Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Mondeo III 1.8 PB

  1. #1
    radko777
    Gość

    Domyślnie Mondeo III 1.8 PB

    Cześć,
    Co sądzicie o tych dwóch aukcjach:

    http://tiny.pl/h1jq6
    Proszę przeczytać http://bez-wypadkowe.net/showthread....głoszenia-quot

    Auto planuje zagazować wiec jedne już ma instalacje na pokładzie (ale jaka?) natomiast drugi jest starszy ale lepiej wyposażony (min w zimówki).
    Ostatnio edytowane przez Sherlock ; 26-10-11 o 17:53

  2. #2
    mkmal
    Gość

    Domyślnie

    Jak widzę taki podpis
    Nasz zespół chętnie odpowie na Twoje pytania w następujących językach: Deutsch, Türkçe, Pусский
    to już nabieram podejrzeń. Poważnie - kilka "tureckich" komisów w DE zwiedziłem i wiem, że raczej należy ich unikać. A w połączeniu z Rosjanami czy Polakami - czujność włączona na najwyższy poziom.

  3. #3
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Tak jak mówi kolega wyżej, oprócz tego w pierwszym widzę "motorschaden" z tym, że nie wiem czy to odnośnie tego egzemplarza czy jest informacją ogólną, że takie u nich też takie możliwe... ktoś kto trochę "szprecha" byłby pomocny.

    Na przyszłość - jedno auto, jeden temat.
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  4. #4
    Starszy użytkownik Avatar apacz
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    270
    Podziękowano Thanks Given 
    10
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    w pierwszym ogłoszeniu podaje , że auto w czasie spoczynku nierówno pracuje.Ale jest jeżdżacy:-)Daj sobie spokój z tymi ogłoszeniami , a na przyszłość wchodź w zakładkę impressum -która pojawi się jak klikniesz w "handler " na prawo od zdjęcia.Rozkminisz sprzedawcę i bedziesz wiedział , czy to dealer oficjalny czy jakiś Kebab z córką Falaflą i synem Tzatzikiem:-)

  5. #5
    radko777
    Gość

    Domyślnie

    dzieki za pomoc auto od turka odpada....
    co do Mk3 z lpg (pozostawiony przed admina link) to poprosiłem rodzinę z Niemiec o pomoc, żeby się dogadali i dowiedzieli więcej na temat tego auto...co to za instalacja czemu tak tania czy jest książka serwisowa etc...
    Ostatnio edytowane przez radko777 ; 27-10-11 o 16:30

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •