Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: PewneAuta.eu- szukam opini o nich

  1. #1
    Starless
    Gość

    Domyślnie PewneAuta.eu- szukam opini o nich

    Na stronie www.pewneauta.eu oferowany jest Chrysler Town&Country z 2010 r z przeb. 3706 km.
    Jestem zainteresowany zakupem tego auta i szukam wszelkich opinii na temat sprzedającej go firmy.
    W Carfaxie sprawdzałem i nie ma nic podejrzanego i niepokojącego o tym aucie.
    Nigdy nie kupowałem auta z USA i wdzięczny będę za wszelkie rady i sugestie.
    Dodam, że samochód jest w Wa-wie choć jest jeszcze nie zarejestrowany w kraju, i nie można nim wykonać jazdy próbnej, jest on w fazie "do rejestracji".
    Ostatnio edytowane przez mpDante ; 22-02-12 o 12:30

  2. #2
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Myślę, że łatwiej będzie jakbyś dorzucił nr VIN pojazdu, bo tak to wiesz...wróżenie z fusów a duże firmy, raz mają dobre a raz...z tymi autami po prostu różnie bywa. Dziwne bardzo, że ktoś zakupił auto, zrobił niespełna 4 tyś i sprzedaje.

  3. #3
    porr
    Gość

    Domyślnie

    ja przerabiałem temat www.pewneauta.eu np town&country z 2009 roku okazał się bezwypadkowy jak zapewniał sprzedawca ale nie wspomniał żę licznik był cofnięty o bagatela 200 tyś mil co to jest.i że naprawdę jest 2008 r
    kolejny samochodzik iła jaki oglądałęm w pewnych autach to toyota camry new tylko 2000 mil ideał ale ale sprawdzająć czujnikiek wszystkie elementy zewnętrzne lux tylko w środku te które nie dają się wymieniś masakra 250 na czujniku ,pan od tej pory mówił że się nie zna na samochodach że przypadkiem sprowadził 10 aut(złomów) i napewno mam zły czujnik

  4. #4
    porr
    Gość

    Domyślnie

    wszyctki sasmochody z usa najpierw sprawdzjcie po vinie np na carfax lub innych póżniej proponuje czujnikiem który można kupić za grosze i jeszcze najlepiej do warsztatu żeby to sprawdzić bo ja sprawdziłem już tyle aut z usa że nikt mi ciemnoty nie wciśnie że sprowadza w całości albo z małym przebiegiem

    poprostu się nie opłaca sprowadzać aut z usa dobrych np town@ contry z 2009 roku z przebiegiem 55tyś mil kosztuje 12tyś dolarów po przyprowadzeniu na gotowo kosztuje około 62 tyś złoty a u panów z pewneauta za 55 by oddali coś jest nie tak
    przykładowo w usa takkie auto jak pan z pewnych aut proponuje za 55 kosztuje 4500 usd z przebiegiem 270tyś mil pan reguluje licznik na 62 i mamy nieprawdopodobną okazje !!!!!!!!!!!!!większość aut w usa z przebiegami powyżej 200 tyś mil ma małą cenę + rozbite
    proponuje jeszcze raz sprawdzić zanim kupicie grata okazyjnie zainwestujcie 400 -600 zł aby mieć pewność

  5. #5
    Pilsener
    Gość

    Domyślnie

    szukam opini o nich
    - komisy dzielą się na te co mają złą opinię i na takie, co będą ją miały. Wszędzie jest mniej więcej tak samo, ponieważ nikt nie chce kupować nowych to używane się sprowadza (a raczej produkuje) bo jak inaczej plac zapełnisz? A żeby biznes po pierwsze mógł się w ogóle kręcić a po drugie - był opłacalny trzeba kupić auto tanio, czyli najczęściej złom. Popatrz jakie auta są np. na giełdzie w Nairobi. U nas jest kraj coś pomiędzy Europą a Afryką to i auta będą też pomiędzy

  6. #6
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Nie znalazłem na ich stronie stronie takiego auta o jakie pytasz. Tak czy inaczej jeśli ogłoszenie dalej aktualne zdobądź Vin jak już wcześniej carl sugerował i wrzuć w dziale do rozkodowania.
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •