Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 46 do 49 z 49

Temat: auto dla 18-latka

  1. #46
    Damian246810
    Gość

    Domyślnie

    ja mam auto-szrot więc z tym nie będzie problemu , wracając do w123 potrzebny mi tylny mechanizm podnoszenia szyb elektryczny !

  2. #47
    Antek83
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Damian246810 Zobacz post
    kupię w126 sec 5.0 lub 5.6
    Raczej watpie abys kupił sobie za kilka lat to auto. Ceny modeli prawdziwie kolekcjonerskich mogą przyprawić o ból głowy, spali każdą ilość benzyny, nie wszystkie cześci dostaniesz od ręki a ich ceny są nadal wysokie.

    Nie spiesz sie do dużych pojemności,

  3. #48
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Jeśli jesteś takim kolekcjonerem to proponuje Ci kupno w123 300D z 1982roku z orginalnym przebiegiem 240000km a i na zachodzie Ci będzie trudno dostać taki egzemplarz jaki sprzedaje mój znajomy, marynarz z Gdyni bo jest on jego pierwszym właścicielem i posiada on ten samochód od 1982 roku.
    a tu jest ogłoszenie http://tablica.pl/oferta/mercedes-w-...00-IDjpqP.html
    i gwarantuje Ci ten przebieg ja!!!!. jak i to iż jest on jego 1 właścicielem.

    Tylko numer w ogłoszeniu jest widze pomylony jak ktoś zainteresowany moge podać dobry
    Ostatnio edytowane przez Grzechu ; 12-10-11 o 10:07

  4. #49
    Damian246810
    Gość

    Domyślnie

    wiem że jest ciężko dostać W123 w ładnym stanie miałem możliwośc kupienia tylko za późno się obudziłem w123 2.8 coupe z przebiegiem 60 tyś w austri z tym że trochę zaniedbany bo stał dużo czasu najgorsza była podłoga wnętrze super to był jego plus że syn własciciela przepalał silnik i co jakiś czas i wietrzył wnętrze ale co z tego jak sprawę przegapiłem wracając do w126 on jest warty każde pieniądze a co do aut z małym przebiegiem mam wuja w Olecku który ma dużego fiata z przebiegiem 600 km silnik jest rozłożony i zakonserwowany i w ogóle jak nówka z fabryki miałem kiedyś na złomie w123 z przebiegiem 245 tyś silnik odłożony w magazynie czeka na lepsze czasy

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •