Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 23

Temat: Fajny wózek do 25tys

  1. #1
    szybki321
    Gość

    Domyślnie Fajny wózek do 25tys

    Cześć wszystkim

    Chciałbym kupić samochód do kwoty 25tyś zł. Nie wiem czy to jest teraz dobry okres na kupno samochodu, lada dzień spadnie śnieg a za niecały miesiąc auto będzie starsze o rok.

    Auto potrzebne mi jest głownie do jazdy po mieście, raczej na peryferia miasta ale musi zdać egzamin na dłuższe wycieczki poza miasto jak i podróże w wakacje. Kolejnym warunkiem jest miejsce w samochodzie, mam 190cm wzrostu i samochód musi być komfortowy, miejsca na tyle aby usiadła z tyłu osoba o podobnym wzroście. Zależy mi aby auto było w miarę bezawaryjne i ekonomiczne.
    Moje typy to:
    Audi A6 sedan z 1.9TDI, duże ale komfortowe, sporo miejsca
    Audi A4, miejsca na styk ale osoba siedząca za mną o wzroście około 190cm może mieć problem.

    Co waszym zdaniem będzie najlepsze, spełniające w/w warunki do kwoty 25tyś, może jest coś lepszego od audi?

  2. #2
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Hmm...rocznikiem się nie przejmuj bo jak dobre auto to z ceny w styczniu nie spadnie ze względu na rocznik, dotyczy to bardziej aut salonowych.

    A4 jest ciasne, A6 owszem, jednak za 25 tyś nie będą to młode sztuki. Może Mondeo MK 3 w benzynie?2.0 145KM fajnie jedzie, dobrze się prowadzi a w bogatszych wersjach nic nie rypi,skrzypi etc-będziesz miał sporo młodsze,łatwiej trafić z przebiegiem poniżej 200tkm i znośnym stanie, bo tdi będzie miało pod 300 nalatane w tych pieniążkach...

  3. #3
    Damian246810
    Gość

    Domyślnie

    skoda superb pierwszej generacji 1.9 tdi to samo co a6 a w tych pieniadzach cos fajnego się wyrwie

  4. #4
    szybki321
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Damian246810 Zobacz post
    ...
    Ale silniki chyba tylko 130km na pompowtryskach i cena za dobry egzemplarz to już powyżej 25tyś

    Warto interesować się silnikami w A6 2.4 z LPG?
    Ostatnio edytowane przez mpDante ; 18-12-11 o 22:31

  5. #5
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Przy takim budżecie to daj sobie spokój z Audi A6... to przestarzałe technologicznie i do tego mało bezpieczne auto (*** EuroNCAP). Poza tym, musisz się liczyć z DUŻYMI przebiegami w dieselu, albo celuj właśnie w Superba, powinieneś coś znaleźć w tej cenie, a auto jest WIĘKSZE od A6-tki i do tego zbudowane na Passacie po lifcie, więc bezpieczniejsze i do tego tańsze w eksploatacji...

    W takim budżecie szukaj Mondeo MK3 lub Opla Vectra C (ale już w benzynie, bo TDCI Forda to najgorsze diesele z tamych lat)...
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  6. #6
    szybki321
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał mpDante Zobacz post
    ...
    Vectrą C interesowałem się wcześniej i jakoś nie specjalnie mi przypadła do gustu poza tym widziałem już jeden serwisowany egzemplarz i praktycznie co roku miał regenerowaną maglownicę na sporą sumkę.

    Proszę zapoznać się z regulaminem (cytowanie)!
    Ostatnio edytowane przez mpDante ; 19-12-11 o 10:33

  7. #7
    Damian246810
    Gość

    Domyślnie

    szukaj superba diesel 1.9 130km skrzynia 6biegów bo lepszej fury w tej cenie nie znajziesz moge polecic jeszcze citroena c5 bardzo ale to bardzo miłe autko z ta kwote wyrwiesz młody egzemplarz i z niezłym wyposażeniem i serwisowanie jest tańsze niż w toyocie dorzucę jeszcze mazdę 6 dość trwały samochód dobre silniki szczególnie diesle za tę kwotę można naprawde coś fajnego kupić

  8. #8
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Na ładną mazdę nie styknie 25, co do superba to może z pocz produkcji choć też nie jestem przekonany czy będzie wszystko z nim cacy.

  9. #9
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    Nie slyszalem o problemach z maglem w VC wiec jeden egzemplarz o niczym nie swiadczy

    Cytat Napisał szybki321 Zobacz post
    Vectrą C interesowałem się wcześniej i jakoś nie specjalnie mi przypadła do gustu poza tym widziałem już jeden serwisowany egzemplarz i praktycznie co roku miał regenerowaną maglownicę na sporą sumkę.

    Proszę zapoznać się z regulaminem (cytowanie)!

  10. #10
    Starszy użytkownik Avatar apacz
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    270
    Podziękowano Thanks Given 
    10
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Cytat Napisał carl23 Zobacz post
    Na ładną mazdę nie styknie 25, co do superba to może z pocz produkcji choć też nie jestem przekonany czy będzie wszystko z nim cacy.
    Na M6 z 2003 styknie .Mam kilka takich:-)
    www.carpasja.com tel.+48 662 04 96 98 [email protected]
    Samochody bezwypadkowe na zamówienie .STOP!!!

  11. #11
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Tak jak pisze Andrzej starczy. Też mam ładną M6 w skórze, grzane fotele, wersja sport 03/04r.
    W tej cenie wolałbym jednak Peugeota 407 lub Citroena C5.
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  12. #12
    ...
    Gość

    Domyślnie

    Jak pierwszy raz przeczytałem, że 25 tys. starczy na dobre M6 to pomyślałem, że na głowę upadliście... Dopiero później dotarło do mnie, że nie chodzi o BMW M6 a o Mazdę 6

    A co do meritum sprawy to proponowałbym nie trzymać się sztywno jednego modelu. Lepiej brać pod uwagę kilka i kupić to co szybciej znajdzie się w dobrym stanie.

  13. #13
    kalibra111
    Gość

    Domyślnie

    Ja proponuję Chrysler Town & Country 3,3 LPG sekw, sam takim jeżdżę wygoda mega wypas spalanie jak na takie gabaryty rewelacja

  14. #14
    kuba2222
    Gość

    Domyślnie

    Ja dorzucę auto być może nietypowe i niedoceniane
    http://otomoto.pl/hyundai-sonata-bez...C20795606.html

    Można kupić dobry rocznik i auto z w miarę niskim przebiegiem . Mam kolegę, który jeździ takim od 4 lat, zagazowanym zrobił już 180 tys. km i nic do niego nie dołożył (tylko sprawy eksploatacyjne) . Samochód ma teraz 270 tys. km.
    Jeśli komuś nie zależy na prestiżowej marce to jest to dobra propozycja. Oczywiście jak z każdym autem, trzeba poszukać, żeby znaleźć odpowiedni egzemplarz.

  15. #15
    Starszy użytkownik Avatar jacenty84
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    BP
    Postów
    235
    Podziękowano Thanks Given 
    49
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Cytat Napisał kuba2222 Zobacz post
    Ja dorzucę auto być może nietypowe i niedoceniane
    http://otomoto.pl/hyundai-sonata-bez...C20795606.html
    Tylko tego przykładowego Hyundaia trzeba też porównać cenowo, bo może akurat okazać się jedną z wielu igiełek/okazji dostępnych na naszym rynku.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •