Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Golf VI Variant - Tychy

  1. #1
    Grekyy
    Gość

    Domyślnie Golf VI Variant - Tychy

    Cześć,

    Pytanie o Golfa VI z Tychów (WVWZZZ1KZDM644974), z polskiego salonu po 1 właścicielu, prod. koniec 2012 roku zostawionego w rozliczeniu przy jednym dealerze. Wystawiony jako bezwypadkowy, oferują wpisanie tego na fakturę. Ogłoszenia już nie ma, bo wpłaciłem zadatek w rezerwację, bo dużo osób się kręciło, a przebieg udokumentowany, historia serwisowa wyciągnięta, lakier w wartościach fabrycznych.

    Po czym w domu, po sprawdzeniu raportów okazało się, że była szkoda z przodu. W Auto-DNA widnieją jakby dwie wyceny. Kwota 5-7 tysięcy trochę mnie martwi, czołowa szyba jest niefabryczna (jako jedyna) a samochód stoi bardzo długo na placu (początkowo miał dużo wyższą cenę, 40000PLN, teraz 35000). Jak myślicie, przejmować się szkodą o takiej wartości? Chciałbym, żeby samochodem bezpiecznie mogła jeździć żona.


    szkodygolf.jpg

  2. #2
    Grekyy
    Gość

    Domyślnie

    Marka: VW

    VIN: ZFA19200000633434

    Model: Golf VI Variant

    Silnik: 1.6

    Rocznik: 2012

    Miejscowość: Tychy

    Nazwa komisu: Mario-Car

    Link do ogłoszenia: wygasło

    Treść:
    C
    ześć,

    Pytanie o Golfa VI z Tychów, z polskiego salonu po 1 właścicielu, prod. koniec 2012 roku zostawionego w rozliczeniu przy jednym dealerze. Wystawiony jako bezwypadkowy, oferują wpisanie tego na fakturę. Ogłoszenia już nie ma, bo wpłaciłem zadatek w rezerwację, bo dużo osób się kręciło, a przebieg udokumentowany, historia serwisowa wyciągnięta, lakier w wartościach fabrycznych.

    Po czym w domu, po sprawdzeniu raportów okazało się, że była szkoda z przodu. W Auto-DNA widnieją jakby dwie wyceny. Kwota 5-7 tysięcy trochę mnie martwi, czołowa szyba jest niefabryczna (jako jedyna) a samochód stoi bardzo długo na placu (początkowo miał dużo wyższą cenę, 40000PLN, teraz 35000). Jak myślicie, przejmować się szkodą o takiej wartości? Chciałbym, żeby samochodem bezpiecznie mogła jeździć żona.

    szkodygolf.jpg

  3. #3
    Moderator+
    Zarejestrowany
    cze 2015
    Skąd
    Mazowsze
    Postów
    8,808
    Podziękowano Thanks Given 
    1,597
    Podziękowano Thanks Received 
    159
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Załóż jeszcze raz temat używając formularza.

  4. #4
    Grekyy
    Gość

    Domyślnie

    Ok, przepraszam. Proszę o usunięcie tego wątku. Zakładam nowy według regulaminu.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •