Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 47

Temat: Marcar gliwice uwaga-****** ,kombinator

  1. #1
    AGATA794
    Gość

    Thumbs down Marcar gliwice uwaga-****** ,kombinator

    Zdecydowanie odradzam wszystkim tego sprzedawcę
    kręci przy licznikach, dokleja do szyb chinski chrom i szczyci sie na ogloszeniach pakietem chrom.
    Sprzedaję nieopłacone samochody omijająć urząd skarbowy.
    Uwaga na roczniki!!!! Pisze 2008, a w rzeczywistości 2007, praktycznie na każdym samochodzie.
    Zastanów się dwa razy zanim wydasz cięzko zarobione pięniądze na kupno samochodu u tego typowego handlarza!!

  2. #2
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    A co Pani oglądała w MARCARZE ?

  3. #3
    Tex
    Gość

    Domyślnie

    Ja dzisiaj oglądałem tam z kumplem Lagunę http://otomoto.pl/renault-laguna-mod...C22274800.html porażka!
    Cytat Napisał Roadkiller Zobacz post
    Model jak i rok produkcji 2004 Inny kolor zaślepki w przednim zderzaku - nie da się ich zgubić jeżeli nikt nie dotykał Ale deska na 99% po regeneracji - powiedz właścicielowi by podesłał fotkę emblematu airbag na desce rozdzielczej Gdzie on ma sterowanie szybą w drzwiach przednich pasażera? Brak naklejki Elf na tylnej szybie (każda miała jak z fabryki wyjeżdżała) Maska przód coś za bardzo odstaje. Ma 6 poduszek,


    Toć to lifting w tym roku był a to model sprzed liftu
    Wszystko co Roadkiler w tym poście napisał się potwierdziło. Ja tylko dodam od siebie że przy odpaleniu auta było odczuwalne mocne szarpnięcie jak by miał nagle sam ruszyć z miejsca. Być może to wina poduszek pod silnikiem lub dwu-masa w każdym razie odpuściliśmy sobie.

  4. #4
    AGATA794
    Gość

    Domyślnie Marcar gliwice uwaga kręci przy licznikach

    Pozwoliłam sobie ze znajomym sprawdzić stan przebiegu dwóch audi a3 wystawionych na ogłoszeniu i obydwie mają o 25000km więcej w bazie audi.
    Wszystkie samochody roczniki 2007, a w ogłoszeniu 2008.
    Obserwując inne samochody w jego ogłoszeniach nawet samochody 10 letnie mają bardzo podejrzane przebiegi.
    Ludzie uważajcie!!! Sprawę myslę zgłosić do odpowiednich instytucji o sprawdzenie ich samochodów

  5. #5
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Muszę cię zasmucić... do tego typu rzeczy nie ma odpowiednich instytucji. Dopóki nie ma poszkodowanego, nie ma przestępstwa.
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  6. #6
    Starszy użytkownik Avatar Roadkiller
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    1,536
    Podziękowano Thanks Given 
    227
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tex Zobacz post
    Ja tylko dodam od siebie że przy odpaleniu auta było odczuwalne mocne szarpnięcie jak by miał nagle sam ruszyć z miejsca. Być może to wina poduszek pod silnikiem lub dwu-masa w każdym razie odpuściliśmy sobie.
    To będzie prędzej poduszka pod silnikiem Cieszę się, że mogłem pomóc

  7. #7
    Krzysiek123
    Gość

    Domyślnie

    Te wszystkie uwagi to chyba uwagi konkurencjj, osobiscie zakupiłem u nich, A3 z 2007 roku 1.9 tdi. Przyjechałem z daleka ok.Krakowa i czytałem wczesniej komentarze-każdy by zrezygnował, ale znalazłem jeszcze kilka marek co mnie interesowały w kilku komisach w Gliwicach wieć nie miałem nic do stracenia.Komisów koło MARCARa jest kilka-wczesniej je odwiedziłem co tam zobaczyłem to porażka wiec się niedziwie, że takie komentarze to oni sprowadzają z Drezdenka i Ostrowa. A3 sprawdziłem w audi u lellka w Gliwicach, wszystko w jak najlepszym porządku,przebieg,rocznik itp.(tam znajomosci napewno nie mają) szkoda było czasu i 300 zł które tam zostawiłem,wystarczyła by zwykła stacja diagnostyczna za 50 zł,ale trudno moja strata. Nie rozumiem skąd te wszystkie uwagi, mam wrażenie, że konkurencja macza w tym paluchy,mają samochody droższe o 2, 3 tyś. i zazdroszczą sprzedaży. W MARCARZE wszystkie samochody mają po opłatach przygotowane do rejestracji, bardzo duży wybór, a jak pada deszcz to ci wiadą do garażu i powycierają-polecam wszystkim.

  8. #8
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    O i właściciel komisidła się znalazł z wybielaczem

  9. #9
    Starszy użytkownik Avatar zubeer
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Zawiercie/Kraków
    Postów
    531
    Podziękowano Thanks Given 
    107
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Cytat Napisał mpDante Zobacz post
    Muszę cię zasmucić... do tego typu rzeczy nie ma odpowiednich instytucji. Dopóki nie ma poszkodowanego, nie ma przestępstwa.
    A tu się nie zgodzę. Można zgłosić podejrzenie popełnienia przestępstwa (jeśli mamy uzasadnione).
    Pozdrawiam,

    Maciek

    Był Passat, 2010, 2.0D,170KM, DSG - jest Mazda 6, 2,5 AT 2015r i niestety - jest rozczarowanie...

  10. #10
    Wolf
    Gość

    Domyślnie

    Forum robi się coraz bardziej popularne :-)

  11. #11
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał zubeer Zobacz post
    A tu się nie zgodzę. Można zgłosić podejrzenie popełnienia przestępstwa (jeśli mamy uzasadnione).
    Przecież Ci napisałem, że nie ma przestępstwa, dopóki nie ma poszkodowanego. Kręcenia licznika jest legalne, trzeba tylko poinformować nowego nabywcę o tym fakcie. Dopóki auto nie zostanie sprzedane, to wszystko jest OK.
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  12. #12
    Tex
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzysiek123 Zobacz post
    Te wszystkie uwagi to chyba uwagi konkurencjj, osobiscie zakupiłem u nich, A3 z 2007 roku 1.9 tdi. Przyjechałem z daleka ok.Krakowa i czytałem wczesniej komentarze-każdy by zrezygnował, ale znalazłem jeszcze kilka marek co mnie interesowały w kilku komisach w Gliwicach wieć nie miałem nic do stracenia.Komisów koło MARCARa jest kilka-wczesniej je odwiedziłem co tam zobaczyłem to porażka wiec się niedziwie, że takie komentarze to oni sprowadzają z Drezdenka i Ostrowa. A3 sprawdziłem w audi u lellka w Gliwicach, wszystko w jak najlepszym porządku,przebieg,rocznik itp.(tam znajomosci napewno nie mają) szkoda było czasu i 300 zł które tam zostawiłem,wystarczyła by zwykła stacja diagnostyczna za 50 zł,ale trudno moja strata. Nie rozumiem skąd te wszystkie uwagi, mam wrażenie, że konkurencja macza w tym paluchy,mają samochody droższe o 2, 3 tyś. i zazdroszczą sprzedaży. W MARCARZE wszystkie samochody mają po opłatach przygotowane do rejestracji, bardzo duży wybór, a jak pada deszcz to ci wiadą do garażu i powycierają-polecam wszystkim.
    z Krakowa to naprawdę daleko miałeś do Gliwic.A może ta Audiczka to ta sama którą widzieliśmy z kumplem u nich na placu jak przywiozła ją laweta bez przodu. A właściciel komisu z uśmiechem na mordce do nas powiedział, że zrobi się ,będzie wyglądać lepiej niż z fabryki wyszła.Ogólnie to same trupy tam stały jak pojechaliśmy oglądać lagunę ,która w dodatku okazało się że była przerobiona z Angola.W opisie oczywiście jakoś ta informacja umknęła ale to szczegół o którym nie warto wspominać.NIE POLECAM DZIADÓW!!!

  13. #13
    suse1
    Gość

    Domyślnie

    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!auto- amar gliwice uwaga na ten auto komis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  14. #14
    suse1
    Gość

    :) Auto komis auto amar gliwice uwaga na ten komis

    UWAGA NA KOMIS AUTO- AMAR GLIWICE NIE OPŁACA OPŁATY RECYKLINGOWEJ OBARCZA TĄ OPŁATĄ KUPUJĄCEGO ZGODNIE ustawą o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji (DzU z 2005 r. nr 25, poz. 202 ze zm.) płacą ci, którzy samochody wprowadzają na terytorium kraju. Jeżeli jest to nie więcej niż 1000 pojazdów w roku kalendarzowym (nie ma znaczenia, czy są to pojazdy nowe czy używane), uiszczają 500 zł opłaty recyklingowej za każdy. Przedsiębiorcy mogą tego nie robić tylko wtedy, gdy zapewnią sieć zbierania samochodów. Ci, którzy sprowadzają więcej niż 1000 aut rocznie, muszą zapewnić sieć zbierania.

  15. #15
    Banano78
    Gość

    Domyślnie

    ...REGULAMIN...
    Akurat na podstawie nieopłacania recyklingu to możesz do niepolecanych wrzucić znaczną większość sprzedawców posiadających auta z importu.
    Ostatnio edytowane przez mpDante ; 03-02-15 o 11:52

Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •