Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Partner II, Berlingo II, Kangoo II, Combo?

  1. #1
    mat80
    Gość

    Domyślnie Partner II, Berlingo II, Kangoo II, Combo?

    Witam, potrzebuję zakupić używane auto dla firmy, auto służyłoby do przewożenia niezbyt ciężkiego towaru aczkolwiek objętościowo dość dużego. Przebiegi nieduże rocznie max 30 tys. km. Pierwsze moje myśli padły na samochody z tytułu, przyznam, że nie miałem z wymienionymi autami wiele do czynienia. Jedynie poczytałem trochę opinii w internecie i tak jak zawsze są one bardzo zróżnicowane, z tego co udało mi się dowiedzieć to w berlingo i partnerze kłopotliwe jest tylne zawieszenie natomiast w kangoo wszyscy odradzają silnik 1.5 diesla. Potzrebuję auta z homologacją na ciężarowe z wiadomego względu, mam do wydania 15 tys zł. Nie jestem nastawiony konkretnie na jednostkę silnikową, najważniejsze to dobry stan auta. Możecie podpowiedzieć, który z tych pojazdów jest relatywnie najmniej awaryjny? A może polecicie coś innego w podobnych pieniądzach? Z góry dzięki za pomoc.

  2. #2
    inhalt
    Gość

    Domyślnie

    Kolego, w dziale dotyczącym opinii o markach pisałem kiedyś o swoim Combo. Mamy już kolejny egzemplarz więc gdybym nie był zadowolony z samochodu, to zmieniając na nowszy wybrałbym inny model. A jednak wybrałem znowu Combo.
    Silnik - tylko 1.7 diesel od Isuzu. Nie polecam żadnego innego. Jeśli kręcisz się koło domu po parę kilometrów to Y17DTL. Bardzo prosta konstrukcja bez CR i bezawaryjna. Jeśli jeździsz na dłuższe trasy i trzeba przycisnąć to wersja silnika Z17DTH.
    Ogólnie auto całkiem niezłe, przeszkadza hałas, ale da się z tym żyć - albo wyciszyć. Poza tym niemal same zalety. Koszt części podobnie jak do Corsy C, na której jest zrobione Combo. Złego słowa nie mogę powiedzieć o tym samochodzie. No i cena jest w miarę do przeżycia.

  3. #3
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Poza kangoo który będzie najciaśniejszy skup się na znalezieniu dobrego egzemplarza i z każdego powinieneś być zadowolony.We francuzach szukaj silnika HDI 90KM-udana jednostka.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •