Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 21 z 21

Temat: Mazda 6 2,0 2008 - Wałbrzych

  1. #16
    sp3d
    Gość

    Domyślnie

    Nie oto chodzi, że żałuje kasy. Po prostu jest możliwość sprawdzenia auta w Mazdzie GRATIS więc czekałem.
    I piszę czego się dowiedziałem. Handlarz skręcił licznik. Ostatni odnotowany przegląd w Mazdzie w Austrii 07.02.2017 przebieg 331353 km. Handlarz deklaruje przebieg 225000 jako pewniak i nie kręcony. Ściemniacz i tyle. Nie rozumiem tylko jaki sens w dzisiejszych czasach, gdzie wszystko można sprawdzić, oszukiwać i kręcić liczniki.

  2. #17
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Bo nie każdy sprawdzi - często ten napalony na cenę poleci i kupi. To tak jak wczoraj dzwoni klient ile trzeba dać za Audi A4 B6 lub B7 - powiedziałem mu ceny, a on, panie na otomoto są o 5tys zł tańsze. No to nech Pan jedzie i kupuje, po co Pan dzwoni i pyta?
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  3. #18
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    auto latało 40 tys rocznie minimum skoro 170 tys bylo w 2012 to przez 5 lat jak najbardziej sie zgadza

  4. #19
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    lis 2012
    Postów
    357
    Podziękowano Thanks Given 
    22
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    Reasumując jaka cena takie auto. Kolejne próby kupienia mazdy w tej kasie będą kończyły się podobnie. Ew. zamiast skrętki będzie mega dzwonek, ew. to i to w pakiecie.

    I takim sposobem ********ala się rynek aut w Polsce. Przywieziesz w oryginale, nie skręcona, zrobisz to uczciwie, wystawisz, a telefon milczy albo zadzwoni jeden z drugim wariatem i powie dokładnie, to co trade napisał. A jak już z ciekawości dotrze na miejsce, to wymaga, aby auto nie miało nawet kropeczki od kamyczka...

    P.S Moi znajomi jadą dziś w trasę (na drugi koniec Polski) po honde civic 2013 rok, w benzynie za...33 tys.... i ona nie jest tania - poprostu ja mam mega drogie samochody, bo tyle biore za starą bude poliftową...

  5. #20
    danekb25
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał sp3d Zobacz post
    Nie oto chodzi, że żałuje kasy. Po prostu jest możliwość sprawdzenia auta w Mazdzie GRATIS więc czekałem.
    I piszę czego się dowiedziałem. Handlarz skręcił licznik. Ostatni odnotowany przegląd w Mazdzie w Austrii 07.02.2017 przebieg 331353 km. Handlarz deklaruje przebieg 225000 jako pewniak i nie kręcony. Ściemniacz i tyle. Nie rozumiem tylko jaki sens w dzisiejszych czasach, gdzie wszystko można sprawdzić, oszukiwać i kręcić liczniki.
    Takie sytuacje trzeba zgłaszać, żeby gość poniósł jakąś odpowiedzialność za *****two!

  6. #21
    Starszy użytkownik Avatar thomas
    Zarejestrowany
    mar 2014
    Skąd
    LZ
    Postów
    1,621
    Podziękowano Thanks Given 
    332
    Podziękowano Thanks Received 
    1
    Podziękowano
    1 Post
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał yogi1 Zobacz post

    P.S Moi znajomi jadą dziś w trasę (na drugi koniec Polski) po honde civic 2013 rok, w benzynie za...33 tys.... i ona nie jest tania - poprostu ja mam mega drogie samochody, bo tyle biore za starą bude poliftową...
    Zartujesz, prawda? bedzie wesolo. W sumie mnie juz nic nie zdziwi. Ostatnio dzwonil do kumlla jakis marzyciel, ze chce kupic Avensisa z 2013 roku za 35 tys

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •