Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: BMW e46 330i m-pakiet NIEMCY

  1. #1
    marioE30
    Gość

    Domyślnie BMW e46 330i m-pakiet NIEMCY

    Witam, interesuje mnie to auto :http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/d...63&origin=PARK

    niestety do auta mam 1200km w jedną stronę, nie mam nikogo w Niemczech żeby mi oblukał to auto. Nie wiem czy warto jechać tyle drogi w ciemno, zwłaszcza że to auto od handlarza, więc może być różnie :/ . Co o nim myślicie?

    ps. może ktoś sprowadzał podobne auto z Niemiec , jaki wychodzą mniej więcej opłaty tak realnie?

    pozdrawiam, dzięki z góry za odp.

  2. #2
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    To turecki autohandel.

    Nie oznacza to ze nalezy z gory skasowac auto, ale ostroznosc trzeba wzmóc. Podrapany i opuszczony zderzak na pewno widzisz sam. Dziwne plamy na przednich nadkolach moga okazac sie sladami korozji.

    Przebieg bardzo niski, moze byc faktyczny, 330i sa raczej uzywane hobbystycznie niz jako auto na codzien.
    Znajdz na mapach jakis salon BMW niedaleko i zrob inspekcje wraz z odczytaniem przebiegu, jezeli jest skrecony to zaden Turek w DE nie bawi sie w kompletne czyszczenie pamieci.

    Cena realna zapewne jakies 6500, stad wraz z oplatami i transportem otrze sie o jakies 35-36 tys, sporo moim zdaniem jezeli auto nie okaze sie byc bezwypadkowym egzemplarzem z prawdziwym przebiegiem.

    Oplaty liczone od wartosci z InfoExp (podejrzewam ok. 30 tys zl) wyjda horrendalne (18,6 akcyzy to juz ponad 5000, do tego recykling 500, inne oplaty kilkaset), natomiast spokojnie mozna ten rocznik oplacic od wartosci 22-23 tys zl.

    Na zdjeciach auto niespecjalnie mi sie podoba, nie ma tego tzw.smaku, moze z powodu zabrudzen. Z drugiej strony moze byc to plus. Zalatw nr Vin (Fahrgestellnummer), sprawdzimy czy oryginalnie wyszedl z Monachium w tej konfiguracji.

  3. #3
    marioE30
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał unfaller Zobacz post
    natomiast spokojnie mozna ten rocznik oplacic od wartosci 22-23 tys zl.
    w jaki sposób, chodzi ci o rzeczoznawcę? dzięki za info.

    no vin by się przydał, nie znam niemieckiego żeby się za bardzo dogadać, trochę szkoda kasy na wyjazd, bo wyjdzie jakieś 2500km, a nie wiadomo jak auto się prezentuje w realu, myślałem nawet o kupnie w ciemno na lawecie, ale to już wogóle bez sensu. Niestety trudno znaleźć takie auto w PL.

  4. #4
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Ja widzę takie rozwiązania:
    1. Weź kogoś kto zna język, upatrz ze 3 ogłoszenia warte uwagi, zadzwońcie i w drogę.
    2. Zadzwoń do któregoś z forumowych importerów, dogadaj się co do sprawdzenia auta i ceny za sprowadzenie, zapłać i czekaj aż przyprowadzą Ci autko na miejsce.
    3. Zleć któremuś z importerów parametry auta i im zleć wyszukanie, czekając na znak sygnał że juz jest.

    Po wpisach założyłem, że nie masz jakiegoś zaufanego i kumatego człowieka co by mógł sprowadzić autko.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •