Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 22 z 22

Temat: Opel Vectra 1.8 122km 2004 - Szubin

  1. #16
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Ale on wcale4 nie musi być skręcony
    Na liczniku może być te 224 tys km
    Do wyszukiwarki dał 196 bo ludzie wpisują np. do 200.000 km.
    A między 200 a 224 tys km różnica niewielka, prawda?

  2. #17
    MlodyGSXR
    Gość

    Domyślnie

    Dokładnie

  3. #18
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    No jak przecież kupil wiec na liczniku bylo mniej jak 200 wiec teraz juz wie ile auto jest skręcone i jaki uczciwy do końca był sprzedawca.

  4. #19
    MlodyGSXR
    Gość

    Domyślnie

    Słuchajcie 25 tys skręcenia licznika to nie tragedia, po drugie sprzedający kupując auto myślę,ze sam nie miał pewności co do przebiegu ,bo nie wierzę żeby ryzykował utratę opinii i zbędnych problemów , ode mnie duzy plus dla niego tak jak mówiłem dokładne uszkodzenia widziałem zanim została sprowadzona i naprawiona do tego co do ceny też się adekwatnie do stanu dogadaliśmy, polecam serio
    Pozdrawiam

  5. #20
    Moderator+
    Zarejestrowany
    cze 2015
    Skąd
    Mazowsze
    Postów
    8,808
    Podziękowano Thanks Given 
    1,597
    Podziękowano Thanks Received 
    159
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Co Ty piszesz za głupoty, jakie nie wiedział etc. Raczej zwyczajnie nie byłby sobą jakby tego nie zrobił "dla zasady", a tym bardziej jak trafił na klienta, który jeszcze sam go broni/tłumaczy.
    Inne "okazje" od niego: http://bez-wypadkowe.net/showthread....2-brak-korekta
    Ostatnio edytowane przez Wojtek69 ; 02-09-17 o 10:34

  6. #21
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    "POLECAM tylko lekko mnie wydymał"

  7. #22
    Banowany
    Zarejestrowany
    lut 2017
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    565
    Podziękowano Thanks Given 
    0
    Podziękowano Thanks Received 
    2
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Dokładnie choćby było 224 000 to i tak co to za przebieg? żaden, w ogóle się zastanawiam jaki jest sens kręcenia liczników przy aucie za 13 tys zł i tylko 30 000km wstecz...i bez tego klient też by kupił ,jak nie ten to inny który rozumie. Dla mnie osobiście przebiegiem to sobie mogę tyłek podetrzeć, miałem auta z 350 000km w stanie idealnym gdzie ten sam model z przebiegiem 194 000km a silnik padlina, ja nie wiem co ci ludzie tak się uwzięli na te przebiegi, przecież przebiegiem się nie jeździ tylko samochodem który jeżeli jeździ dużo i jest dobrze serwisowany i ktoś dba o auto, wymienia to co trzeba to będzie to w lepszym stanie niż taki który ma mały przebieg i nic nie robi przy aucie a są tacy gigusie. Ogólnie patrzy się na stan auta a nie na przebieg.

    Ja sprzedawałem ostatnio VW Jette w IDEALNYM stanie , serwis do końca w ASO VW i tylko ASO ..miało to to zaledwie 264 000km (auto 10 letnie) lakier fabryczne na całości, książka serwisowa wypełniona do końca, kupił chyba jakoś 10 czy 15 klient który oglądał ale 14 poprzednich becało że przebieg ogromny,wszyscy jak jeden że "Panie ale przebieg ma duży"
    Ostatnio edytowane przez andrzej3000 ; 15-09-17 o 17:28

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •