Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Oferta importerów

  1. #1
    Starszy użytkownik Avatar apacz
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    270
    Podziękowano Thanks Given 
    10
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie Oferta importerów

    LEGATO,uważam że to co zrobiłeś uniemożliwiając mi jako importerowi zamieszczanie ogłoszeń sprzedaży jest lekko przesadzone.Wszystko odbywa się zgodnie z regulaminem.Czemu taka sytuacja ma miejsce?

  2. #2
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Czytaj uważnie
    "Zgodnie z Waszymi sugestiami ograniczyłem możliwość publikacji w dziale Sprzedam: osoby prywatne.
    Założyliście limit 50ciu postów - i tak niech będzie."

    A więc jak widzisz ustalone zostało zanim dodałeś ogło. Jak sądzę to samo dotyczy importerów bo niby dlaczego każdy obcy miałby wystawiać ogło bez żadnych restrykcji?Zrobiłoby się szrotowisko a nie o to tu chodzi, stąd sugestie ograniczeń. Dlatego chyba niepotrzebnie się unosisz...Lepiej będzie dla wszystkich,unikniemy bałaganu, w końcu to "bezwypadkowe" a nie "pierwsze z brzegu"

  3. #3
    Starszy użytkownik Avatar apacz
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    270
    Podziękowano Thanks Given 
    10
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Witam ,
    No niby racja , ale tu chodzi o dział importerzy, a nie o prywatne ogłoszenia.Regulamin określa zasady zamieszczania ogłoszeń w jednym i drugim dziale.

  4. #4
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Po prostu jeszcze nie został uaktualniony przez admina, bo ostatnio zalatany trochę jest. A ogólnie powinno być do działu giełda, bo inaczej zaraz zalali by nas importerzy z Gniezna,Płocka,Gostynina,Sochaczewa i innych zagłębi wraz ze swoimi igiełkami w myśl zasady "Bo zgodnie z regulaminem".

    A jak widzisz nie można dawać od razu każdemu dostępu, bo nawet "niby" tak poważny facet, który jest częścią jakiejś tam wyrobionej marki mataczy raz pisząc że jest z carpasji raz zaprzeczając, więc nie pilnując tego to dopiero można sobie wyobrazić zachowanie tych co im na marce nie zależy...

  5. #5
    Starszy użytkownik Avatar apacz
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    270
    Podziękowano Thanks Given 
    10
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    No proszę , nigdzie nie pisałem , że jestem z carpasji albo że nie jestem.To że ktoś ogarnął temat "mojego pochodzenia" świadczy o inteligencji danej osoby.A tak na marginesie , zamieszczanie ogłoszeń w dziale importerzy oferują jest lekko niedopracowane (bez urazy) Zamieściłem ogłoszenie jako importer( zgodnie z regulaminem) i posypały się gromy.Mało tego, Legato jako admin zablokował mnie i nie mogę wystawiać innych aut,więc albo wszyscy przestrzegają regulaminu ( włącznie z adminami) albo każdy sobie rzepkę skrobie.To mi trąci anarchią.

  6. #6
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Myślę, że nie zostałeś zbanowany jako user tylko załatana została dziura w postaci 50 postów i ograniczenie zostało nałożone na grupę co mają mniej. Także nie traktuj tego osobiście.

  7. #7
    Starszy użytkownik Avatar apacz
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    270
    Podziękowano Thanks Given 
    10
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Cytat Napisał carl23 Zobacz post
    ...
    Mam nadzieję że właśnie o to chodzi
    Ostatnio edytowane przez mpDante ; 24-10-11 o 11:35

  8. #8
    Legato
    Gość

    Domyślnie

    Panowie to jest dział dot. regulaminu a nie pisania dowolnych tematów - za to powinno być ostrzeżenie. Po jakimś czasie przeniosę temat w inne miejsce.

    Legato jako admin zablokował mnie i nie mogę wystawiać innych aut,więc albo wszyscy przestrzegają regulaminu ( włącznie z adminami) albo każdy sobie rzepkę skrobie.To mi trąci anarchią
    Stosowne wyjaśnienia wysłałem Apaczowi na PW.

    Dla wyjaśnienia.

    Dział Sprzedam: osoby prywatne - ograniczenia 50 postów.
    Importerzy - mogą pisać tylko importerzy.

    Nowi z ograniczniem 50 postów a dla tych z polecenia innych znanych nam, sprawdzonych importerów istnieje możliwość okresu próbnego tzn. bez wymogu 50 postów.

    Reasumując.
    Nie był to atak na Apacza, lecz jak wspomniał Carl23, załatanie mojego niedopatrzenia w konfiguracji uprawnień do działu Giełda.

    Może te ograniczenia i okresy próbne są nieprzyjazne ale naprawdę są konieczne chcąc wspólnie dbać o wizerunek zarówno forum jaki oferentów.

    Pozdrawiam
    Legato

  9. #9
    Starszy użytkownik Avatar apacz
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    270
    Podziękowano Thanks Given 
    10
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Przyjąłem do wiadomości i informuję , że jestem importerem od wielu lat.Dane mojej firmy są ogólnodostępne w internecie jak również podałem je w jednym z postów.Ale raz jeszcze dla pewności :
    Andrzej Miciałkiewicz"Carpasja"
    01-497 Warszawa
    ul.Zeusa 47 m 19
    118-078-17-54

  10. #10
    Kris
    Gość

    Domyślnie

    Legato czy ja doczekam się odpowiedzi na PW. Chciałem wystawić ogłoszenie w dziale do tego odpowiednim a tu lipa...

  11. #11
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Legato chyba wypoczywa gdzieś bez netu, przedłużył sobie weekend i nie odbiera od nas ton PW bo nikt nie może się do niego dobić. Ale jak wróci wypoczęty to z werwą weźmie się za odpowiedzi

  12. #12
    Legato
    Gość

    Domyślnie

    Wszystko wyjaśnione . Zamykam temat.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •