Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 43

Temat: VW Passat CC - Konin - nr rej: PKN 18605 - nr VIN: WVWMP7AN3AE537823.

  1. #16
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    @Kris-z całym szacunkiem, ale żeby napisać "pewne auto jak z salonu" miał jaja, a żeby napisać że auto miało małą stłuczkę, jednak jest profesjonalnie naprawione i nie ma po niej śladu to już nie?Stąd się bierze cała patologia właśnie, każdy po kolei po kawałku ściemni i wychodzi po 4 właścicielach i 12 latach użytkowania 2 wypadkach, 4 kolizjach i 5 obcierkach-efektem finalnym jest IGŁA (odmalowany,bezwypadkowy "na zasadzie bo u mnie nic nie było" "lub z klauzulą że nie biorę odpowiedzialności za opis"(jak u Tadka), z umytym silnikiem, po polerce,cofce,ze zmienioną tapicerą WIELKI RODZYN.

    Trzeba tępić takie zachowania i tyle. Wystarczyłoby żeby odfajkował "bezwypadek" i po sprawie.

    Ty, ja i inni tutaj potrafią przeczytać i zweryfikować nawet po opisie auto, a wielu ludzi nie znających się na motoryzacji przyjmuje za stan faktyczny to co napisane, a tutaj stan faktyczny jest inny, więc chyba nie ma co dyskutować.
    Podsumowując-auto jest (może być) jak najbardziej dobre
    Sprzedawca-zataja informacje o zdarzeniu, szukając "jelenia" i telefonów.

  2. #17
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kris Zobacz post
    Panowie nie mamy pewności,że sprzedający nie informuję w rozmowie telefonicznej,że auto było uszkodzone. Być może pokazuje nawet i fotki przy osobistych oględzinach. Warto zadzwonić popytać i wtedy można wystawiać osądy czy to "kłamczuszek" czy nie. Jak by dokładnie wszystko opisał w aukcji to nie usłyszał by ani jednego telefonu.
    Kris, przeczytaj jeszcze raz co sam napisałeś...
    Jak tak układasz swoje opisy aut to jeszcze dzisiaj zgłaszam do administracji o zdjęcie Ci rangi importera/sprzedawcy pewnych aut.

  3. #18
    pawel_tzk
    Gość

    Domyślnie

    Odbyłem właśnie pogawędkę ze sprzedawcą passata, telefonicznie przyznaje się do lakierowania zderzaka... Odpiera zarzuty co do maski i błotnika, zarzeka się, że naprawiając auta zawsze wymienia elementy na nowe. Na pytanie czemu napisał, że auto bezwypadkowe, odpowiada "ja tak napisałem w tym ogłoszeniu?" Nie neguję, że auto może być dobre, ale za takie mijanie się z prawdą powinno się wytargać za uszy, mimo tego że sprawia wrażenie naprawdę sympatycznego.
    Ostatnio edytowane przez pawel_tzk ; 30-11-11 o 14:28 Powód: uzupełnienie

  4. #19
    Kris
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kris75 Zobacz post
    Kris, przeczytaj jeszcze raz co sam napisałeś...
    Jak tak układasz swoje opisy aut to jeszcze dzisiaj zgłaszam do administracji o zdjęcie Ci rangi importera/sprzedawcy pewnych aut.
    Gdzie napisałem,że układam w ten sposób opisy ???? Napisałem swoje przypuszczenia jak mogło być. Takie same przypuszczenia pisał każdy inny tyle,że na niekorzyść sprzedawcy.
    Teraz po telefonie Pawła_tzk wiemy,że moja wersja się nie potwierdza.

    Edit: To jest tak jak z wyprzedażami w markecie. W telewizji mówią,że jest super promocja za 9.99 zł,a przy kasie okazuje się,że promocja obejmowała tylko wybrane ilości,a to co masz w reku już kosztuje normalnie

    Cytat Napisał Kris75 Zobacz post
    Jak tak układasz swoje opisy aut to jeszcze dzisiaj zgłaszam do administracji o zdjęcie Ci rangi importera/sprzedawcy pewnych aut.
    Kris.. nie skomentuje tego
    Ostatnio edytowane przez Kris ; 30-11-11 o 14:57 Powód: byka trzasnołem jak dziecko...

  5. #20
    vwcar
    Gość

    Domyślnie

    ..tragedi nie ma, lepsze to niz autko z niemiec...

  6. #21
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kris Zobacz post
    ...
    Jak by dokładnie wszystko opisał w aukcji to nie usłyszał by ani jednego telefonu.
    Ja tego też komentować nie chciałem ale mnie zmusiłeś
    Przecież tajemnicą poliszynela jest, że oferujesz auta i od Ciebie tylko zależy jaki opis zrobisz, wiedząc o stanie auta!
    Krzychu, no ja Cię proszę.
    Dlatego się deczko z fotela uniosłem.
    Nie pisz takich rzeczy - zwłaszcza Ty, jako osoba będąca w zasadzie na pierwszej linii frontu akcji kupowania czy sprzedawania auta.
    Sam przecież jeździsz kupować auta. Pamiętasz 407-mkę w "super" stanie? Jeśli normalnie by ją opisał - jechałbyś?
    Na pewno nie. I o to chodzi.
    A tu gość rżnie ... nie powiem kogo... a my się zastanawiamy czy wie czy nie wie. No heloł !!


    Cytat Napisał vwcar Zobacz post
    ..tragedi nie ma, lepsze to niz autko z niemiec...
    Rozumiem, że to Pana auto?

  7. #22
    Kris
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kris75 Zobacz post
    Pamiętasz 407-mkę w "super" stanie? Jeśli normalnie by ją opisał - jechałbyś?
    Na pewno nie. I o to chodzi.
    Kis, ja byłem tam przy okazji. Gwarantuję Ci,że jeżeli miał bym tam jechać specjalnie to po rozmowie telefonicznej nie ruszył bym się z miejsca. Sam fakt ceny w jak by nie było "handlarskim" zagłębiu jakim jest woj. Świętokrzyskie skutecznie odepchnął by mnie od podniesienia choćby słuchawki. Ale jeżeli mam po drodze,a nóż się uda

  8. #23
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Trochę może demonizujemy ale myślę, że takich kłamczuszków zawsze warto piętnować. Niby nie ma tragedii ale strzał był, jak niefartowny to i podłużnica ruszona, a potem magicy mają takie dylematy:
    (przykładowo)
    http://lakiernik.info.pl/viewtopic.php?t=4308
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  9. #24
    pawel_tzk
    Gość

    Domyślnie

    Właściciel aktualizował ogłoszenie. Wzmianka o bezwypadkowości została usunięta z opisu. Jeszcze wielka prośba z mojej strony o usunięcie terminu ''bezwypadkowy'' z dodatkowych informacji, wtedy już do niczego nie będzie się można przyczepić.

    p.s już nie będę truł telefonami po ten vin pozdrawiam

  10. #25
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    No to przynajmniej piwo dla tego Pana za zrozumienie, bo wielu by jednak szło w zaparte że bezwypadek.

  11. #26
    Pilsener
    Gość

    Domyślnie

    Najważniejsze jest to, czego nie widać. Coś musiało się stać, że nie opłacało się naprawić z ubezpieczenia. Mogła zostać uszkodzona płyta albo pójść geometria dlatego zawsze jest te ryzyko gdy się kupuje auto po szkodzie całkowitej. Może nic nie być a może się okazać że zacznie np. od spodu rdzewieć albo się rozejdzie tak, że nie będzie się dało geometrii ustawić i co wtedy? Nie wiadomo też, co mogło pójść od wstrząsu, może silnik, może skrzynia - niższa cena to większe ryzyko, wiadomo.

    Ediit: nie miałem pojęcia, że można oddać auto nawet z małą szkodą Ale i tak zostanę przy swoim zdaniu - jak nie opłacało się w USA naprawiać to coś musiało być na rzeczy, przecież nie brak tam kombinatorów wszelkiej maści i odcienia.
    Ostatnio edytowane przez Pilsener ; 01-12-11 o 21:21

  12. #27
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Pilsener: w większości krajów wysokorozwiniętych do roku czasu jak masz szkodę to można oddać auto i wziąć nowe, bo wypłacają pełną sumę z faktury zakupu. Niestety w Polsce nierealne
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  13. #28
    sardzent
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał tradelux Zobacz post
    ...
    Jakie skladki taki zakres ubezpieczenia

    PRZYPOMINAM O REGULAMINIE DOT. CYTOWANIA!
    Ostatnio edytowane przez mpDante ; 01-12-11 o 12:03

  14. #29
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    ...
    Offtopując:
    Dwóch pijanych żuli siedzi na murku na placu obok pałacu kultury w Warszawie. Majestatycznie sączą swoje wina i patrzą sobie na szczyt Pałacu a tam nagle na niebie pojawia sie facet na motolotni.
    Facet krąży wokół pałacu, krąży i nagle coś się stało z jego motolotnią, gwałtownie skręcił i przyrżnął prosto w ścianę na szczycie pałacu kultury. Motolotnia odbiła się i już w postaci kulki złomu razem z facetem spadła na ziemię.
    Żule niewzruszeni pociągnęli jeszcze po jednym łyku wina i jeden z nich rzekł z wyrzutem:
    - No popatrz k**wa stefan....jaki kraj - tacy terroryści...



    @tradelux-u nas by to nie przeszło z racji polskiej mentalności, zaraz by co roku ustawiali się po nowe auta bo po roczniaku walec przejechał...



    Co do ogłoszenia-dobrze, że Pan się poprawił, szkoda, że nie naprawi się w ten sposób chociaż kilku % rynku...z drugiej strony widać powoli , że ludzie mądrzeją, zazwyczaj są to Ci co już pieniądze wtopili na igle.
    Ostatnio edytowane przez mpDante ; 01-12-11 o 12:03

  15. #30
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Panowie, dzisiaj dostałem info od usera vwcar o następującej treści:

    kolego, zamiesciles zdjecia vw cc lamiac tym samym prawa autorskie nie wspomne juz o publikacji nr rej bez mojej zgody, jest to moja ostatnia proba polubownego zalatwinia tej sprawy, jesli nic z tym nie zrobisz bede dochdzil swych praw na drodze sadowej, wj.
    Może mu coś powiedzieć?

    Kolego - po pierwsze - nie zastrzegłeś praw autorskich na zdjęcia. Ale aby nie było, że nic nie zrobiłem - zdjęcia usunąłem.
    Kolego - po drugie - numer rejestracyjny nie jest rodzajem danych osobowych (), więc nie potrzebuje Twojej zgody na publikację.
    Kolego - po trzecie - działam w imieniu ogólnie przyjętego dobra społecznego.
    Kolego - po czwarte - nie masz żadnych atutów do walki przed sądem...

    Raczej się zastanów nad tym czy warto wzniecać ogień - bo możesz się spalić niestety sam.
    Ostatnio edytowane przez Kris75 ; 15-12-11 o 00:43

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •