Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Mitsubishi Colt Z30 1,3 2007 Chorzów

  1. #1
    blade1985
    Gość

    Domyślnie Mitsubishi Colt Z30 1,3 2007 Chorzów

    Ocena auta z ogłoszenia
    Marka: Mitsubishi

    VIN: XMCXNZ34A7F078288

    Model: Colt Z30

    Silnik: 1,3

    Rocznik: 2007

    Miejscowość: Chorzów

    Nazwa komisu: autosalonkatowice.otomoto.pl/

    Link do ogłoszenia:
    https://www.otomoto.pl/oferta/mitsub...-ID6zO0fE.html

    Data pierwszej rejestracji 30.04.2007 , nr rej EN MC30 , kraj pochodzenia Niemcy

    Nosze się z zamiarem kupna tego auta dla Matki , byłem je wstępnie oglądać, jutro jadę na stacje.Niby jest książka serwisowa , mam skan dowodu rejestracyjnego .. Jednak nie daje mi spokoju , ze jako to Mitsubishi nie jestem w żaden sposób sprawdzić historii tego auta po nr VIN.. mile widziane jakieś uwagi sugestie jak go sprawdzić aby nie naciąć się .. Szukałem płatnych raportów ale one też nie dają rady. Polskie ASo rozkłada ręce gdyż mają tylko lokalne bazy... zastanawiam się czy w ogóle jest sens brać go pod uwagę..? Zapłaciłbym za sprawdzenie w ASO ale tak naprawdę co oni więcej zobaczą?
    Ostatnio edytowane przez Kris75 ; 11-04-18 o 01:01

  2. #2
    Moderator+
    Zarejestrowany
    cze 2015
    Skąd
    Mazowsze
    Postów
    8,808
    Podziękowano Thanks Given 
    1,597
    Podziękowano Thanks Received 
    159
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Polskie ASO niech chociaż zajrzy do napraw gwarancyjnych i akcji serwisowych, a cena raczej wysoka, bo nie ma dużego popytu na te auta, chociaż w tej wersji jest to moim zdaniem ciekawa alternatywa do Yarisów, Jazzów etc., za które kompletnie nie rozumiem, dlaczego ludzie chcą tyle płacić.
    Ostatnio edytowane przez Wojtek69 ; 10-04-18 o 21:52

  3. #3
    Starszy użytkownik Avatar thomas
    Zarejestrowany
    mar 2014
    Skąd
    LZ
    Postów
    1,621
    Podziękowano Thanks Given 
    332
    Podziękowano Thanks Received 
    1
    Podziękowano
    1 Post
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    link jest zły...zastanów się jak potem z odsprzedażą takiego auta. Lepiej poszukać normalnej wersji

    to, że Wojtek nie rozumiesz, nie znaczy, że inni nie rozumieją...zawsze możesz wydać mniej na pażdzierz pokroju Corsy czy Clio...znajdź mi np. drugie auto z tych lat, które oferuje tak przestronne wnętrze i tak trwały układ napędowy i elektryczny jak Jazz. Nie ma...

  4. #4
    Moderator+
    Zarejestrowany
    cze 2015
    Skąd
    Mazowsze
    Postów
    8,808
    Podziękowano Thanks Given 
    1,597
    Podziękowano Thanks Received 
    159
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Link jest OK, tylko źle przekierowuje.
    A co tu jest nienormalnego w tej wersji i w czym tak bardzo odbiega od wymienionej konkurencji?
    Jeśli chodzi o stosunek roku, przebiegu, wyposażenia etc. do ceny nie są to dla mnie auta warte tych pieniędzy i spokojne można znaleźć coś ciekawszego, a przede wszystkim bardziej "oryginalnego".
    Ostatnio edytowane przez Wojtek69 ; 10-04-18 o 23:25

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •