Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Prośba o przetłumaczenie historii auta

  1. #1
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Wlkp
    Postów
    380
    Podziękowano Thanks Given 
    200
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie Prośba o przetłumaczenie historii auta

    witam
    Zwracam się do was z prośbą o pomoc w przetłumaczeniu niemieckich faktur z napraw. Trochę tego jest ale nie oczekuję pomocy na wczoraj , chodzi mi o opisanie ich po polsku abym wiedział co było robione.Zdjęcia udostępniłem jako album i można chyba dodawać komentarze.

    z góry dziękuję za pomoc i poświęcony czas !

    https://picasaweb.google.com/klamath...eat=directlink

  2. #2
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    578
    Podziękowano Thanks Given 
    4
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Zeskanuj te dokumenty w jakimś normalnym formacie takim aby można było kopiować z nich ten tekst , wklej w tłumacza i będziesz miał wszystko jak na dłoni.
    www.wymarzoneAUTO.pl - wiarygodne auta używane.

  3. #3
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    Jestes kolego szalony, 20 minut mi zeszlo. Ale pomoge Ci, co by nie bylo ze unfaller tylko szuka guza na forum. Poza tym koledzy importerzy to zdaje sie glownie angielskim w DE operują.

    Dobra, po kolejnosci zdjec :


    12/05/09 odczytanie bledow i skasowanie, wymieniony silnik wolnych obrotow (tak doslownie tlumacze, ja wiem jak to sie nazywa po niemiecku, po polsku to chyba silniczek krokowy

    13/03/09 sprawdzenie sprzegla, wymiana linki sprzegla, jakis BET-kabel

    09/01/09 wymiana sondy lambda, zarowka

    05/01/09 wymiana zarowki postojowych, skasowanie komunikatu

    15/08/08 naprawa szyby z ubezpieczenia (pismo na ten temat)

    15/08/08 inspekcja na 100 tys km, wymiana oleju, filtra oleju i pyłkowego, dolewka plynu hamulcowego, uszczelka pod korkiem spustowym, okresowe badanie spalin

    15/08/08 okresowe badanie techniczne TUV

    15/08/08 naprawa uszkodzenia szyby przedniej górna prawa strona

    certyfikat mistrza od naprawy szyb z tego salonu

    22/02/08 wymiana tylnej wycieraczki

    12/02/08 odczyt i kasowanie bledow, nowa bateria w kluczyku, uszkodzenie znowu silniczka wolnych obrotow, listek baterii

    19/10/07 inspekcja na 90 tys km, wymiana filtra pylkowego, oleju, sprawdzenie stanu plynow, klimy, oswietlenia itp

    rozpiska czynnosci interwalowych przy citroenach

    24/07/07 wymiana linki sprzegla, koncowek drazkow, litr oleju, zarowka, ustawienie zbieznosci

    13/02/07 zarowka lewy przod

    27/10/06 ladowanie danych w komputer auta

    29/09/06 inspekcja na 70 tys km , filtry pow i oleju, olej, wycieraczki, okresowe badanie spalin, wymiana pompy spalin, oswietlenie naprawione

    29/09/06 okresowy przeglad techniczny TUV

    08/08/06 poprawienie blachy na wydechu, linka sprzegla wymiana, sprawdzenie klimy, czyszczenie jakiegos silniczka nastawczego

    02/05/06 wymiana wydechu srodkowego i koncowego, nabita klima, czytanie bledow

    16/01/06 drobna naprawa wydechu

    19/09/05 60 tys km inspekcja, plyny, oleje, swiece, wszystkie filtry z filtrem paliwa, zarowka

    19/08/05 naprawa podswietlenia wskaznika temp cieczy

    29/10/04 wymiana silniczka

    10/09/04 inspekcja na 40 tys km, olej, filtr oleju i pylkowy, powietrza, wycieraczki, dolewka hamulcowego, uszczelka pod korek spustowy, zarowka, okresowe bad. spalin

    10/09/04 okresowy przeglad techn TUV

    27/08/03 inspekcja rocznego auta, filtr oleju, pylkowy, dolewka hamulcowego, wycieraczki, wymiana koncowki drazka prawa strona, uszczelka, umocowanie tablicy rej. na listwie chrom, zbieznosc

  4. #4
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Wlkp
    Postów
    380
    Podziękowano Thanks Given 
    200
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Unfaller będziesz pierwszą osobą do której się zwrócę gdy będę wymieniał za rok mojego pikusia

    Przy okazji mamy przykład historii Citroena Xsary Picasso 1.8 2001r - niech każdy oceni awaryjność francuzów

    Z moich napraw było robione :
    - 2009 rozrząd świece , olej , filtry , instalacja LPG , czujnik ABS koło PP
    - 2010 końcówki drążków , łączniki stabilizatora , naprawa sprężarki klimy - elektromagnes, sondy lambda obie ,wymiana kostki stacyjki 2x - założenie przekaźnika eliminującego problem
    - 2011 klocki przód , oleje filtry , wahacz LP , zbieżność

    Zastanawia mnie jedynie dwukrotna wymiana silniczka wolnych obrotów i raz jest chyba czyszczenie .
    Z bieżących problemów do wymiany raczej silniczek sterujący nawiewem klimatronika ( ciepła zimne) bo raz działa raz nie , chyba był już wymieniany 29/10/04 ( ma wybitą date produkcji 2002)

    jeszcze raz dzięki Tomek ,że Ci się chciało
    Ostatnio edytowane przez klamath ; 06-12-11 o 21:41 Powód: poprawka błędu

  5. #5
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    Mimo wszystko zwroc uwage iz 3 razy zmieniano linke sprzegla, a to juz raczej ponadnormatywne czynnosci przy tym przebiegu. Podejrzewam jakas wade fabryczna.

  6. #6
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Wlkp
    Postów
    380
    Podziękowano Thanks Given 
    200
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    No fakt , to też zapewne słaby punkt , sprzęgło bierze u mnie u mnie dość szybko , tuż z podłogi , trzeba się przyzwyczaić , regulacji żadnej nie ma , przejechałem już 30tys i póki co działa.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •