Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 21 z 21

Temat: Toyota Avensis II T25 1.8 benz

  1. #16
    Banowany
    Zarejestrowany
    lut 2017
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    565
    Podziękowano Thanks Given 
    0
    Podziękowano Thanks Received 
    2
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Toyota Avensis II T25 1.8 benz

    Cytat Napisał pawel181191 Zobacz post
    Odpuszczam temat tego auta. Mam do niego 30km, ale gość nawet VINu nie chce podać. Co prawda spisałem go z tego kwitka TUV. Ale sam sprzedawca nie chciał podać. Miał się odezwać, przypomnialem się nawet raz. Bał się czegoś ?
    Są dwie możliwości
    1. nie zależy mu na podsyłaniu Vinów bo wie że prędzej czy później i tak to sprzeda
    a wie dobrze że ten kto bierze vin to raczej tylko w 15-20% by kupił. Tzw. kolekcjonerzy Vinów. którzy nigdy nie kupują. A mam takich zapytań e-mailowych dużo...nieraz trafiają się jedni i ci sami ..proszą tylko o Vin, nawet do tego stopnia że wystawiam 2-3 razy to ten sam koleś prosi dalej o Vin tego samego samochodu.
    2. faktycznie może jest coś do ukrycia, ale przecież masz Vin to po co Ci jeszcze raz Vin od gościa ?
    3. pozatym nie dziw się że on się nie odzywa
    bo to ty kupujesz i to tobie powinno zależeć na samochodzie.
    Ze strony sprzedającego ja też nigdy nie oddzwaniam, nie lecę na zabicie żeby coś sprawdzić, nie sprzedaję za wszelką cenę...bo to poprostu źle i podejrzanie wygląda , mam kilka samochodów które mają mi przyjechać, które kupiłem i będą za jakiś czas i klienci którzy dzwonią to oni maja sobie pilnować kiedy dany samochód przyjedzie. Kiedyś zapisywałem klientów na dany samochód który był za miesiąc u mnie to taki klient nigdy nie kupował...bo już się rozmyślił, bo już kupił, czy wogóle nie odbierał...to takie proszenie się....

    Ja nie rozumiem kupujących, przy takim scenariuszu:
    1.Ktoś atakuje auto które mu się podoba, potrzebne auto z tego co widzę pilnie.
    2.Komuś nie zależy na cenie, a wręcz przeciwnie chce zapłacić górną granicę za dany model
    3.Mamy auto, Mamy nr. Vin , mamy odległość do auta 30km, mamy wykupiony jakiś tam raport.
    4. Po czym odpuszczam bo ktoś mi przez tel . nie podał nr. Vin
    5. Gdzie tu sens i logika?

    To Ty nie jesteś kupiec.

    Jako kontrprzykład tydzień temu sprzedałem bardzo fajną Toyotę Avensis 1.8 benz HB do Krakowa...odległość ok. 100km . Klient był u mnie 3 razy...TO JEST KLIENT...zrobił 600km i złego słowa nie powiedział.
    1. Przyjazd na oględziny i jazdę próbną + zaliczka na auto
    2. Przyjazd po kpl. dokumentów+ zapłata za samochód ponieważ auto jeszcze nie miało zrobionego przeglądu techn. (było w trakcie opłat)
    3. Przyjazd z tablicami i ubezpieczeniem, ponieważ klient chciał je wpierw zarejestrować


    Ostatnio mam bardzo podobnych kupujących

    Mam bardzo dobry towar ...przyjeżdżają i nie znajdują nic ...po czym odjeżdżają i nie kupują ...bo nie znaleźli nic i ceny nie utargali o 2000zł w dół, a może chcieli coś znaleźć i trafić na frajera co im opuści 2-3 czy nawet 4 tys. bo tacy też się trafiają.

    Na szczęście mam kupionego owczarka który jest coraz większy i groźniejszy
    Ostatnio edytowane przez andrzej3000 ; 30-04-18 o 17:03

  2. #17
    Znawca tematu Avatar powypadkowevin
    Zarejestrowany
    mar 2015
    Skąd
    www
    Postów
    3,786
    Podziękowano Thanks Given 
    318
    Podziękowano Thanks Received 
    32
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie Odp: Toyota Avensis II T25 1.8 benz

    Ludzie w Polsce lubią szukać, a nie kupować samochody Ich wiedza jest okrojona na tyle, że potrafią tylko snuć podejrzenia wobec sprzedającego i targować się bez konkretnej podstawy ku temu. Tak są właśnie realia handlu samochodami.

    Przebieg za mały - to coś podejrzane
    Przebieg za duży - to szukają mniej "wytłuczonego"

  3. #18
    pawel181191
    Gość

    Domyślnie Odp: Toyota Avensis II T25 1.8 benz

    Każdy z nas ma po części racje. Ale jak ktoś po zapytaniu o VIN zaczyna coś kręcić i zacinać to chyba coś nie tak? Ja nie jestem z tych targujących i wyliczających co to tam zwalone a czego nie ma, ktoś za tyle wystawił to tyle daje,chyba że faktycznie z ceną przesadził albo nie mam tylko to zapytać mogę czy taniej sprzeda. Chce tylko kupić w miarę dobre auto. OFF TOP się zrobił.

    Jakby ktoś miał jakieś godne uwagi auto na sprzedaż to proszę o kontakt

  4. #19
    Banowany
    Zarejestrowany
    lut 2017
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    565
    Podziękowano Thanks Given 
    0
    Podziękowano Thanks Received 
    2
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Toyota Avensis II T25 1.8 benz

    Szukasz tylko kombi ? polifta ?

  5. #20
    pawel181191
    Gość

    Domyślnie Odp: Toyota Avensis II T25 1.8 benz

    tak, tylko polift 1.8 benzyna kombi. Najlepiej z końcówki produkcji, ale nie jest to najważniejsze.

  6. #21
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2014
    Postów
    13,332
    Podziękowano Thanks Given 
    181
    Podziękowano Thanks Received 
    231
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Toyota Avensis II T25 1.8 benz

    Zamykam

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •