Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 49

Temat: auto dla 18-latka

  1. #31
    Damian246810
    Gość

    Domyślnie

    własnie ja szaleję tylko na placu a nie na drodzę bo w moim regione nie ma nawet warunków zeby pojechac szybciej jak 120 więc ... ps nie gram w gry komputerowe bo mam ważniejsze żeczy do roboty

  2. #32
    Kris
    Gość

    Domyślnie

    Proponuję zająć się nauką,a zacznij od języka polskiego...

  3. #33
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Damianxxxxxx ".....mam ważniejsze żeczy do roboty"

    To oddaj kluczyki od auta rodzicom ......spakuj tornister i sprawdź czy jutro nie masz dyktanda z "polaka"

    PS;
    Kris ....przyznaj się ...obserwowałeś wpisy ......
    sorki szybszy byłeś ...ale mi nie chodzi o wytykanie .....tylko aby czasami coś dać do myślenia
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  4. #34
    Wolf
    Gość

    Domyślnie

    http://otomoto.pl/nissan-300-zx-C20990576.html
    http://otomoto.pl/nissan-300-zx-osta...C20111685.html
    Gratuluję fantazji :-) auta z ogłoszenia do weryfikacji jedż zobacz,a tak na poważnie moim zdaniem ktoś kto posiada taki wóz w dobrym stanie powinien sobie go zostawić na zawsze.

  5. #35
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Myślę, że to kolejny chłopak co: przyszedł, dostał po uszach, pomyślał-poyebani, wie lepiej i zrobi po swojemu...

  6. #36
    netymark
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał carl23 Zobacz post
    Myślę, że to kolejny chłopak co: przyszedł, dostał po uszach, pomyślał-poyebani, wie lepiej i zrobi po swojemu...
    no tak, zgadza się jak najbardziej ale niech idzie na jakieś forum typu randka peel cy cuś i tam opisuje swoje machowskie zapędy. trzynastolatki będą sikać w majtki. a tak to tylko się wygłupia na poważnym forum.

  7. #37
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Wszyscy się rozpisujecie, upomiacie, itp. itd.. a po co ??? nikt i nic i tak niezabierze Damiankowi kluczyków jeśli je oczywiście posiada. Ja już się wyposiciłem na ten temat. Damian od 30 września jest fajna Fifa 12 na Xboxa i Payke 3 widziałeś ??? pograj może warto ...

  8. #38
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Dalej będę obstawał przy swoim - nie generalizujmy! To, że ktoś chce takie a nie inne auto - i co z tego! Przyszedł po radę a nie wykład umoralniający. Fakt, mam (jak większość tutaj) trochę więcej lat niż autor tematu, z pewnością dużo więcej stażu za kierownicą i przejechanych kilometrów, niemniej pamiętam mimo że było to parę ładnych lat temu jak wyglądał temat prawa jazdy i prowadzenia w moim gronie. Zarówno ja jak i część moich znajomych naprawdę poważnie podchodziliśmy do tematu, mieliśmy auta jeżdżące lepiej niż maluchy, CC i tico. Nie pozabijaliśmy się, wśród znajomych było też fan tuningu (choć osobiście nie preferuję takich przeróbek) miał moc ponad 200KM i umiał jeździć z głową, dzisiaj większość z tych ludzi naprawdę ma dużą wprawę i dobrze jeździ. Oczywiście zawsze i w każdym środowisku są obszczymurki, których tutaj opisujemy, pozabijani z BMW 2 a może i 3 w jednym, idioci itp... Nikogo nie bronię bo nie znam człowieka i nie wiem nic o nim praktycznie, pokazuję jedynie że istnieje też druga strona, lepsza i bliższa normalności, która zostaje nie zauważona, dlatego że normalnie uczestniczy w ruchu i zlewa się z otoczeniem, czasem mając pod maską V6 czy większą moc...
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  9. #39
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Jakkob znajomi mojego syna którzy mieli auta po 200kM lub plastiki w wieku 16-18 lat albo nie żyją, albo są na wózku a ich rodzice siedzą dziś i płaczą dlaczego to ich spotkało a nie kogoś innego... Bedziesz miał syna nastoletniego to będziesz inaczej się wypowiadał, kiedyś nie było takiego natężenia ruchu, i takich samochodów dostępnych jak dziś.... drogi był w lepszym stanie, i inaczej wszystko wyglądało. Kiedyś ... na dużo powiedziane, nawet 8-10 lat temu.

  10. #40
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Ja się zgadzam z tym co mówisz, natomiast pokazuję jedynie że nie każdy taki jest i musi skończyć w podobny sposób. Pod moją dawną pracą, przed budynkiem pamiętam wiosną 2008 zginął chłopak na skuterku, jechał wg ekspertyzy 38km/h... tyle również może zabić. Nie neguję waszych argumentów, bo macie trochę racji, pokazuję jedynie drugą stronę medalu i żeby nie przyklejać takiej łatki stereotypowo każdemu... Tyle ode mnie, możecie się nie zgadzać, każdy ma prawo do własnej opinii
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  11. #41
    carpasja
    Gość

    Domyślnie

    ja bym kupił mazdę mx-5. napęd na tył, moc wystarczająca i łatwo ją opanować, napewno łatwiej niż dużego mercedesa. Choć moje zdanie też pozostaje niezmienne i uważam, że kolega jest za młody to uważam, że powinien zacząc od czegoś mniejszego. I naprawdę apeluje o mega rozsądek.Znaleźć się na headline w tvn24 z drzewem i foliowymi workami nie jest trudno.

  12. #42
    chi_mera
    Gość

    Domyślnie

    Mistrzowie driftu i ogólnej jazdy bokiem zaczynali od dużego Fiata i Poloneza, chyba że było stać na E30
    Po jaką cholerę Ci, człowieku, 200KM ??

  13. #43
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    U mnie tez na uczelni tez wisial nekrolog, byl wypadek, dziewucha miala 140 na waskiej drodze gdzie pelno drzew, skoda octavia w dieselu

    de facto jak ktos jest ***** to zabije sie we wszystkim co jest napedzane silnikiem, ja uwazam ze im mocniejszy woz tym bezpieczniejszy (w normalnych swiadomych rekach)

    balbym sie wyprzedzac czyms co nie jest w stanie odpowiednio przyspieszyc w momencie gdy tego jak najbardziej potrzebujesz

    aczkolwiek tyl naped na pierwszy ogien to dosc odwazne posuniecie, bez systemow, troche mokrego/sliskiego + za duzo gazu i lecisz ostrym lukiem, za wysokie progi na start wg mnie,

  14. #44
    Damian246810
    Gość

    Domyślnie

    po wstępnych przemyśleniach zostaje orginalne 2.3 136 km przejechałem się i stwierdziłem że i ztym fajnie to chodzi kasę wolę wpakować w lakier skóry i inne bajery a tak za pare lat kupię w126 sec 5.0 lub 5.6 ale w celach kolekcjonerskich a opel łamaga się rozkraczył urwana półoś

  15. #45
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    No to pogonić tatusia by dał kasę na naprawę

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •