jest któraś poduszka dezaktywowana, ale nie fizycznie tylko przez komputer dlatego umówiłem się jeszcze raz na sobotę gdzie sprawdzę to dokładnie oraz sprzęgło łapie już wysoko, pewnie czeka go wymiana.Jeszcze raz dzięki za pomoc i pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •