Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Używane do 65 000...

  1. #1
    Agamark
    Gość

    Domyślnie Używane do 65 000...

    Witam, interesuje mnie auto w cenie do 65 000. Chcę samochód dla rodziny 2+2. Przebieg roczny około 20 000. Skłaniam się ku avensis, accord, 6 oraz BMW 3, A4, Insignia. Pytanie czy w tym budżecie wogóle moje marzenia sa realne. Pozdrawiam Marek

  2. #2
    Starszy użytkownik Avatar apacz
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    270
    Podziękowano Thanks Given 
    10
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Kombi, hatchback?Raczej benzyna:-) chyba...
    www.carpasja.com tel.+48 662 04 96 98 [email protected]
    Samochody bezwypadkowe na zamówienie .STOP!!!

  3. #3
    fireman
    Gość

    Domyślnie

    Jak dla mnie to Ford Mondeo albo Toyota Avensis. Oba samochody doskonale sprawdzają się jako rodzinne auta. Za taką kwotę powinieneś kupic dobry egzemplarz. Chodzi oczywiście o auto używane?

    Pozdro

  4. #4
    ...
    Gość

    Domyślnie

    A może coś nowego. W tej cenie da już się znaleźć całkiem sensowne, nowe auto. Na przykład nową Elantrę:
    http://hyundai.pl/Samochody/Osobowe/Elantra/Ogolnie/

  5. #5
    Starszy użytkownik Avatar Roadkiller
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    1,536
    Podziękowano Thanks Given 
    227
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

  6. #6
    kara.kahn
    Gość

    Domyślnie

    No i git ta Elantra ale za cztery pięć lat kolega będzie chciał sprzedać te auto. Hyundaie to wyjątkowo chodliwa marka

  7. #7
    ...
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał kara.kahn Zobacz post
    ...
    Skąd wiesz co będzie za 4 czy 5 lat? Tego się nie da przewidzieć a Hyundai z roku na rok zyskuje na popularności w Europie (bo np. w Ameryce popularna jest od dłuższego czasu). Osobiście nie zwracałbym uwagi na to co będzie za kilka lat bo tego się nie da przewidzieć.
    Wyżej ktoś na przykład podał Sonatę. Bardzo sympatyczne autko ale kto sprzedaje roczne auto? Sprowadzone ze Stanów a wystarczy przejrzeć to Forum by wiedzieć jak wygląda większość aut sprowadzonych ze Stanów przed naprawą.
    Kupując nowe dobiera się auto pod siebie, oszczędza się nerwów na szukaniu używanego i ma się pewność, że przez dłuższy czas nie będzie powodować większych problemów.
    Ostatnio edytowane przez mpDante ; 18-12-11 o 11:26

  8. #8
    kara.kahn
    Gość

    Domyślnie

    ...Hyundai może jest w stanach popularny ale nie ten segment a na pewno nie Elantra. Popularność zyskują małe auta typu Getz oraz SUV'y. Może i 40 za te pięć lat zmieni sytuację. Poza tym tu jest Polska a nie Europa

  9. #9
    ...
    Gość

    Domyślnie

    Jak na razie to główny zainteresowany milczy
    kara.kahn, jakby każdy kupywał auto martwiąc się o to co będzie za 5 lat to nic by się nie kupiło... Tego się nie da przewidzieć. Poza tym w Polsce też Hyundai zdecydowanie nie jest już marką niszową. i30 albo np. ix35 na ulicach jest pełno.
    Ja na miejscu autora umówiłbym się na jazdę testową. Jeżeli by go to auto nie zaintersowało to będzie się zastanawiał co innego wybrać ale mogłoby się okazać, że urzeknie go na tyle, że problem się rozwiąże.

    Teraz jest akurat dość dobry okres i większość producentów daje spore upusty na swoje auta więc może w tej cenie znalazłoby się jeszcze kilka innych sensownych nowych aut.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •