Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 31

Temat: Zastanawiam sie nad kupnem fajnie prezentującego sie oszczednego samochodu prosze o pomoc!!!

  1. #16
    krataja
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Thorus Zobacz post
    a to hyundai coupe jakie to autko ma spalanie bo tez ładne podoba mi sie moze ktos napisac spalanie zeczywiste silnika 1.6 i 2.0 bo te mnei interesuja
    Kolego, tak na szybko jesli chodzi o spalanie: http://www.google.pl/search?q=hyundai+coupe+spalanie

    Cytat Napisał Thorus Zobacz post
    tu mam takie ogłoszenie co powiecie o nim neidaleko mnie taki rocznik za takie pieniadze? http://otomoto.pl/hyundai-coupe-gaz-...C21134624.html
    No powiem ze piekna perelke wyhaczyles Tego patentu nie znalem! Zamiast poduchy pasazera wstawiony badziewny odtwarzacz dvd :-)
    Mala rada - zanim podeslesz nastepne ogloszenie z otoszroto poczytaj sobie troche to forum jak i np. blog Tylika. Ze wzgledu na przejrzystosc opinii i przykladow polecam zaczac od bloga. Te artykuly i watki naprawde otwieraja oczy, bez ich czytania jakikolwiek wpis na forum jest bez sensu.

  2. #17
    Thorus
    Gość

    Domyślnie

    A BMW? jakies oszczedniejsze? tez mi sie podobają co myslicie?

  3. #18
    Starszy użytkownik Avatar PathLiner
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    zachodniopomorskie
    Postów
    1,128
    Podziękowano Thanks Given 
    304
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    <pop-corn>
    bez-wypadkowe.net — bawi i uczy

  4. #19
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Tja

    snacking.gif


    Kup AR 156 w JTD i będziesz zadowolony.
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  5. #20
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    hmm ja proponuje dużego fiata w coupe z napędem na przód w TDI z końcówki produkcji dobre auto.
    Ostatnio edytowane przez Grzechu ; 02-11-11 o 14:55

  6. #21
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Wlkp
    Postów
    380
    Podziękowano Thanks Given 
    200
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Cytat Napisał tradelux Zobacz post
    fault! Nie ma nic tańszego w utrzymaniu, niż 1.4 HDI
    Łukasz , może i masz rację ,jeśli zapewnisz kupującemu że ten silnik nie będzie wymagał większej naprawy przy przebiegu 150-250tys km
    Brakuje jedynie z Twojej strony przykładu ładnego sedana z tym motorem

    Thorus , jeśli podobają ci się BMW ,bierz tą od apacza i zamykamy temat

  7. #22
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    A mam pytanie: bo nie jestem fanet gazu, jak dla mnie gaz jest tylko do kuchenek, czy silnik z instalacją gazową jest taki wieczny??? i kto zrobił największy przebieg bez remontu silnika ??? z tego co wiem to każdy kogo znam i ma auto z gazem to co chwila coś wymienia w samochodzie, jak nie świece to tłumik, to wtryski, to cewki, to uszczelka pod głowicą itp, itd... w normalnych autach bez instalacji LPG nie ma tylu awarii a koszt przeglądu jest większy no i cena gazu także dochodzi powoli do 3 PLNa

  8. #23
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Wlkp
    Postów
    380
    Podziękowano Thanks Given 
    200
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Widzisz bo to jest też tak ,że jedne silniki PB lepiej znoszą LPG inne gorzej - są bardziej delikatne.Druga bardzo ważna sprawa to fachowiec ,który to zakłada.
    Z ogólnych opinii można wyczytać ,że przy LPG szybciej zużywają się : sondy lambda ,tłumiki ,przewody i świece , być może i uszczelki, do tego mogą dojść elementy instalacji - wtryski LPG i reduktor . Z tym ,że koszty tych ewentualnych napraw to są setki zł a nie tysiące.W 10 letnim dieslu naprawy mogą już iść w tysiące ( pomijając 1,4hdi jak pisze Łukasz).

    Zatem jeżeli rozważamy zakup auta 8-10 letniego ,z przeznaczeniem na 3 lata to nie ma sensu wyliczać czy PB czy ON wychodzi taniej o 2zł/100km bo to nie ma tu znaczenia.
    - kupując auto z PB mamy zazwyczaj mniejszy przebieg 100-150tys ,niekiedy niższą cenę od ON ,instalujemy lpg 3tys zł, godzimy się na niedogodności ,częstsze wizyty w warsztatach ( regulacje,filtry,wymiany świec,tłumika) ale zyskujemy tzw. święty spokój
    - kupując 10 letniego diesla z przebiegiem 200-350 tys. jeździmy i cały czas oszczędzamy bo nie znamy dnia ani godziny gdy konieczna będzie kosztowna naprawa ( wtrysków ,dwumasy, turbo )

  9. #24
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    W 10letnim dieslu nie ma koła dwumasowego,a jeśli jest to w bardzo niewielkiej ilości modeli! Te diesle, które są obecnie za 5lat będą miały koła na bardzo przystępnym poziomie. Tak jak to kiedyś było z filtrem DPF, że każdy chciał wymieniać, bez regeneracji i kasować po 4-6tys zł...
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  10. #25
    Thorus
    Gość

    Domyślnie

    ale OT czekam na dalsze pomysły fiat coupe nie podoba mi sie mysle nad celicą i hyundai coupe jakieś jeszcze pomysły ciekawych autek?

  11. #26
    btomek
    Gość

    Domyślnie

    Mała propozycja.
    A może Porsche? Całkiem serio. Auto od forumowicza 924.pl, zadbane, doinwestowane i twoja dziewczyna będzie na pewno zachwycona . http://otomoto.pl/porsche-944-C20782825.html
    Uprzedzam posty w stylu "drogie w serwisowaniu" - właśnie że nie!!

  12. #27
    Thorus
    Gość

    Domyślnie

    Hmm fajne fajne no ale nie mam tyle kasy :/

  13. #28

  14. #29
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    ja myśle ze dziewczyna bedzie zadowolona z tego http://otomoto.pl/wartburg-353-orgin...C19387027.html

  15. #30
    macreli
    Gość

    Domyślnie

    no, ale porsche'awki to zbyt oszczędne nie są
    w ogóle to raczej będzie ciężka sprawa kupić sportowe auto, które mało pali...
    moje propozycje będą alternatywne od dotychczasowych:

    1) toyota mr2 taka np. http://otomoto.pl/toyota-mr2-klima-s...C21249212.html
    na żywo prezentuje się świetnie. trzeba tylko trochę poszukać ładnego egzemplarza, na forum mr2 często coś sprzedają.
    miałem przyjemność jeździć tym autem parę dni, mój kolega ma odrestaurowane od zera.
    auto wyszło go pod 20tys., zrobione od blacharki po techniczne sprawy.
    wrażenia z jazdy niesamowite, charakterystyka auta pozwala na driftowanie - silnik z tyłu, napęd na tył.
    natomiast dla początkującego kierowcy ciężkie do opanowania.
    auto zdecydowanie dla pasjonata.

    2) Corsa C GSI - wiadomo, że diesel będzie bardziej oszczędny, natomiast do 1.8 16V spokojnie montują gaz
    np. http://corsasport.pl/forum/opel-cors...6v-t69461.html

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •