Poka¿ wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Zmiana auta. Co kupiæ? Max 22000z³ - 23000z³.

  1. #1
    GregAdek
    Go¶æ

    Domy¶lnie Zmiana auta. Co kupiæ? Max 22000z³ - 23000z³.

    Cze¶æ.

    Planuje zmianê auta. Obecnie posiadam Chevrolet Epica 2006, 2.5 156KM, benzyna+LPG, automat. Wola³bym sedana. Chcia³bym te¿ pozostaæ przy automacie, ale nie jest konieczne. Preferujê LPG, aczkolwiek mo¿e byæ bez, pod warunkiem, ¿e nie bêdzie pali³ jako¶ bardzo du¿o. Druga sprawa to w³a¶nie moc silnika: chcia³bym wiêcej ani¿eli obecnie.

    Mi osobi¶cie podobaj± siê auta takie jak Hyundai Sonata/Grandeur, Volvo S60/S80, Mercedes C W203 (nie wiem tylko, które silniki trzeba wybieraæ, nie wszystkie s± dobre), Peugeot 607/407, Mazda 6, Honda Civic/Accord.

    Zale¿y mi te¿ na tym, by auto by³o w miarê bezawaryjne / zno¶ne w utrzymaniu. Wiem, wiem, du¿o wymagam i mo¿e ciê¿ko pogodziæ te wszystkie osobliwe kryteria, ale mo¿e co¶ wymy¶limy.

    Wcze¶niej interesowa³em siê mocno Chryslerem 300C, ale dowiedzia³em siê, ¿e jest drogi w utrzymaniu oraz w moim bud¿ecie nie kupiê nic dobrego, a jedyna s³uszna dla tego modelu jednostka napêdowa, to co najmniej HEMI 5.7.
    Ostatnio edytowane przez GregAdek ; 03-08-17 o 11:41

  2. #2
    Banowany
    Zarejestrowany
    lut 2017
    Sk±d
    Tarnów
    Postów
    565
    Podziêkowano Thanks Given 
    0
    Podziêkowano Thanks Received 
    2
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    0

    Domy¶lnie

    Sonaty s± fajne, a nawet mam dwie u siebie '07 ale z dieslami 2.0 140KM z tym ¿e ceny to tak ok. 13 000z³ wiêc bud¿et na Sonaty jest a¿ za du¿y

Tagi dla tego tematu

Zak³adka

Zak³adka

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •