Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 20

Temat: Kombi kazda rocznik 2003 za <15000 zł na Pb. miasto > 50%

  1. #1
    pixma
    Gość

    Domyślnie Kombi kazda rocznik 2003 za <15000 zł na Pb. miasto > 50%

    Jakie auto kupić 10-15k
    Rodzaj
    Kombi
    Preferowana marka
    kazda
    Budżet na zakup auta:
    <15000
    Preferowany rok produkcji:
    2003
    Silnik (pojemność i liczba KM)
    1.4-2.0
    Preferowany rodzaj paliwa:
    Pb
    Planowany roczny przebieg:
    7000
    Segment/typ/wielkość auta:
    c,d
    Charakter użytkowania :
    miasto > 50%
    Ilość pasażerów, bagażu:
    3
    Pochodzenie auta (rynek krajowy/import):
    wole krajowe ale obojetnie
    Czego przede wszystkim wymagam od auta:
    witam. Wcześniej sporo czytałem forum i długo myślałem czy napisać posta czy nie..ale natrafiłem, na odpowiedzi, ze czasami ktos poleci jakies dobre auto to napisałem może i mi ktoś konkretny model podsunie.
    Mało jeźdze dokładnie 10-15km dziennie plus wyjazdy raz w m-c 300km stad benzyna wydała mi sie lepsza.
    Auto jest dla młodej rodziny z dzieckiem wiec rozglądałem sie za passat b5 fl 1.8/2.0 benzyna /kolezanka z pracy ma chwali sobie ze nie psuje sie/ ale same wyniszczone modele w okolicy albo od handlarzy co umowy kupno sprzedaz z wirtualnym niemcem chca spisac a ja zebym akcyza itd zapłacił. Ogladałem 2 focusy kombi rdza...passaty chociaz starsze były to rdzy nie miały a astra nie podoba mi sie wsrodku. Pojeździłem po komisach to także tragedia "chamstwo i krętactwo" w szczególności w zachowaniu Panów sprzedających co od razu eliminowało jakiekolwiek oględziny. Nie będę ukrywał, ze jestem lakiem motoryzacyjnym...wiec za każdy wyjazd musiałem także mechanikowi płacić za oględziny....Niby poleconemu..hehe Może ktoś sprzedaje albo poleci jakieś auto model ? Gdyż już z tych max 10-15 tys, co chciałem przeznaczyć na zakup auta to wydam na benzynę większość, oczywiście mogę zapłacić osobie godnej zaufania za pomoc w zakupie. Sie rozpisałem pozdrawiam.

  2. #2
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    482
    Podziękowano Thanks Given 
    288
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    Cześć,
    jak uda mi się w najbliższym czasie zakupić auto, prawdopodobnie (piszę prawdopodobnie, bo znajomy o nią wypytuje) będę wystawiał na sprzedaż swoją corollę kombi. Rocznik 2003, pb+lpg (z 2012 roku), polski salon, przebieg z tego co pamiętam cos ok 168tkm. 2 lata temu konserwowałem podwozie, więc jest ok, no ale na nadkolu i drzwiach od progu mają małe bąble. Wiadomo, jest też obtarta tu i tam na zderzakach przez parkingowych łosi, ehhh
    trochę o mojej toyce w tym wątku:
    http://bez-wypadkowe.net/showthread....ta-Corolla-E12

    Przy Twoich przebiegach, raz na dwa lata sprawdzić luzy zaworowe (ja za brak regulacji słono zapłaciłem, więc masz silnik po kapitalce ) i będzie jeździć.

    Uprzedzam pytanie, sprzedaję, bo kupuję większe auto.
    Jestem z Torunia, więc w środku kuj-pom.

    A jak nie chcesz mojej, bo po remoncie, to warto w ogóle moim zdaniem spojrzeć na corolle w kombiaku.

  3. #3
    pixma
    Gość

    Domyślnie

    dziekuje za podpowiedz i pozdrawiam Torun studiowałem tam a zakupy czasami do tej pory tam robię.

    Corolla hmm obcierki, remont itd nie przeszkadza bo to normalne w 14/15 letnim aucie tylko ta corola hmm jak tak na nia patrze to taka taka nijaka..i przeważnie słabe wyposażenie ma a cene trzymają. ale moze i to dobry kierunek

  4. #4
    Starszy użytkownik Avatar bunny
    Zarejestrowany
    kwi 2012
    Skąd
    KR-KCH
    Postów
    482
    Podziękowano Thanks Given 
    210
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    Pewnie, że nijaka! Nie to co Passat B5 - w tym aucie będziesz się wyróżniał z tłumu. To jest król prestiżu!

  5. #5
    Starszy użytkownik Avatar Roadkiller
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    1,536
    Podziękowano Thanks Given 
    227
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Koniecznie kombi albo koniecznie benzyna/lpg? Z jakiego miasta jesteś?

  6. #6
    pixma
    Gość

    Domyślnie

    hmm w pewnym sensie słuszna uwaga Bunny..Das auto dla ludu sporo ludzi ma pewnie dobre w końcu dla ludu.
    Roadkiller kombi nie jest to wymóg konieczny. Mi np. laguna się podoba chociaż mówią, ze to królowa lawet francuz itd. a benzyna bo krotkie dystanse pokonuje 7-1o km dziennie. Nie mieszkam w mieście tylko na wsi okolice włocławka.

  7. #7
    malcolmxxx
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał pixma Zobacz post
    hmm w pewnym sensie słuszna uwaga Bunny..Das auto dla ludu sporo ludzi ma pewnie dobre w końcu dla ludu..
    To chyba żart?

  8. #8
    Starszy użytkownik Avatar Roadkiller
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    1,536
    Podziękowano Thanks Given 
    227
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    pixma - pytam ponieważ tato ma na sprzedaż Skodę Octavię I liftback 1.6 benz/gaz 2006r, ewentualnie mogę odstąpić moją Lagunę II polift 2006r (kombi, wersja luxe Privilege na xenonach) tylko z silnikiem 2.0dCi 150KM (fabrycznie bez filtra cząstek stałych, silnik na łańcuchu). O jedno auto mamy za dużo, bo na podwórku stoi jeszcze Renault Vel Satis 2.0T 170KM z 2006r (ten akurat nie na sprzedaż ) i Maluszek (126P ale też nie na sprzedaż ).

    Miejscowość: Chojnice

  9. #9
    pixma
    Gość

    Domyślnie

    malcolmxxx - tak to był żart, zawsze myślałem poprostu, ze to dobre/malo awaryjne auta a moze to taki stareotyp. Może troszke stare ale czego oczekiwac od auta do 15 tys i masa tego wiec tańsze w eksploatacji.

    Roadkiller - Zawsze sceptycznie do gazu podchodziłem.Tata ma na imie Zbigniew ? bo ogłoszenie octavi z LPG za 13900 ogładam z Chojnic własnie na oto moto.

  10. #10
    Starszy użytkownik Avatar Roadkiller
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    1,536
    Podziękowano Thanks Given 
    227
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Tak, ten pojazd Cena do negocjacji oczywiście Rozrząd wymieniony rok temu z olejem silnikowym. 2 komplety kół, itd.

  11. #11
    Skorpion
    Gość

    Domyślnie

    Szkoda, że nie 1.8 T

  12. #12
    pixma
    Gość

    Domyślnie

    wizualnie ładnie wygląda, salon polski, i klimatyzacja automatyczna tylko ten gaz.
    znajomy taka sama ma tylko, ze czerwona i bez gazu 1.6 silnik i sporo bierze mu oleju choc przebieg 150tys tylko ma /ale sprowadzona to kto tam wie/ ale tanie w utrzymaniu twierdzi.
    sprawa do przemyślenia.

  13. #13
    Starszy użytkownik Avatar Roadkiller
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    1,536
    Podziękowano Thanks Given 
    227
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Tutaj auto krajowe, ojciec jest 3 właścicielem od nowości, dolewek oleju nie robi, silnik suchy. Książki serwisowe są, dokumenty na gaz też. Jak coś to zapraszam do kontaktu W utrzymaniu tanie, ostatnio tato był w trasie do Gdańska i średnia mu wyszła 8,5l gazu, z zawieszenia nic nie robił, auto sztywne i brak luzów ani stuków. Co najważniejsze auto od nowości w prywatnych rękach dlatego żaden przedstawiciel handlowy nie upalał gumy pod siedzibą firmy

  14. #14
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Oktavie 1.8T 2004r kombi bezwypadkową czarny metal. z autom.klimą polift z PL Salonu od nowości praktycznie w 1ych rękach będzie sprzedawał mój siostrzeniec ...ale to za kilka tygodni gdyby kogoś interesowało . Cena ma być przystępna bo i przebiegi jest oryginalny

    a sorki 2005r ...przebieg 260Tkm ori
    Ostatnio edytowane przez Andrebar ; 09-06-17 o 13:15
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  15. #15
    pixma
    Gość

    Domyślnie

    ciekawe propozycja 1.8T przebieg ok taki silnik w skodzie to dosc szybkie auto powstaje ..no ale za kilka tygodni.
    następna skoda octavia hmm musze sie jej przyjrzec dokładniej może skoda dla mnie

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •