Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Temat: Sedan / Liftback rocznik 2007 za 40.000 zł na Pb+LPG. miasto < 50%

  1. #1
    MateuszM
    Gość

    Domyślnie Sedan / Liftback rocznik 2007 za 40.000 zł na Pb+LPG. miasto < 50%

    Jakie auto kupić pow. 30k
    Rodzaj
    Sedan / Liftback
    Preferowana marka
    -
    Budżet na zakup auta:
    40.000
    Preferowany rok produkcji:
    2007
    Silnik (pojemność i liczba KM)
    200+
    Preferowany rodzaj paliwa:
    Pb+LPG
    Planowany roczny przebieg:
    20 tys.
    Segment/typ/wielkość auta:
    -
    Charakter użytkowania :
    miasto < 50%
    Ilość pasażerów, bagażu:
    -
    Pochodzenie auta (rynek krajowy/import):
    -
    Czego przede wszystkim wymagam od auta:
    Witam serdecznie,
    poszukuję auta do komfortowego przemieszczania się na co dzień. Głownie dojazdy do pracy i treningi (2 x po 20 km w jedną stronę dziennie) plus regularne wyjazdy ok 200 - 500 km w jedną stronę (kilka razy w roku).
    Napęd raczej AWD albo na tył.
    Moc powyżej 200 KM, ma być dynamiczne, ale nie musi być sportowe (nawet lepiej jak nie będzie).
    Podany budżet na samo auto, bez pakietu startowego, ubezpieczenia, rejestracji (jeśli z importu to wraz z opłatami importowymi).
    Interesują mnie racjonalne koszty utrzymania, ok 3000 zł rocznie jestem w stanie na normalną eksploatację przeznaczyć (nie licząc nieplanowanych napraw).
    Myślałem nad BMW E90 330i, Volvo S80 II (najchętniej 4.4, ale chyba nie łapie się w budżecie i kosztach eksploatacji) i... właśnie nie wiem, stąd ten temat.
    EDIT: Nie będę jeździł przebiegiem i nie chcę okazji typu "Panie, Niemiec to do granicy jechał...". Coś co można realnie za te pieniądze w rozsądnym stanie kupić.
    Ostatnio edytowane przez MateuszM ; 07-02-18 o 14:58

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •