Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 20 z 20

Temat: WV Touareg 4.2 [2004] / Studzionka Vin WVGCM77L04D039384 Uwaga

  1. #16
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kris Zobacz post
    Ja bym tam chciał. Jak by deska rozdzielcza nie przypominała mi dużego Fiata
    Temat dotyczy Tourega a nie co kto by chciał
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  2. #17
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    Temat dotyczy Touarega a nie przypominania czego dotyczy.

  3. #18
    Kris
    Gość

    Domyślnie

    Przypominam forumowiczom o tytule tematu,,,,,,,,,, Za chwilę go zamknę,a dyskusję proszę przenieść do HP,,,,,,,

    Unfaller i Jakoob obserwuję was

    Hehe

    P.S
    Zawsze chciałem być na odpowiedzialnym stanowisku

  4. #19
    Pilsener
    Gość

    Domyślnie

    Wszystko pięknie, tylko co sądzić o kilkuletnim aucie, które nowe kosztuje 350 tys. a miało już kilku właścicieli? To nie gadający miś, że się nudzi i się wyrzuca. Kto kupuje takie auta ma hopla na ich punkcie i jeśli nie musi to go nie odda handlarzowi z Wólki by go postawił na swym glinianym placu. A tak duża strata wartości bierze się stąd, że niemal wszystkie "prawie nówki" tego sortu są po dzwonach a cena średnia z czegoś musi wynikać. Im droższe i nowsze auto było sprowadzone, tym większa szansa na dzwon - w przypadku takich Tuaregów sprowadzonych z USA z niedotartym jeszcze silnikiem w ciemno bym obstawiał dzwon i w 99,99% wypadków wygram. Wystarczy trochę wyobraźni, nakładasz na siebie historię auta oraz specyfikę polskiego rynku motoryzacyjnego i już widzisz pogięte blachy, nie musisz nawet zaglądać do Carfaxu.

  5. #20
    Kris
    Gość

    Domyślnie

    Jeszcze te przyciemnione szyby utwierdzają mnie w przekonaniu,że chyba jednak masz rację - zresztą jak zwykle.

    Cytat Napisał Pilsener Zobacz post
    Wszystko pięknie, tylko co sądzić o kilkuletnim aucie, które nowe kosztuje 350 tys. a miało już kilku właścicieli? To nie gadający miś, że się nudzi i się wyrzuca.
    Tak samo jak auto za 35tyś. Kogoś stać na to,aby raz na rok wydać 35 tyś,a kogoś innego stać żeby wydać 350 000. Odsetek tych drugich jest mały więc i w internecie o nich za dużo nie poczytasz. Ty wyrzucisz do śmietnika misia za 35 zł bo Ci się znudził,a inny człowiek sprzeda za bezcen Tuarega bo go na to STAĆ.

    Twój wpis ma rację bytu w przypadku ludzi którzy przez 20 lat odkładają na samochód i przy jego zakupię skrobią się do zera - Oni z pewnością za bezcen go nie sprzedadzą.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •