Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 46 do 52 z 52

Temat: małe miejskie autko, takie typowo dla baby ;)

  1. #46
    baba
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kris Zobacz post
    Okazyjna cena u handlarza z reguły oznacza to co Carl23 ma w stopce.
    tak tez myslalam ;(

    a taki?
    http://otomoto.pl/nissan-almera-C21231402.html

  2. #47
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Kup Citroena C2 lub Peugeota 206+ 1.4HDi. Niskie koszty utrzymania + bardzo fajne spalanie to ogromne atuty tego silnika.
    Brak DPF, bez kola dwumasowego, prosta konstrukcja w sam raz do miasta.
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  3. #48
    pawel_tzk
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał baba Zobacz post
    a co myślicie o takiej polówce? jest krajowa i od człowieka a nie z komisu.
    zastanawia mnie ta "okazja" - krajowe polówki z tego rocznika to tak bliżej 30 kpln
    http://otomoto.pl/volkswagen-polo-C21551127.html
    Zgodnie z obietnicą wrócę do tematu polówki, gość walnął się w numerze telefonu dlatego nie mogłem się dodzwonić, teraz jest już prawidłowy, aaale.. chylę czoło i czuję się zobowiązany do postawienia Krisowi dużego piwka. Sytuacja przedstawia się następująco: Auto ''samo lata, nie trza pchać, lać paliwo i jeździć'', przemiły Pan jest drugim właścicielem, co dziwne, od trzech lat polówka jest w jego posiadaniu, więc pierwszy właściciel zbyt długo się nie nacieszył (można się domyślać dlaczego). Auto przyjechało z Niemiec, mimo tego że właściciel ''sam se zmienia olej'' nie jest w stanie powiedzieć kiedy robił ostatni serwis. Książki serwisowej brak, bo jakoś nie przywiązywał do tego uwagi, przez telefon puścił parę o wymienianej tylnej klapie. Szczerze przyznam że nie widziałem większego sensu dłuższego ciągnięcia go za język. Osobiście ten konkretny model bym sobie odpuścił, życzę owocnych poszukiwań.

  4. #49
    baba
    Gość

    Domyślnie

    Paweł - WIELKIE dzięki!!!!


    C2 fajne autko, tylko że niesprowadzane i w miarę młode (od 2007) chyba u nas nie istnieją
    206 ma jeden problem - to peugeot, znam parę osób jeżdżących peugeotem, ale nie znam żadnej zadowolonej

    to prawda że w corsach D, nie da się samemu wymienić żarówki bo trzeba wyjąć całą lampę?
    Ostatnio edytowane przez baba ; 14-11-11 o 15:14

  5. #50
    rafaell
    Gość

    Domyślnie

    Hej baba

    miałem w rodzinie peugeota 206 2,0HDI z 2004 roku, jeździł przez około 140 tkm i poza kiepskim zapłonem zimą nie można było na niego narzekać (był sprowadzony i naprawiany). Zastąpiło go Clio III faza I 1.5 dci z 2008 roku (również sprowadzone i naprawiane) i w tym właścicielka czuje się bardziej komfortowo choć z zewnątrz jest delikatniejszy od 206tki. W ekonomii wygrywa clio, w elastyczności peugeot. W obu przypadkach części i ori i zamienników wszędzie do bólu

    aktualnie
    moja ciotka sprzedaje swoją micrę, była z niej bardzo zadowolona, auto idealne dla kobiety do miasta. Jak dla mnie ten wóz jest brzydki jak noc, ale ma w sobie coś co sprawia, że podoba się kobietom
    znam tę sztukę i jest naprawdę zdrowa

    http://moto.gratka.pl/tresc/13097166...1af323ac1e0b09
    w razie czego pytaj śmiało

    Pozdrawiam
    rafael
    Ostatnio edytowane przez rafaell ; 18-11-11 o 00:09 Powód: poprawiony link

  6. #51
    baba
    Gość

    Domyślnie

    Hej Rafael,
    Micry znam dobrze, wczoraj sprzedałam swoją Mikrusię, która służyła mi niezawodnie przez 13 lat. Cały czas kręci mi się łezka w oku jak pomyślę, że już jej nie ma - pierwszy samochód, duuuży sentyment

    Jednak to co wiem o tych samochodach, to że na prawdę można powiedzieć że są dobre, niezawodne ale.... fotele mają wygodne jak łóżko fakira

    także dzięki pomyślę o niej, bo wygląda fajnie (tylko te fotele) i sentyment duży - godna rozważenia propozycja.

  7. #52
    Starszy użytkownik Avatar PathLiner
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    zachodniopomorskie
    Postów
    1,128
    Podziękowano Thanks Given 
    304
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Simi? To może Ty?
    (łezka w oku)
    bez-wypadkowe.net — bawi i uczy

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •