Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Uwaga - Leasing Concepts LTD

  1. #1
    Użytkownik Avatar łukaszd
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Postów
    50
    Podziękowano Thanks Given 
    5
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie Uwaga - Leasing Concepts LTD

    Dlaczego mam wrażenie, że to kolejny przekręt:
    http://rol-trans.otomoto.pl/

    tym bardziej, że pod podanym adresem znajduje się to co widzicie na zdjęciu
    Załączone Obrazki Załączone Obrazki

  2. #2
    netymark
    Gość

    Domyślnie

    na tej samej zasadzie co kręcenie liczników. tak działa wolny rynek. jeśli jest ogromne zapotrzebowanie (popyt) pojawiają się oferty je zaspokajające (podaż).

  3. #3
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Na białą Kugę od tej "firmy" już się na ford club polska napalił jakiś poszukiwacz okazji... ręce opadają od ludzkiej naiwności, aż się nie chce odpowiadać na takie zapytania
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  4. #4
    netymark
    Gość

    Domyślnie

    no to niech bierze. za chwilę z najmniejszymi szczegółami opisze cały proceder znany od dawna

  5. #5
    Użytkownik Avatar łukaszd
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Postów
    50
    Podziękowano Thanks Given 
    5
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jakoob Zobacz post
    Na białą Kugę od tej "firmy" już się na ford club polska napalił jakiś poszukiwacz okazji... ręce opadają od ludzkiej naiwności, aż się nie chce odpowiadać na takie zapytania
    Muszę obronić kolegę z klubu forda On się nie napalił tylko po prostu zapytał. Dzięki niemu i tutaj temat się pojawił.

  6. #6
    jedengosc
    Gość

    Domyślnie

    Witam

    Trafiłem na to forum szukając postów na temat tego sprzedawcy. Domyśliłem się, że to jakiś przekręt. Zastanawia mnie jednak jak wiele jest takich ogłoszeń na różnych portalach. Widać są ludzie, którzy dają się na to złapać. Trzeba jednak o tym pisać, żeby ci naiwni w końcu przejrzeli na oczy. A może ktoś inny też się tym zainteresuje. Z reguły wygląda to tak, że dzwoniąc tam dowiadujemy się , że jest duże zainteresowanie tym konkretnym pojazdem i że pierwszeństwo zakupu może zapewnić tylko wpłata zaliczki. Czy nikomu wtedy nie zapala się czerwona lampka z informacją: UWAGA ! COŚ TU NIE GRA ! Jak można wpłacić obcemu człowiekowi i to z innego kraju zaliczkę na podstawie zdjęcia w internecie ? Myślę, że ten człowiek wykorzystuje to ogólna opinię, że samochody z Anglii są tańsze. Ale, który sprzedawca Angielski sprzedaje samochody z kierownicą po lewej stronie ? Musiałby je sprowadzić z innej części Europy. Reasumując, zanim się napalicie na jakiś samochód z "okazyjnego ogłoszenia" to usiądźcie i trochę pomyślcie czy to jest w ogóle możliwe.

  7. #7
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    NADAL UWAZAM że dobrze byłoby gdyby moderatorzy skupili podobne wątki w jednym temacie ........trochę pracy i by było
    a tak to mały rozpiździaj po tematach .....kto gdzie i na co wpadnie ten pisze .....grochem o ścianę !
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  8. #8
    netymark
    Gość

    Domyślnie

    na forum
    http://autokacik.pl/showflat.php?Cat...Main=285385565

    jest już opis zasady działania z wysłaniem auta do klienta. wszystkie koszty pokrywa sprzedający trzeba tylko:

    Before we will begin the delivery, you will have to send a deposit into 24hrdelivery Europe account by bank account transfer.
    czyli wpłacić depozyt.

    lising concept nie ma swojej strony ale firma, która rzekomo dostarcza auta już tak. jest zarejestrowana na osobę prywatną:
    Joana Quin
    strausen rd 27
    43234 wien
    austria

    zarejestrowana przez operatora ze stanów.
    idźmy dalej. od kiedy w języku niemieckim używa się skrótu rd od road a nie str od strasse? podobna ulica w googlach mi wyskoczyła straussweg ale kod oczywiście dla wiednia: 1110, ewentualnie: Straußweg 2201 Wien ale na pewno nie 43234 bo takiego kodu w wiedniu nie ma.
    telefon też się nie zgadza. mam numer na komórę do znajomej z wiednia i ma 12 cyfr, stacjonarne mają 9 a w formularzu rejestracyjnym jak byk stoi 8 cyferek po kierunkowym.: 44238100. można odnieść wrażenie, że ktoś kto rejestrował domenę bardzo czwórki lubi

    muszę tylko przyznać, że postarali się ze zdjęciami tych aut. bo nie mogłem żadnego namierzyć na zachodzie. może czekają aż auto się sprzeda, ogłoszeniodawca wycofa ogłoszenie i dopiero wtedy wklejają zdjęcia.
    Ostatnio edytowane przez netymark ; 09-10-11 o 22:30

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •