Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 22

Temat: Audi A6 4.2 Bydgoszcz WAUZZZ4B92N141522

  1. #1
    feeble3
    Gość

    Domyślnie Audi A6 4.2 Bydgoszcz WAUZZZ4B92N141522

    Witam,

    To miało być moje nowe auto, wymarzone... Już miałem po nie jechać i ewentualnie kupować, a natknąłem się po numerze VIN na pewną publikację... (poniżej)

    http://moto.allegro.pl/audi-a6-4-2-v...028592110.html

    Rozmawiałem z właścicielem, przyznał tyko że jakieś elementy samochodu były lakierowane, ale nie był mocno uderzony, jest prosty, nie ściąga itd...

    Tekst z A6klub.pl:

    "Uwaga na ten samochód! Byłem dziś oglądałem na zywo i auto nie jest warte nawet oglądania!
    Samochód bity z każdej strony,
    zadna szpara sie nie zgadza
    tylne drzwi odstają a ponadto obcierają o karoserie [wnękę] auto bite w tył i to ostro
    nie działają parktroniki
    cały samochód szpachlowany/malowany, z prawej strony szpachla z lakierem odpadają płatami
    deska/konsola przestawiona od uderzenia w prawy bok, od strony pasazera miedzy deske a boczek wsadzamy palce bez problemu, a od strony kierowcy boczek drzwi na scisk dochodzi do deski.
    rozwalone siedzenia, gonią we wszystkie strony
    uszkodzony układ wydechowy i uszkodzone katalizatory [sprawdzone vcds'em]
    pod maska brakuje wszystkich uszczelek, prawa lampa w srodku połamana, lewa połamane uchwyty
    woda na podszybiu - przelewa się już ponad akumlator
    i najważniejsze - przestawiona tylna oś, scina opone z lewej strony, pozatym rożnica między lewym a prawym kołem wynosi prawie 3cm"

    No i klapa!

    Umieszczam ku przestrodze, żeby nikt więcej nawet nie próbował się naciąć (nie za te pieniądze)

    I jeszcze jedno-w lipcu 2011 za ten samochód ktoś chciał 21tyś...

  2. #2
    Wolf
    Gość

    Domyślnie

    W sumie niezły z niego amigos ciekawe w jakim stanie jest SCHELBY GT i PORSCHE 911 CARRERA które też ma na sprzedaż.

  3. #3
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Mówiłem, że za tani
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  4. #4
    Starszy użytkownik Avatar Roadkiller
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    1,536
    Podziękowano Thanks Given 
    227
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    O proszę: http://www.a6klub.pl/sprzedawca-audi...aw-vt37235.htm

    Oraz w tym linku raport DEKRY http://www.megaupload.com/?d=CY1TND9Q Dużo interesujących rzeczy można się doczytać

  5. #5
    feeble3
    Gość

    Domyślnie

    Ma jeszcze Ferrari 360 Modena Spider...Google dało info. Nie osądzam gościa, ale wciąż się do niczego nie przyznał, mimo że zadzwoniłem z nowymi uwagami :/ Mówi, że nic nie zauważył, że fotele są w super stanie, parkrtoniki działają, a auto jeździ prosto, prowadzi się jednym palcem przy 200km/h

    DEKRA pdf

    http://dawro.pl/id/bank/07/pdf/cb3417g.pdf
    Ostatnio edytowane przez feeble3 ; 10-01-12 o 08:44

  6. #6
    Lito
    Gość

    Domyślnie

    A przy 300 2 palcami.
    Dziwi mnie fakt, że koleś co sprzedaje takie fury jak porshe i ferrari trudni się takim gównem jak to Audi ( mówię oczywiście o stanie technicznym bo samo auto ok)
    Może kolego jednak poszukaj tego 2.5 TDI?

  7. #7
    Sherlock
    Gość

    Domyślnie

    Się czepiacie przecież : SAMOCHOD PERFEKCYJNIE ZADBANY ,CZYSTY I PACHNACY !!! NAPRAWDE MALO TAKICH W POLSCE !!

  8. #8
    th1987
    Gość

    Domyślnie

    heh... i pewnie handlarz ostro z ceny schodziłby do 22tys PLN. Mam pytanie przy okazji, jak to jest z tym raportem DEKRY? Każdy może sprawdzić tak swoje autko? Jaki to jest koszt? [nie mam styczności z takimi rzeczami dlatego pytam]

  9. #9
    Pilsener
    Gość

    Domyślnie

    Nie wiem czego oczekiwałeś po tej ofercie, przecież już z samego tytułu aukcji wynika, że to złom. Lepiej unikać takich ofert, bo jeszcze popękają gałki oczne a mózg się zlasuje. W najlepszym wypadku skończysz z nadciśnieniem w stanie przedzawałowym. Ja bez środków uspokajających (dużej dawki chmielu) jestem w stanie obejrzeć najwyżej kilka takich aukcji, większa ilość odbiłaby się bardzo negatywnie na moim zdrowiu.

  10. #10
    feeble3
    Gość

    Domyślnie

    Jadę w piątek/sobotę oglądać bezwypadkową 3.0 V6 quattro z 2001 roku, podobno są na to certyfikaty z salonu Audi. Zobaczymy

  11. #11
    carpasja
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał feeble3 Zobacz post
    podobno są na to certyfikaty z salonu Audi.
    hmm, a jakie to cyrografy daje audi na bezwypadkowość? na jakiej podstawie je wydaje? jest jakaś inspekcja? czy te certyfikaty to poprostu wydruki z badań TUV?

  12. #12
    feeble3
    Gość

    Domyślnie

    nie odpowiem Ci póki nie zobacze

  13. #13
    Lito
    Gość

    Domyślnie

    Audi wystawia certyfikat MCP

  14. #14
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    na alledrogo wystawionychj jest 10 takich lwia czesc ze Szwajcari

  15. #15
    feeble3
    Gość

    Domyślnie

    Wracając do tematu Audi 4.2, pragnę poinformować, iż rozmawiałem dziś z właścicielem tego samochodu. Żeby nie było, oświadczam,że temat został założony tylko celem przedstawienia historii tego samochodu a nie obrażania właściciela pojazdu! Jest spoko gościem, da się z nim normalnie rozmawiać, i przekazał jedynie że nie miał nic do ukrycia w związku z tym samochodem. Jego inne samochody były poddane inspekcji przed wystawieniem, a to A6 jest ciężkim przypadkiem wymiany samochodu ze znajomym.

    Żeby nie było, poinformował mnie także że samochód został zwrócony, a sprawa z ******em który ten samochód sprzedawał poprzednio w stanie agonalnym rusza wartkim tempem. To tyle. Z pozdrowieniami

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •