Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 24 z 24

Temat: PEUGEOT 407 SW - Prośba o opinie

  1. #16
    marianostefano
    Gość

    Domyślnie

    no to ino brać, toć Niemce powariowali tylko do Polski po samochody

  2. #17
    markis
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki za opinie, ale z tego auta rezygnuje. Pomijam wszelkie domniemania przebiegu, stanu i itp. Dzwoniłem dziś do Pana Komisanta i zapewniał iż auto 100% bez-wypadek , podał nr VIN, żaden anglik, wyposażenie i skrzynia, motor zgodne z VIN-em (mam takką stronkę na podstawie Box Service i Dostęp do Box Service Peugeot).

    Model 407
    Nr APV/PR (obsługa posprzedażna/część zamienna) 10210 CJ 2 0461
    Data Początku Gwarancji 02.12.2004
    Numer seryjny silnika 10 DYTE 4059686
    Numer seryjny skrzyni biegów 20 MB02 0111409
    NRE e2*2001/116*0297*02

    Inne
    KRYTERIUM ZMIENNOŚCI, KLIENCI, KONCEPCJA STANDARD
    ATMOSFERA ATMOSFERA NORMALNA
    STRONA KIEROWNICY (STANOWISKO KIEROWCY) KIEROWNICA PO LEWEJ
    TOCZENIE SIĘ SZEROKIEJ DROGI
    OSPRZĘT ZEWNĘTRZNY KLAMKI ZEWN. + LUST. WSTECZ. ZEWN. KOL.NADW.

    jednak po kolejnych oględzinach auta (tylko zdjęć ) zobaczyłem że przedni zderzak nie jest oryginał, więc jednak dzwon lub choć stłuczka.
    Szukam dalej, może kiedyś szczęście się do mnie uśmiechnie.
    Dzięki i pozdrawiam.

  3. #18
    mushroom
    Gość

    Domyślnie

    zycze powodzenia i naprawde nie przejmuj sie ze beda mialy najechane duzo...ja mialem takiego puga, z 2005 roku, kupiony z pierwszej reki za cene duzo wieksza niz aledrogo lub cos w tym stylu, najechane mial 150 tys km po niecalych 3 latach jazdy, ja najechalem nim kolejne 100 tys i jedyne co musialem zrobic to sworznie na wahaczach i dolac jakiego magicznego plynu do filtra dpf (koszt jakies 800 zl ASO), do przebiegu 270 tys nim jezdzilem i np sprzeglo ani turbina nie byly ruszane, jedyne co sie psulo to czujniki cisnienia w oponach, po wymianie dwoch poprosilem serwis o wylaczenie tej funkcji i problem zniknal, nie mialem zadnych innych problemow. Auto poszlo do znajomego z przebiegiem 275 ponad rok temu i jezdzi on do tej pory a ma najechane juz ponad 300 tys km, tydzien temu zrobil sprzeglo i dwumase, (oczywiscie nie wspominam o typowych sprawach jak hamulce itd, jedyne co robilem to zmienialem olej co 15 tys km choc serwis mowil ze styknie robic przeglad co 30 tys km!! ) masakra jakas...tak powodzenia bo auto naprawde super,

  4. #19
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Dokładnie tak jest z olejem. 15-20tys to jest maks i nie zalecam serwisować co 30tys km
    Nie wiem o jakich problemach z elektroniką niektórzy piszą -> chyba, że chodzi o piskające komunikaty o spalonych żarówkach czy czujnikach ciśnienia w oponach
    Jak się kupi auto bez większych przejść i BSI siedzi fabrycznie tak jak siedziało to auto jeździ i jeździ (nie licząc eksploatacyjnych napraw). No chyba, że się idzie na cenę tak jak jeden z klientów znajomego serwisu. Kupił 407SW 2007r (w 05/2011r) na dużym wypasie za 27tys zł, ale już wpakował 6tys zł i dalej ma problemy...
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  5. #20
    mushroom
    Gość

    Domyślnie

    to ja sie przyznam ze swojego sprzedalem ponad rok temu po dobrej znajomosci za 39 tysiakow i to bez targowania, i dodam ze auto bylo na prawie maksymalnym wypasie oprocz skory lacznie z duza nawigacja i kompletem kol zimowych na alusach, ale zawsze serwisowane na czas i to w ASO (nie bylo wielkich napraw wiec niewiele mogli zepsuc ) i do tego bez zadnej kolizji -wypadku. oczywiscie rocznik 2005 i silnik 2.0 hdi! tylko wydaje mi sie ze lepiej samemu cos poszukac albo polecic znajomemu albo poleconej osobie sciagniecie z zachodu...bo jak przegladnalem aledrogo to zaden nie ma przejechane wiecej niz 190 tys hehe....ja to nie kumam tego...przeciez to od razu widac ze krecone, powodzenia i daj znaj jak ida poszukiwania

  6. #21
    markis
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki jeszcze raz, jak coś upatrzę dam znać. Szkoda tylko że zawsze musi być jakieś ale. W moim przypadku to ograniczony limit finansowy, nawet czas nie jest dużym problemem.
    Szukam dalej. Pozdrawiam.

  7. #22
    markis
    Gość

    Domyślnie

    Witam.
    Kupiłem swojego wymarzonego peugeota 407SW co prawda przekroczyłem budżet, ale jest 2007r, 1.6HDI, no i nie tak wypasiony jak bym chciał, za to bez-wypadek, z oryginalnym, udokumentowanym przebiegiem (150tyś), od pierwszego właściciela, autko naprawde zadbane, nie tak jak większość które oglądałem. Wrażenia później, na razie tylko subiektywny zachwyt ;-)
    Pozdrawiam.

  8. #23
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Dobry wybór, szkoda tylko, że 1.6 w takiej budzie, bo spali tyle co 2.0, albo i więcej
    Btw. gratki ze świadomego zakupu
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  9. #24
    markis
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki, jak się nacieszę podzielę się wrażeniami.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •