Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 49

Temat: auto dla 18-latka

  1. #1
    Damian246810
    Gość

    Domyślnie auto dla 18-latka

    Witam powoli przymierzam się do kupna mojego własnego pierwszego autka , budżet wynosi 18 tyś i wiadomo jest zapas na na prawy , posiadam kat B1 więc ogarniam fury do 200km bo nie mam auta na B1 więc śmigam albo c5 2.2 biturbo mojej mamy lub w124 coupe 3.0 mojego taty więc jakie auto mnie by interesowało na celowniku mam w123 coupe 2.3 lub 2.8 benzyna w sumie to bez znaczenia bo i tak jak bym go kupił to był by swap z w202 2.3 kommpresor wiadomo kwestia ekonomi
    oczywiście musi to byc automat i teraz mam pytanie do was co byście mi polecili bo jeszcze myślałem nad nissanem 300zx ale prosze o wasze sugestie moje wymagania musi tego mało jeździć ma nie być to golf 3 albo audi a4 lub passat ma to byc klasyk z dobrym wyposarzeniem mocnym silnikiem i wyglądać

  2. #2
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Legalnie to możesz jeździć chyba tylko Smartem albo jakimś 3 kołowcem?
    16 lat i 200 KM na tył wg mnie słaby pomysł.
    Jak podrośniesz kup GTV.
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  3. #3
    Damian246810
    Gość

    Domyślnie

    tak ogólnie to troche driftuję mam opla omęgę 3.0 tak po deszczu to sobie trochę bokiem polatam bo mam duzy równy plac ale ona jest wyrejestrowana więc tylko koło domu po tym placyku więc tylni naped ogarniam , a z tym smartem do daj spokój zostały mi 2 miesiące więc nie opłaca mi sie smart a te gtv to w jakiej najmocniejszej wersji było i czy zadbana by była w tej cenie bo w alfach się nie oriętuję

  4. #4
    Starszy użytkownik Avatar czapaja
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1,232
    Podziękowano Thanks Given 
    199
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    "kat B1 i fury do 200 KM" z całym szacunkiem dzieciaczku kup sobie bilet MPK albo rower będziesz stanowił zdecydowanie mniejsze zagrożenie;/

  5. #5
    Damian246810
    Gość

    Domyślnie

    stanowie mniejsze zagrożenie jak potencjalny wieśniak w bmw e36 bo uważam jak jeżdżę i mam olej w głowie a niektórzy mają braki olejowe więc nie ogarniaja mocy 1.6 swojego kochanego bmw więc ląduja po rowach

  6. #6
    Starszy użytkownik Avatar czapaja
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1,232
    Podziękowano Thanks Given 
    199
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    ta....

  7. #7
    Damian246810
    Gość

    Domyślnie

    jak widzę co niektórzy robią tymi autami pod dyskoteką to naprawdę uważam że tak się dzieje a później przychodzi taki na szrot i on chce półoś kupić sprzęgło przód do e36 albo innego wynalazku

  8. #8
    a5421188
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Damian246810 Zobacz post
    stanowie mniejsze zagrożenie jak potencjalny wieśniak w bmw e36 bo uważam jak jeżdżę i mam olej w głowie a niektórzy mają braki olejowe więc nie ogarniaja mocy 1.6 swojego kochanego bmw więc ląduja po rowach
    Ci z brakami zazwyczaj tak właśnie mówią.

    PS Podejrzewam, że ten wątek to zwykła prowokacja.

  9. #9
    Damian246810
    Gość

    Domyślnie

    kurde ja tu z tematem wpadam może chłopaki pomogą coś doradzić a tu widze sama krytyka

  10. #10
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Wy macie numery gg w nickach czy jak?
    A tak serio to GTV w tym budżecie dostaniesz. Napęd na przód, nisko miska olejowa i dość egzotyczne zawieszenie z tyłu. A tak to super samochód, jedyny warty zainteresowania silnik to 3.0 lub 3.2 V6 - najlepiej z pewną historią.
    A co do ogarniania tylnego napędu w deszczu to jakbym słyszał swojego młodszego brata miesiąc przed wypadkiem.
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  11. #11
    netymark
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Damian246810 Zobacz post
    posiadam kat B1 więc ogarniam fury do 200km ...............
    Cytat Napisał Damian246810 Zobacz post
    tak ogólnie to troche driftuję mam opla omęgę 3.0 tak po deszczu to sobie trochę bokiem polatam bo mam duzy równy plac ale ona jest wyrejestrowana więc tylko koło domu po tym placyku więc tylni naped ogarniam
    Cytat Napisał Damian246810 Zobacz post
    stanowie mniejsze zagrożenie jak potencjalny wieśniak w bmw e36 bo uważam jak jeżdżę i mam olej w głowie a niektórzy mają braki olejowe więc nie ogarniaja mocy 1.6 swojego kochanego bmw więc ląduja po rowach
    aleś się koleś ogarnął. drift po płaskim placyku to nie to samo co na ulicy, zapamiętaj sobie na przyszłość.
    ja już chyba za stary jestem na takie teksty a jak tak dalej pójdzie to forum na psy zejdzie z takimi postami.

  12. #12
    Damian246810
    Gość

    Domyślnie

    okej poszukam gtv'ki a co z tym nissanem odpuścić czy się porozglądać

  13. #13
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Odpuścić.
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  14. #14
    Damian246810
    Gość

    Domyślnie

    rozumiesz słowo plac nikt ci nie wyjedzie a na ulicy bez szaleństw

  15. #15
    Damian246810
    Gość

    Domyślnie

    kurde ładny jest ale części drogię są a jak z gtv'ką i jak u niej wygląda sprawa napraw

Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •