Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Ciekawa próba wymuszenia odszkodowania...

  1. #1
    Kris75
    Gość

    Domyślnie Ciekawa próba wymuszenia odszkodowania...

    Co za ******.
    Chyba trzeba sobie założyć taką kamerkę, bo świat zaczyna schodzić na psy.
    I weź się potem tłumacz, że Ty go nie potrąciłeś a to gość na maskę Ci się rzucił...

    http://www.smog.pl/wideo/48739/proba...odowania_szok/

  2. #2
    ...
    Gość

    Domyślnie

    Ponoć w niektórych krajach staje się to coraz bardziej popularne. Do Polski jeszcze chyba to nie dotarło ale np. "kaskaderzy", którzy wyprzedzają po to by po zakończeniu manewru ostro zahamować się zdarzają więc taka kamerka to faktycznie może być niezła opcja

  3. #3
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Znajomi mieli sytuację rok temu na rondzie Starzyńskiego w Wawie, prędkość znikoma, dojazd do pasów,nikogo,jadą...wbiega gość na ulicę i klepnął ręką w maskę i upadł, 2 do niego podbiega,właściciel auta się zatrzymuje itd, no i czy nic się nie stało , ten mówi że chyba nie, bolą go żebra itd,no i pytanie:jak to załatwimy-tamten nawijka, że chyba nie ma sensu wzywać policji,ewentualnie wymieńmy się nr tel,potem telefony-zrobiłem obdukcję, mam poobijane żebra, żądam 2 tyś albo idę na policję i zeznaję że uciekłeś z miejsca zdarzenia,mam nr rej itd.
    Facet o mało co nie zapłacił,bo zależało mu na nieskazitelnej opinii,ale ktoś mądry mu podpowiedział,że skoro tamten taki ton narzucił to żeby przyjął ten ton i na kolejny tel odpowiedział-proszę zgłaszać na Policję i do zobaczenia w Sądzie niech ten rozstrzygnie kto jest winny, ja też mam świadków, i dorzucił że jak będzie dzwonił to będzie kolejny dowód na szantaż. Od roku cisza...
    Ale jak widać uważać trzeba.

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •