Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Temat: Dynamiczny sedan albo coupe:)

  1. #1
    Afro
    Gość

    Domyślnie Dynamiczny sedan albo coupe:)

    Witam, aktualnie przemieszczam się BMW E36 Coupe 2,8 więc szukam czegoś w czym się nie będę czuł jak żółw Miło by było gdyby moje nowe auto zapewniało wysoką bezawaryjność czego niestety moje (dość wypadkowa przeszłość i problemy z elektryką) E36 mi nie zapewnia Co byście polecali tak do ok. 33 tys? Co myślicie o:
    -BMW E46 Coupe lub Sedan (motory pow. 2,5)
    -CLK 200 Kompressor (np. takie coś LINK)

  2. #2
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Kup e46 ale bezwypadkowe - będziesz po prostu zadowolony

  3. #3

  4. #4
    Starszy użytkownik Avatar apacz
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    270
    Podziękowano Thanks Given 
    10
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    CLK 200 163 Km Cię zadowoli?
    E 46 w coupe powyżej 2,5 to =cena zaporowa , niestety. Natomiast w sedanie już szybciej w budżecie 33000 można się zmieścić.Więc jeżeli rozważasz zakup takiego auta to osobiście szedłbym w stronę BMW w sedanie.Masz większe pole manewru. 330 można poszukać
    Ostatnio edytowane przez apacz ; 30-10-11 o 21:02
    www.carpasja.com tel.+48 662 04 96 98 [email protected]
    Samochody bezwypadkowe na zamówienie .STOP!!!

  5. #5
    Afro
    Gość

    Domyślnie

    Ta madzia jest piękna Czytałem, że dużo spala a jak z awaryjnością? Bo w końcu to biturbo... Hyiundai troszkę słaby silnik ale słyszałem, że to dość awaryjne auta... A TT zdrową dostać to chyba będzie problem

    Cytat Napisał apacz Zobacz post
    CLK 200 163 Km Cię zadowoli?
    E 46 w coupe powyżej 2,5 to =cena zaporowa , niestety. Natomiast w sedanie już szybciej w budżecie 33000 można się zmieścić.Więc jeżeli rozważasz zakup takiego auta to osobiście szedłbym w stronę BMW w sedanie.Masz większe pole manewru. 330 można poszukać
    To CLK ma chyba 193 KM Czyli tyle co moja beata a to już w sumie starcza W ogóle teraz warto kupować beemke czy czekać do lutego na premierę F30 i spodziewać się jakiś spadków cen?

  6. #6
    Starszy użytkownik Avatar apacz
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    270
    Podziękowano Thanks Given 
    10
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Oczywiście , słuszna uwaga 163 bardziej mi się utrwaliła w pamięci, ale jak najbardziej 192 również występuje i jest chyba bardziej popularna
    www.carpasja.com tel.+48 662 04 96 98 [email protected]
    Samochody bezwypadkowe na zamówienie .STOP!!!

  7. #7
    macreli
    Gość

    Domyślnie

    mój szef ma RX8 od nowości i tylko koszty eksploatacyjne. jeśli trafisz na kogoś kto o maździnkę dbał, to pojeździsz. pierwsze lata silnika wankla to prace, zresztą udane, nad zapewnieniem konstrukcji jak najmniejszej awaryjności. japończyk
    dwie osoby u nas w firmie mają hyundaia coupe. auto raczej chwalone za niską awaryjność
    o TT za dużo nie opowiem, w sumie fajne auto, ale można się zniechęcić szukając dobrego egzemplarza.

  8. #8
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Panowie, ale popatrzcie dokładnie na RX-8 z ogłoszenia... Chłopak się napala, a to śmierdzi z daleka, niestety. Za 28 tys zł? 2008 rok?

  9. #9
    Afro
    Gość

    Domyślnie

    No właśnie a jak ze znalezieniem zdrowej RX8 revolution? Ta co dałeś do niej link z deczka podejrzana jest, cena baaardzo niska i dziwnie niski przebieg, kierownica i fotele nie wytarte, czyżby po dzwonie albo zajechane turbo? Właściciel od zrobienia fotek do teraz widać nastukał 6 tys. km (na fotkach na liczniku ma 20 tys. przejechane) więc chyba nie ma wzięcia...

  10. #10
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    RX-8 silnik ok. na 70-80tys km.
    Osobiście poleciłbym Hondę Civic Type-R z początku produkcji.
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  11. #11
    Afro
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał tradelux Zobacz post
    RX-8 silnik ok. na 70-80tys km.
    Osobiście poleciłbym Hondę Civic Type-R z początku produkcji.
    Czyli to cholernie nietrwały silnik? Type-Ra i to z roku >2007 (myślałem wziąć kredyt i wyłożyć 50-55 tys. na auto) przez jakiś czas i nie było zdrowych sztuk...

  12. #12
    macreli
    Gość

    Domyślnie

    no może nie był to dobry przykład z tą rx8 z linku, ale jak poszukasz to powinieneś znaleźć
    no wanklem nie zrobisz 0,5mln, ale nie zgodzę się, że siądzie przy 80tys, bo znam z autopsji.

  13. #13
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Może nie jest to magiczny deadline, ale znam przypadki, że bez remontu silnik wytrzymał 120-140tys km, a padał i przy 70tys km...
    55tys zł na Type-R'a z FN to zdecydowanie za mało!
    Za ok. ~45tys można kupić zdrową EP3. Na FN2 trzeba wyłożyć min. 60tys zł...
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  14. #14
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    RX8 nie sa dmuchane, ale niestety tak jak mowi tradelux silniki to jednorazowki.... a pala jak V8 masz tam dwa male cylindry, ktore zeby utrzymac moc maja duzy apetyt

    aczkolwiek samochod sam w sobie dla mnie dzielo sztuki, jakby zapakowali tam swoje dobre 2.3T... bylby naprawde dobrze sprzedajacym sie coupe

  15. #15
    carpasja
    Gość

    Domyślnie

    ja bym kupił bmw e46. prowadzenie i jakość wykonania wnętrza w tym budżecie bezkonkurencyjna.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •