Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 29

Temat: Suv do 55 tys.

  1. #1
    hexawob
    Gość

    Oko Suv do 55 tys.

    Witam wszystkich

    Planuje zakupić suv'a do 55tys. Chciałbym was prosić o jakieś interesujące propozycje z tej kategori. Zastanawiam sie nad rocznikami 2005r. i w góre. Oczywiście jak każdy chciałbym samochód ktory byłby w miare bezawaryjny i tani w eksploatacji. Sam zastanawiałem się nad BMW X3, jednak cieżko dostać w tej cenie dobry egzeplarz oraz martwi mnie to że może on być drogi w utrzymaniu. Za wszelkie propozycje i porady z góry dziękuję.

  2. #2
    Starszy użytkownik Avatar Roadkiller
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    1,536
    Podziękowano Thanks Given 
    227
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    A Kia Sorento?

  3. #3
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    BMW nie jest drogie w utrzymaniu jak kupisz dobrze utrzymany samochód z konstrukcją nośną w jednym kawałku, tak jak wyszło z fabryki.
    W tej cenie na ładne X3 nie ma szans. W tej cenie możesz kupić na bogatej wersji 3er lub ubogą 5er z początku produkcji.

    Jeśli chodzi o SUV'a to czy ma być do miasta czt typowo w teren? Wygodne i komfortowe do miasta i tanie w utrzymaniu raczej niemożliwe. Można pokusić się o Rav4, ale to niestety Toyota. Suzuki Grand Vitara to dość dobra propozycja, ale brakuje trochę komfortu.
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  4. #4
    0lek
    Gość

    Domyślnie

    Zawsze mozesz kupic nowego Dustera :P

  5. #5
    hexawob
    Gość

    Domyślnie

    Samochód raczej do małego miasteczka, gdzie wystepuje praktycznie tylko jedna droga głowna Samochód nie musi sobie radzić jakos zadowalająco w terenie. Zastanawiałem się nad Sorento, jednak nie mogę sie jakoś do niech przekonać. Miałem okazje podziwiać Forda Kuge i mówiąc szczerze to mi sie spodobał.

  6. #6
    Starszy użytkownik Avatar Roadkiller
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    1,536
    Podziękowano Thanks Given 
    227
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Swego czasu do Sorento można było kupić grill co upodabniał go do BMW

    k068ts.jpg

  7. #7
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Chevy. captiva.

  8. #8
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Wlkp
    Postów
    380
    Podziękowano Thanks Given 
    200
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    W tej cenie otrzymasz Quashqaia

  9. #9
    kara.kahn
    Gość

    Domyślnie

    Ok ale nie za bardzo rozumiem sformułowanie "nie musi sobie radzić zadowalająco w terenie". Chodzi Ci więc o większy prześwit, 4x4 czy ogólnie o SUV'a bo Ci się podoba? Ważnym aspektem jest także ilość miejsca w bagażniku. Często samochody tego segmentu mają mniejsze bagażniki niż kombi.
    Ja poleciłbym Ci np Hondę CR-V w benzynie. Stoliczek w bagażniku to wisienka na torcie

  10. #10
    hexawob
    Gość

    Domyślnie

    Chodzi ogólnie o to że nie będzie on zbytnio używany w ekstremalnych warunkach. 4x4 oczywście by się przydało żeby w zimie się nie trudzić na mojej wiosce z jazdą. A co myślicie o Opel Antara?

  11. #11
    pawel_tzk
    Gość

    Domyślnie

    Diesel czy benzyna?

  12. #12
    hexawob
    Gość

    Domyślnie

    Preferowałbym raczej benzyne

  13. #13
    pawel_tzk
    Gość

    Domyślnie

    Ot.. ćwieka zabił, już miałem gotową odpowiedź w postaci bmw x3 3.0d z pierwszych lat produkcji, tylko w tym wypadku trzeba zakup odłożyć na kilka mscy i dorzucić ok. 5k pln, ale uwierz mi warto! swoją drogą w tego typu autach dobrze jest mieć trochę momentu pod nogą.. Jeżeli jednak decydujesz się na benzynę, to w tych pieniążkach znajdziesz, w więcej niż przyzwoitym stanie, Toyotę Rav4, 2.0 benzyna zbiera niezłe opinie, a silnik będzie ledwo co dotarty.

  14. #14
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Forester?
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  15. #15
    TomaszW
    Gość

    Domyślnie

    Jak zobaczyłem temat, to pomyślałem kuga..., Wspominasz o niej. Miałem przyjemność sprowadzać taki samochód pod klienta. Generalnie samochód bardzo OK. Trochę może zaskakiwać ilość miejsca w środku - wręcz miałem wrażenie , że to C-Max napompowany na zewnątrz.

    Niestety za 55 000 nie kupisz tego modelu. Musiał byś dołożyć około 20 000 zł do zakładanego poziomu aby zacząć myśleć o tym samochodzie. Dodatkowo nie za wiele tego jest na sprzedaż, a jak jest to dość szybko znika z rynku.

    Nikt tu nie wspomniał chyba o Mitsubishi Outlanderze, coprawda też coś musiał byś doskładać ale autko warte uwagi.

    Defacto masz około 11500 e na samochód, a to obecnie nie jest jakaś ilość gotówki pozwalająca na uwolnienie wyobraźni

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •