Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Temat: Mitsubishi Lancer SB 1.8 LPG 2010 - Bełchatów

  1. #1
    macko555
    Gość

    Domyślnie Mitsubishi Lancer SB 1.8 LPG 2010 - Bełchatów

    Ocena auta z ogłoszenia
    Marka: Mitsubishi

    VIN: JMBLNCX3AAU003221

    Model: Lancer SB

    Silnik: 1.8 LPG

    Rocznik: 2010

    Miejscowość: Bełchatów

    Nazwa komisu: -

    Link do ogłoszenia: JMBLNCX3AAU003221

    Treść: Witam.
    Znalazłem Sportbacka z roku 2010 z Polskiego salonu. Pierwszy właściciel, z tego co mi wiadomo miał on jedną stłuczkę - wymieniany przedni zderzak na oryginalny. Nie był serwisowany w ASO co mnie trochę niepokoi bo chyba nie ma możliwości potwierdzenia przebiegu. Niedawno miał wymieniane wtryski gazu. Prezentuje się nieźle, całkiem nieźle wyposażony jak na Polskie standardy (min. rockford, bluetooth). Sprzedawca twierdzi, że oryginalne felgi 18' sprzedał z racji tego, że na Polskich drogach jazda na nich była po prostu bardzo uciążliwa.
    Co sądzicie o aucie? Jest to już chyba setny lancer którym się interesuję (

  2. #2
    Moderator+
    Zarejestrowany
    cze 2015
    Skąd
    Mazowsze
    Postów
    8,808
    Podziękowano Thanks Given 
    1,597
    Podziękowano Thanks Received 
    159
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

  3. #3
    Znawca tematu Avatar powypadkowevin
    Zarejestrowany
    mar 2015
    Skąd
    www
    Postów
    3,786
    Podziękowano Thanks Given 
    318
    Podziękowano Thanks Received 
    32
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    A po zakupie samochodu będziesz go serwisował w ASO?

  4. #4
    macko555
    Gość

    Domyślnie

    Niee Po prostu boję się przebiegu Czy aby na pewno nie był kręcony. Jeśli będę miał jechać za nim to na pewno potwierdzę szkody - jak wspomniałem, ponoć zderzak był wymieniany.

  5. #5
    Znawca tematu Avatar powypadkowevin
    Zarejestrowany
    mar 2015
    Skąd
    www
    Postów
    3,786
    Podziękowano Thanks Given 
    318
    Podziękowano Thanks Received 
    32
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Jak ktoś będzie chciał Cię oszukać to i tak cię oszuka, bo za 50-100zł może sobie przed każdym przeglądem w ASO cofnąć przebieg i będzie on autentyczny tylko w papierach

  6. #6
    macko555
    Gość

    Domyślnie

    Także chyba i tak nie ma znaczenia czy przeglądy w ASO czy prywatnie? Przegląd był a kto chce to oszukać może, czy ASO czy prywaciarza.. Dobrze myślę?

  7. #7
    Starszy użytkownik Avatar thomas
    Zarejestrowany
    mar 2014
    Skąd
    LZ
    Postów
    1,621
    Podziękowano Thanks Given 
    332
    Podziękowano Thanks Received 
    1
    Podziękowano
    1 Post
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    Patrzyles cos na historiapojazdu.gov.pl ?

  8. #8
    Znawca tematu Avatar powypadkowevin
    Zarejestrowany
    mar 2015
    Skąd
    www
    Postów
    3,786
    Podziękowano Thanks Given 
    318
    Podziękowano Thanks Received 
    32
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Jaki czas temu byłem u elektryka ze samochodem w którym ciągle mi paliło bezpiecznik i przyjechała do niego na korektę licznika prywatna osoba, I właściciel Hondy CRV z którą miał jechać na przegląd do ASO. Auto już sprzedane, bo teraz jeździ BMW Nowy właściciel nieświadomy tego będzie cieszył się serwisem w ASO

  9. #9
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    j/w to co kol -powypadkowevin- prawi..... w sumie to już niedługo z 10 lat będzie jak piszę i powtarzam ,że w POmrocznej to ponad 80% ofert jest zwykłą ściemą !!
    Niestety rynek dostosował się do klienta , który szuka - bezwypadkowego i z małym przebiegiem ....zawyżanie roku produkcji to już przy tym mały pikuś

    Ma być tanio - młodo mały przebieg i wyglądać jak nowe ....koniec kropka
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  10. #10
    Starszy użytkownik Avatar thomas
    Zarejestrowany
    mar 2014
    Skąd
    LZ
    Postów
    1,621
    Podziękowano Thanks Given 
    332
    Podziękowano Thanks Received 
    1
    Podziękowano
    1 Post
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    w zeszłym roku kumpel sprzedawał ładnego Avensisa, z przelotem 115km, 2006, wydruk z ASO Toyota itd. Przyjechali Janusze takim samym z 2003. Byłem przy transakcji, pytam się, jak się im sprawuje itd, jaki przebieg....mówi 180kkm. Ok, kumpel sprzedał tego Avensisa, na koniec, spojrzałem na licznik ich Avensisa, "paczę" a tam 140kkm. Pytam: to ile ma to auto przebiegu? no 180kkm, ale "wie Pan", zbliżało się badanie techniczne, a teraz ta historiapojazdu itd..." Pytam się: jak Wam ku....wa nie wstyd? Tu przyjeżdżacie, po ładne auto, sprawdzacie przebieg w ASO, podpinacie komputery celem sprawdzenia błędów, psioczycie na handlarzy, a sami kręcicie zegary? Zobaczyłem tylko szyderczy uśmiech...

    OSOBIŚCIE NIGDY NIE KUPIĘ, AUTA OD POLSKIEGO PRYWACIARZA. Kręcą tak samo jak spora grupa handlarzy, ale w przypadku dochodzenia roszczeń, prywaciarza możesz co najwyżej cmoknąć w rowek...takie polskie piekiełko, hipokryzja

  11. #11
    Banowany
    Zarejestrowany
    lut 2017
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    565
    Podziękowano Thanks Given 
    0
    Podziękowano Thanks Received 
    2
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Cytat Napisał macko555 Zobacz post
    Niee Po prostu boję się przebiegu.
    Co wy tymi przebiegami? przedwczoraj sprzedałem auto z przebiegiem 352 000km i nie było problemów żadnych,auto stało dosłownie 2 dni w ogłoszeniu, ale serwis do końca i tylko ASO, auto było jak nowe.

  12. #12
    Banowany
    Zarejestrowany
    lut 2017
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    565
    Podziękowano Thanks Given 
    0
    Podziękowano Thanks Received 
    2
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Cytat Napisał thomas Zobacz post
    w zeszłym roku kumpel sprzedawał ładnego Avensisa, z przelotem 115km, 2006, wydruk z ASO Toyota itd. Przyjechali Janusze takim samym z 2003. Byłem przy transakcji, pytam się, jak się im sprawuje itd, jaki przebieg....mówi 180kkm. Ok, kumpel sprzedał tego Avensisa, na koniec, spojrzałem na licznik ich Avensisa, "paczę" a tam 140kkm. Pytam: to ile ma to auto przebiegu? no 180kkm, ale "wie Pan", zbliżało się badanie techniczne, a teraz ta historiapojazdu itd..." Pytam się: jak Wam ku....wa nie wstyd? Tu przyjeżdżacie, po ładne auto, sprawdzacie przebieg w ASO, podpinacie komputery celem sprawdzenia błędów, psioczycie na handlarzy, a sami kręcicie zegary? Zobaczyłem tylko szyderczy uśmiech...

    OSOBIŚCIE NIGDY NIE KUPIĘ, AUTA OD POLSKIEGO PRYWACIARZA. Kręcą tak samo jak spora grupa handlarzy, ale w przypadku dochodzenia roszczeń, prywaciarza możesz co najwyżej cmoknąć w rowek...takie polskie piekiełko, hipokryzja
    takie avensisy robią spokojnie 400-500 tys. mieliśmy jedną w firmie z przebiegiem powyżej 400 tys i jeździło to bdb
    Pozatym jacy sprzedający tacy i kupujący . Jeżeli zmienią się kupujący i nie będą patrzyć tylko na przebiegto wtedy i sprzedający będąbardziej uczciwi. musi zmienić się przede wszystkim mentalnośc kupujących

  13. #13
    Banowany
    Zarejestrowany
    lut 2017
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    565
    Podziękowano Thanks Given 
    0
    Podziękowano Thanks Received 
    2
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrebar Zobacz post
    j/w to co kol -powypadkowevin- prawi..... w sumie to już niedługo z 10 lat będzie jak piszę i powtarzam ,że w POmrocznej to ponad 80% ofert jest zwykłą ściemą !!
    Niestety rynek dostosował się do klienta , który szuka - bezwypadkowego i z małym przebiegiem ....zawyżanie roku produkcji to już przy tym mały pikuś

    Ma być tanio - młodo mały przebieg i wyglądać jak nowe ....koniec kropka
    bo ludzie lubią być oszukiwani

  14. #14
    Moderator+
    Zarejestrowany
    cze 2015
    Skąd
    Mazowsze
    Postów
    8,808
    Podziękowano Thanks Given 
    1,597
    Podziękowano Thanks Received 
    159
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Wszystko jak zawsze jest kwestią ceny

  15. #15
    macko555
    Gość

    Domyślnie

    Zgodzę się, niektórzy lubią. Ja widząc zbyt małe cyferki też się tylko uśmiecham i zamykam kartę przeglądarki. No ale, czasami oferta wydaje się autentyczna a ja nie wiem jak ją zweryfikować (potwierdzić przebieg itp)..

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •