Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Poka¿ wyniki od 16 do 19 z 19

Temat: Pierwsze powa¿ne auto - oko³o 25 ty¶

  1. #16
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    pa¼ 2010
    Sk±d
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziêkowano Thanks Given 
    1,658
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    17

    Domy¶lnie

    A bra³e¶ pod uwagê samochody w³oskie? Lancia Lybra, Alfa 147, 156 z koñca produkcji. Bêd± to starsze konstrukcje ale maj± swoje zalety.
    Je¿eli pamiêtamy, ¿e wszyscy jeste¶my pomyleni, to tajemnice znikaj±, a ¿ycie staje siê zrozumia³e.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  2. #17
    kochin
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Poje¼dzi³em dzisiaj z ¿on±, ogl±dnêli¶my kilkana¶cie samochodów i oto wnioski.

    Idealnym rozwi±zaniem które podoba siê nam obojgu to Mazda 3 Sedan, ale ju¿ widzê, ¿e bardzo ciê¿ko co¶ takiego dostaæ w rozs±dnym stanie. Ile kosztowa³by rocznik 2005 w dobrym stanie?
    Co¶ w tym stylu (o silniku jeszcze nie my¶la³em):
    http://allegro.pl/grafitowa-mazda-3-...932051891.html

    ¯onie bardzo podoba³ siê te¿ Opel Vectra 1.9 TDI 120 KM. Jakie¶ opinie o tym modelu mile widziane.

    Jeszcze chce zobaczyæ jak zareaguje na t± Hondê Civic (1.6 lub 2.0), nie uda³o siê nam dzisiaj znale¼æ tego modelu w komisach, wiêc zostaje do obejrzenia w przysz³ym tygodniu. Mo¿e warto siê zainteresowaæ sedanem? Nie wiedzia³em nawet, ¿e by³a taka opcja.

    Te¿ wpad³o nam w oko Audi A4 kombi 1.9 TDI z 2003 roku, warto siê pchaæ w taki wynalazek?

    Co do odrzuconych dzi¶ aut to Skoda Octavia jednak przegra³a z Oplem Vectr±. Te¿ fajn± opcj± jest Mazda 6, mi osobi¶cie podoba³a siê bardziej ni¿ Vectra. Ford Focus te¿ idzie w odstawkê. Niby ok ale nic w nim nas nie porwa³o.

    W³oskich wynalazków raczej nie ogl±dali¶my, chyba tylko jak±¶ Alfê i nie przypad³a nam do gustu.
    Ostatnio edytowane przez kochin ; 20-11-11 o 19:25

  3. #18
    radko777
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Jako ¿e od jaki¶ 2 miesiêcy szukam auta i mieszczê siê w podobnym bud¿ecie jak Twój to mo¿e siê trochê wypowiem:
    - pierwotna idea to by³± mazda 6 w dieslu - jednak po lekturze forum mazdy temat odpu¶ci³em - wiêcej zapewne mog± powiedzieæ inni forumowicze min Carpasja i Apacz, którzy te auta sprowadzaj±...poza tym za dobry egzemplarz uogólniaj±c trzeba daæ jakie¶ 34-35k w zale¿no¶ci od rocznika na temat mazdy 3 sie nie wypowiem
    - Opel vectra C mnie osobi¶cie podoba siê po lifcie wiec nie ten bud¿et....wiec sie nie wypowiadam chyba ze kupisz auto z przebiegiem jakie¶ <300 tkm....
    - Honda Civic ³adne auto z dobr± opini± ale nie rozgl±da³em siê za tym modelem - bardziej za accordem VII ale tutaj tez trzeba daæ 35 k i wiêcej za zadbany egzemplarz
    - A4 Avant -Audi jak Audi podobno niezawodne jak jest w praktyce nie wiem....jedno wiem ma³o miejsca z tylu, ma³y baga¿ników no i cena bêdzie wiêksza ni¿ inne auta z tej klasy
    Sam zdecydowa³em siê Forda Mondeo 3 w kombi i dieslu....auto cenowo w moim bud¿ecie du¿o miejsca, wygodnie, trzyma siê drogi , ale jestem tak¿e ¶wiadomy jego wad
    Wydaje mi siê, ¿e sam musisz wybraæ co Ci siê podoba i co bêdzie dla Ciebie najwygodniejsze, najbardziej ekonomiczne etc...
    Z do¶wiadczenia powiem jedno im wiêcej czytasz tym wiêkszy masz mêtlik i suma sumarum mniej wiesz.
    A co do og³oszenia to jako¶ nie mam zaufania do ludzi sprzedaj±cych auta na allegro ze zdjêciami auta jak z ¿urnala....zadaj sobie pytanie jak by¶ sprzedawa³ auto to jakie fotki by¶ pstryka³?? I pewnie bawi³ by¶ sie w podrasowanie w photoshopie?? No i te czy¶ciutkie silniki jakby wyjecha³y wczoraj z fabryki....
    A i jeszcze jedna rada....nie ma co siê spieszyæ z zakupem auta warto poczekaæ
    Ostatnio edytowane przez radko777 ; 20-11-11 o 21:23

  4. #19
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Sk±d
    WL
    Postów
    3,476
    Podziêkowano Thanks Given 
    356
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    17

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ kochin Zobacz post
    ¯onie bardzo podoba³ siê te¿ Opel Vectra 1.9 TDI 120 KM. Jakie¶ opinie o tym modelu mile widziane.
    Jak trafisz zadbane to bêdziesz zadowolony, diesel 120KM jest do¶æ bezawaryjn± jednostk±, przy zakupie sprawdziæ dobrze (dwumas, komputer, ewentualnie wtryski) +wiadome sprawy takie jak standardowa ¶cie¿ka w stacji pojazdów(zawieszenie, hamulce).

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Zak³adka

Zak³adka

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •