Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 23

Temat: Sprzedam forda mondeo

  1. #1
    miczel87
    Gość

    Domyślnie Sprzedam forda mondeo

    Witam wszystkich może ktoś poszukuję dobrego bezwypadkowego samochodu, ford z zaprzyjaźnionej firmy znam jego historię przebieg prawdziwy i udokumentowany.

    Sprzedam Forda Mondeo 2.0 TDCI
    Rok produkcji 2012 data pierwszej rejestracji 11.06.2013
    Numer Vin WF0EXXGBBECY73469
    Przebieg 165 967 km
    Nowe Opony
    Samochód bezwypadkowy żaden element nie malowany.
    Cena 42 tyś Brutto

    Nie wiem w czym jest problem bo od początku czyli od jakiś 3 miesięcy nie było ani jednej osoby zainteresowanej Tym samochodem a z Ceny już opuściłem naprawdę sporo
    Samochód można sprawdzić w dowolnej stacji lub serwisie
    Cena jest ceną brutto wystawiam pełną fakturę VAT.
    Jeżeli chcecie więcej zdjęć to piszcie mogę zrobić zdjęcie każdego elementu z osobna.
    Samochód do obejrzenia w miejscowości Koniecpol

    Prosiłbym o jakąś podpowiedz od " starych wyjadaczy" może nadal cena jest zaporowa ? Dziwi mnie że ani jedna osoba tego samochodu nie oglądała... paradoks taki że ciężej sprzedać dobry samochód niż przysłowiowego trupka za promocyjną cenę :/
    Ostatnio edytowane przez miczel87 ; 21-10-17 o 12:29

  2. #2
    tom-ghost
    Gość

    Domyślnie

    Witam, gdyby to byl przedlift to moze cos bysmy pomysleli cena tez troche wysoka jak dla mnie ze wzgledu na wyposazenie czli tzw. bieda edition gdyby byl convers +,ledy, grznae tylki, czujniki przod, tempomat a tu nie ma nic... :/

  3. #3
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    To temat sprzedam a nie ocena z ogłoszenia cenę każdy ustala indywidualnie jak ktoś będzie zainteresowany to na PW lub zostawić prośbę o kontakt

  4. #4
    miczel87
    Gość

    Domyślnie

    tom-ghost > ehhh zawsze to samo "gdyby byl convers +,ledy, grznae tylki, czujniki przod, tempomat" - tu jest największy widze problem mimo że bezwypadkowy z udokumentowanym przebiegiem mimo niskiej ceny jak za ten rocznik faktycznie wyposażenie będzie odgrywało kluczową rolę Cena zawsze jest do negocjacji na miejscu po wcześniejszym obejrzeniu samochodu

  5. #5
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał miczel87 Zobacz post
    Prosiłbym o jakąś podpowiedz
    Mnie martwiłaby dziura w serwisie - masz przegląd na 100tkm i następny dopiero 140tkm, brakuje na 120. Nie wiem czy ktoś to aż tak przeanalizował, jak masz fakturę na 120 a książki zapomniano to napisz o tym, zawsze będzie lepiej wyglądało. Cenowo też chyba sporo - ja wiem, że auto może być dobre ale... -> rynek. Strzelam, że wystawisz za 39999zł i zaczną dzwonić.
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  6. #6
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Specjalnie wrzuciłem swoje C- 5 w dział sprzedam aby Ci zobrazować . że potencjalni kupcy ( wychowani na necie ) szukają aut bliżej tej NAJNIŻSZEJ z cen . Poszukiwacze OKAZJI to są barany do strzyżenia co za 20% niższej ceny przełkną wszystko ....aby był WYPAS"
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  7. #7
    miczel87
    Gość

    Domyślnie

    Jakoob > faktycznie sprawdzę, zastanawiam się nad zmianą ceny tylko czy to coś zmieni :P Andrebar > niestety muszę się z Tobą zgodzić CCC

  8. #8
    miczel87
    Gość

    Domyślnie

    Cena dla osób zaglądających tutaj 39900, przegląd był robiony po 120 tyś uzupełnię w poniedziałek jak dostanę fakturę

  9. #9
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    -miczel87- .... stety / niestety ale prawda jest taka ,że TYSIĄC razy powtarzane kłamstwo jest przyjmowane za prawdę ( J.Goebbels - i jego propaganda) .
    I tak właśnie jest w POmrocznych ogłoszeniach - ponad 80% to zwykłe ściemy - cofane reanimowane zwłoki z "propagandą" .....ale co zrobisz jak nic nie zrobisz
    A ludzie teraz coraz bardziej wychowani na necie .... mało komu się chce zagłębiać w TEMAT co i dlaczego - - stąd CCC nadal ma się dobrze... ba chyba nawet coraz lepiej .
    W starciu z CCC te prawdziwie dobre nie kombinowane auta mają chyba jeszcze mniej szans na "przeżycie" / ( odsprzedaż) niż Żydzi w okupację
    Ale ja o tym już pisałem z 8-9 lat temu .
    Na takie auta reflektują Ci co są choć trochę "świadomi" , kiedyś "umoczyli" i teraz już kolejną sztukę dokładniej oglądają / sprawdzają
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  10. #10
    miczel87
    Gość

    Domyślnie

    W roli ścisłości... do książki nie jest wbity przegląd po 160 tyś był wykonany w Maju ASO Ford w Łodzi, natomiast po 122 był tylko zmieniany olej, jeżeli ktoś będzie chciał jest wszystko w Bazie Forda, nie zmienia to jednak nic ponieważ Andrebar ma rację zainteresowanie jest zerowe nawet przy cenie 32000 netto gdzie już wychodzę na 0
    Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi

  11. #11
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Bo handel samochodami nie jest w Polsce łatwy
    Najczęściej jest tak:




    Do tego jeszcze odwrót od diesli
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  12. #12
    Tex
    Gość

    Domyślnie

    Szkoda że nie benzyna,to dobilibyśmy targu.
    Myślę że era diesli już minęła i dlatego nie ma takiego zainteresowania.

  13. #13
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Tex - era diesli absolutnie nie minęła, po prostu ludzie zdali sobie sprawę, że eksploatacja kosztuje.
    Więc przerzucili się na nowoczesne benzyny - bo tu niby nie ma turbin, bezpośrednich wtrysków, kół dwumasowych i innych pierdół
    A tu zdzi*wko

  14. #14
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    I w sumie te nowe beznyny też takie diesle zwlaszcza w VAG łakome na olej silnikowy

    Takie 2.0TDCI to chyba najtańszy w eksploatacji silnik MONDEO mk4 te 300 tyś nie ma większych kosztów , no chyb że Power Shift

  15. #15
    Cati
    Gość

    Domyślnie

    ro ja z ta bezyna po miescie i raz w miesiacu na dlugi dystans disel pociagnie ? czy go zajeżdżę tym powolnym ruchem miejskim ?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •