Skoda Octavia I 1.9TDI
TMBBP21U72X532521

przebieg [km]: 265000

Witam. Na sprzedaż Skoda Octavia w wersji Elegance z 2001 roku z najlepszym i trwałym silnikiem 1.9 TDI o mocy 110 km. AHF. vin TMBBP21U72X532521

Wyposażenie seryjne zaznaczone powyżej.

Auto w pięknym kolorze czarna perła. Auto z polskiego salonu w Wejherowie

Pod silnikiem metalowa płyta ochronna dzięki czemu nie uszkodzi sie misy olejowej. Wygłuszone drzwi przednie matami STP. Kierownica obszyta skórą.

Przebieg na liczniku ma tak naprawdę ok. 365000, gdyż poprzedni właściciel cofnął licznik o ok 103 tys km, a ja nie mam zamiaru się z kimś po sądach włóczyć więc o tym informuje.



Nie będziemy się czarować - auto ma swoje lata i przebieg, wiec też ma kilka wad:

- przetarł się fotel kierowcy co widać na foto

- kilka razy powiesiłem sie na krawężniku przednim zderzakiem, więc jest wygięty (taka uroda octavii bo jest seryjnie nisko zawieszona)

- na tylnej klapie i prawym przednim nadkolu ogniska korozji i mniejsze na masce przy grillu

- poci sie egr, nie ma to jednak wpływu na jazde i dynamike



Bogata wersję z climatronikiem, parktronikiem i domykaniem szyb itd



Cena auta tak jak stoi na zdjęciach na kołach zimowych ( letnich brak, bo się skonczyly opony )





W ciągu ostatnich 3 lat w aucie zamontowano nowe :

- sprzęgło

- amortyzatory tył KYB

- komplet hamulców przód i tył - ATE FERODO BOSCH

- zaworki i wężyki przy turbinie

- łożyska w alternatorze

- napinacz paska

- misa olejowa, wymieniłem bo jak kupilem auto była spawana

- łożysko lewy przód

- nowa wtyczka pod kable od przyczepy

- przegub

- akumulator z 2016r

Na pewno coś przeoczyłem. Wszystko robione na czas, bo musiałem mieć sprawne auto.

Do wymiany rozrządu ok 10 tys km. Przeglad i ubezpieczenie od kwietnia 2017. W aucie nie było palone.



Auto mam od 2009 roku i nie mialem nim wypadku. Dbałem o auto no ale nie udało sie wszystkiego dopilnować, a nie chce naprawiać zeby mi ktoś nie marudził że tu malowane czy bite. Przyjedz zobacz oceń i się dogadamy. Auto cały czas na wysokiej jakości szwajcarskim oleju Midland 10w40.

Link do aukcji (6954242282):
http://allegro.pl/show_item.php?item=6954242282