Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 46 do 47 z 47

Temat: Marcar gliwice uwaga-****** ,kombinator

  1. #46
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Opisy wystawianych aut na POmrocznych portalach to prawie jeden szablon skierowany do "pierwszoklasistów" + zawyżanie roku prod.
    Gwarantuję Ci ,że 80% ogłoszeń w PL to zwykłe ściemy - ale jak widać działają na wyobraźnię i przyciągają klientów .... na 10ciu zawsze jakiś 2ch "się kupi" - i tak to działa
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  2. #47
    Vantol
    Gość

    Domyślnie

    Potwierdzam negatywne opinie na temat tego handlarza, niestety kupiłem u niego samochód "bezwypadkowy" który okazał sie
    cały malowany.
    Podczas kupna nie miałem czujnika, ale przy odsprzedaży kupiec pomierzył całe auto i okazało się ,
    że jest całe malowane ze szpachlą.
    Facet oszukuje na ogłoszeniach, podaje w ogłoszeniu młodsze roczniki niż jest w rzeczywistości,
    podaje inną wersję silnikową, zawyża moc silnika, podaje inne, czytaj bogatsze wyposażenie.
    Gdy mu na to zwróciłem uwagę, zaczął opierdalać syna, że źle wpisał w ogłoszeniu, aż chłopaka mi się żal zrobiło,
    chociaż rośnie młody *****t szkolony przez tatusia.
    Również miałem oklejone auto pseudo chromowanymi wstawkami, które po jakimś czasie się odklejały.
    Gdy zadałem pytanie synowi,o te pseudo chromy, to przyznał rację, że wszystkie auta oklejają.
    Na pierwszy kontakt wydaje się miły i kulturalny, mówił mi per pan. Do czasu podpisania umowy,
    potem zmienił się diametralnie, już nie był tak miły. Oczywiście faktura zaniżona,
    samochody nie opłacone, rycykling nie opłacony.
    Uważajcie na tego handlarza, umie wciskać kit.
    Ostatnio edytowane przez Vantol ; 04-11-17 o 16:06 Powód: błąd

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •