Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 22 z 22

Temat: opinie na temat renault megane II kupic nie kupic?

  1. #16
    Thorus
    Gość

    Domyślnie

    jezdziłem tym autem dziś krecilem kierownica mocno w krótkich obrotach i wolno do oporu z jednej i drugiej strony nic nie stuka puka wydaje mi sie ze wszytko jest okey...podczas jazdy auto zrywne ciche tez bez zastrzezeń jutro sie umówilem na kupno tego auta czy przed zakupem jechać jeszcze na stacje diagnostyczną????czy podlanczac auto do komputera???

    EDIT:
    aha i auto 120 konne własciciel sie pomylił...
    Ostatnio edytowane przez mpDante ; 05-12-11 o 13:58

  2. #17
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Daj linka do ogłoszenia.

  3. #18
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Sprawdzić nie zaszkodzi, przede wszystkim pod kątem ewentualnej wypadkowej przeszłości...
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  4. #19
    Thorus
    Gość

    Domyślnie

    nie ma linka auto stoi na komisie za 15.900 a w kauflandzie widziałem wywieszke dziadka ze sprzeda za 14.500 do negocjiaci.jak rozmawialismy to mowi ze jak sie zdecyduje to wyciagnie ją z komisu i za 14 sprzeda i ani złotówki taniej

  5. #20
    chi_mera
    Gość

    Domyślnie

    Na stację diagnostyczną zawsze warto jechać.
    Może coś się znaleźć, czego na zewnątrz nie zobaczysz.
    Pisałeś, że za jakiś czas tarcze tył do wymiany - ja proponuję, jeśli kupisz samochód, zrobić to jak najszybciej. Mamy jednak zimę i hample winny być w 100% sprawne.
    Podłączenie pod komputer też by nie zaszkodziło, aczkolwiek do tego najlepiej speca od francuzów.
    Jeśli nie wyczułeś żadnych "braków" w jeździe, to chyba ok ...
    A jak turbo? Nie rzęzi? Nie wyje potępieńczo?
    Sprzęgło może też sprawdź - przy wciskaniu i wyciskaniu, no i jak gasisz samochód po wystudzeniu. Dogorywające będzie słychać. A martwe jakbyś młotem w skrzynię biegów tłukł

  6. #21
    Thorus
    Gość

    Domyślnie

    jak kupie pojezdze to napisze czy dobre czy niedobre.a na stacje moze zajade chociaz na dziurach nic nie tłócze

  7. #22
    chi_mera
    Gość

    Domyślnie

    Ja nawet nie o tłuczeniu bym myślał. Choć sprawdzenie zawieszenia to dobra rzecz.
    Bardziej by mi chodziło o stan podwozia i wykluczeniu ćwiartki albo połówki czy też jakichkolwiek oznak naruszenia konstrukcji
    Powodzenia !

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •