Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 16 do 30 z 37

Temat: Honda Jazz 1.4, 2004 r. pro¶ba o ocenê na podstawie VIN i og³oszenia

  1. #16
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Sk±d
    WL
    Postów
    3,476
    Podziêkowano Thanks Given 
    356
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    17

    Domy¶lnie

    Ubieg³e¶ mnie mia³em pisaæ ¿eby nie by³a ³ajzolina i czyta³a uwa¿nie forum

  2. #17
    Kasia
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    oj tam oj tam jestem tu nowa
    no to ciekawa mo¿liwo¶æ nie powiem

  3. #18
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Sk±d
    WL
    Postów
    3,476
    Podziêkowano Thanks Given 
    356
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    17

    Domy¶lnie

    We¼ Ty siê lepiej zastanawiaj szybko, bo auta od 1w³a¶cicieli i w dobrym stanie schodz± jak bu³eczki ¶wie¿e, a kupuje je te 5% ¶wiadomych klientów co wie co siê dzieje na rynku aut u¿ywanych, jakimi bublami jest nasycony rynek.

  4. #19
    Starszy u¿ytkownik
    Zarejestrowany
    pa¼ 2010
    Sk±d
    Wlkp
    Postów
    380
    Podziêkowano Thanks Given 
    200
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    14

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ Kris Zobacz post
    http://otomoto.pl/honda-jazz-C22343803.html

    Krajówka pierwszy w³a¶ciciel. Cena bardzo atrakcyjna. Podejrzewam,¿e d³ugo nie postoi
    Nawet krytykowane przez Was wyceny ubezpieczalni s± w przedziale 18-20tys ,wiêc je¶li jest zdrowa z takim przebiegiem to faktycznie warto jechaæ nawet z Suwa³k!

  5. #20
    netymark
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    czarna wydaje siê lepsza ni¿ czerwona, moim zdaniem du¿o lepsza chocia¿ te zdjêcia w gara¿u to robione jakby sprzedaj±cy chcia³ co¶ ukryæ.
    czerwona moim zdaniem trzepana i przód jak koledzy zauwa¿yli i ty³. zobacz jak siê schodz± tylne prawe drzwi z b³otnikiem.
    ostatnio do mnie klient zadzwoni³, czy te 900 to na opuszczenie tak jak wszyscy robi±, czy opuszczê co¶ mniej. do rozwagi przy rozmowie

  6. #21
    kuba2222
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Swoj± drog± handlarze z³omem z zachodu przyczyniaj± siê do obni¿ki cen samochodów takich jak ten - salonowych. Czêsto bywa ¿e dobre auto mo¿na kupiæ w Polsce taniej ni¿ za granic±. Sam teraz sprzedajê auto kupione w salonie PL i cenê ustali³em naprawdê rozs±dn± (z salonowych aut tego modelu jest najtañsze na otomoto) ale mimo to mam codziennie 3 telefony ¿e "Panie nie dam 40tys. bo w og³oszeniach s± za 35 tys z tego rocznika." Jak kto¶ chce sprzedaæ w miarê szybko, to niestety musi obni¿yæ cenê, bo 90% kupuj±cych patrzy tylko na to.

  7. #22
    Kasia
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    A co powiecie na ten model:

    http://otomoto.pl/nissan-almera-salo...C21849885.html

    Powiem tak, szukam czego¶ z Warszawy lub okolic. Tamta honda zanim siê zdecydujê zrobiæ cokolwiek to zostanie sprzedana.
    Moje kryteria: najlepiej japoñczyk, rok minimum 2004, z klimatyzacj±, cena do 16 tys (max 17.), zarejestrowany w PL.

  8. #23
    Kris75
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Spytaj siê dok³adnie w koñcu który to w³a¶ciciel - bo obecny to handlarz...:

    http://www.google.de/search?q=%22601130567%22

  9. #24
    kuba2222
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Ja my¶lê ¿e wart uwagi, ale na oglêdziny umówi³ bym siê do ASO gdzie by³ serwisowany.

    P.S. W firmie, w której kiedy¶ pracowa³em by³y 2 almery 1.4 benzyna (starsze modele N15) Jeden mia³ po 8 latach jakie¶ 530 tys. km a drugi ponad 300 tys. Tego pierwszego odkupi³ komis i sprzeda³... z przebiegiem 180 tys. Drugiego odkupi³ pracownik firmy.

  10. #25
    netymark
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    a nie pracowa³e¶ w polk....lu? te¿ tam takie je¼dzi³y. ogólnie silniki nie do zdarcia ale je¶li nissan je¼dzi ponad 7 lat w naszym radosnym kraju to przede wszystkim sprawdzi³bym stan blachówki, zw³aszcza podwozia na podno¶niku. silniki dobre ale blaszki cieniutkie, oj cieniutkie.....

  11. #26
    Starszy u¿ytkownik
    Zarejestrowany
    pa¼ 2010
    Sk±d
    Wlkp
    Postów
    380
    Podziêkowano Thanks Given 
    200
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    14

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ kuba2222 Zobacz post
    Swoj± drog± handlarze z³omem z zachodu przyczyniaj± siê do obni¿ki cen samochodów takich jak ten - salonowych. Czêsto bywa ¿e dobre auto mo¿na kupiæ w Polsce taniej ni¿ za granic±. Sam teraz sprzedajê auto kupione w salonie PL i cenê ustali³em naprawdê rozs±dn± (z salonowych aut tego modelu jest najtañsze na otomoto) ale mimo to mam codziennie 3 telefony ¿e "Panie nie dam 40tys. bo w og³oszeniach s± za 35 tys z tego rocznika." Jak kto¶ chce sprzedaæ w miarê szybko, to niestety musi obni¿yæ cenê, bo 90% kupuj±cych patrzy tylko na to.
    ¦wiêta prawda , przy tej cenie euro jednak warto przegl±daæ auta z polski bo trafiaj± siê zdrowe!

  12. #27
    Pilsener
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Uwierz, ¿e tych aut nie chc± siê pozbywaæ - ma³o pali, ma³o awaryjne, do¶æ miejsca jak na miejskie auto
    - potwierdzam, to jedno z najbardziej po¿±danych aut na rynku wtórnym, co niestety nie wp³ywa zbyt pozytywnie na jego cenê
    auto nie by³o serwisowane w ASO Hondy w PL wiêc nic siê za wiele nie dowiesz
    - zreszt± kiedy by zd±¿y³? Najlepsze s± roczne auta z dumnym wpisem "serwisowane w sraso"

    Co do reszty - podzielam opiniê kolegów. I dziêki Kasia za og³oszenie, mi³o siê ogl±da takie "okazje" a nie wszystkie wy³apiemy

  13. #28
    Kasia
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Chyba mam zdolno¶æ do wynajdywania takich "pere³ek" Jak co¶ wiêcej znajdê to pode¶lê linka do oceny :P

  14. #29
    carpasja
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Kasia, nie szukaj pere³ek,zadzwoñ do mnie, znajdê ci co¶ ciekawego w Niemczech, zap³acisz niewiele wiêcej a daje ci s³owo, ¿e dostaniesz porz±dne auto bez wychodzenia z domu, bez zbêdnego stresu zaoszczêdzisz trochê czasu, bêdzie mo¿na skoczyæ do kole¿anek albo na zakupy. Powa¿nie mówiê...

  15. #30
    Kasia
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ carpasja Zobacz post
    Kasia, nie szukaj pere³ek,zadzwoñ do mnie, znajdê ci co¶ ciekawego w Niemczech, zap³acisz niewiele wiêcej a daje ci s³owo, ¿e dostaniesz porz±dne auto bez wychodzenia z domu, bez zbêdnego stresu zaoszczêdzisz trochê czasu, bêdzie mo¿na skoczyæ do kole¿anek albo na zakupy. Powa¿nie mówiê...
    Hmmm no sama nie wiem czy to tak piêknie jak powiadasz
    A sprowadza³e¶ komu¶ z forum auto?
    Jakie s± zasady? Ja wybieram model, Ty sprowadzasz, a jak mi siê nie spodoba to mogê nie wzi±æ? Pewnie nie ma tak mi³o
    Ostatnio edytowane przez Kasia ; 03-01-12 o 15:39 Powód: b³±d

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zak³adka

Zak³adka

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •