Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 49

Temat: auto dla 18-latka

  1. #16
    netymark
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Damian246810 Zobacz post
    moje wymagania musi tego mało jeździć ...... ma to byc klasyk z dobrym wyposarzeniem mocnym silnikiem i wyglądać
    rzadki model, mocny silnik, napęd na tył? hmmmmm

    ZIL, KAMA3, UAZ, KRAZ coś pominąłem? może być jedynie problem z wyposa'Ż'eniem ale zawsze kilka płytek pod lusterkiem można powiesić, autoalarm na pilota dołożyć, niebieskie lampki pozakładać i będzie w sam raz.

    kurde ja tu z tematem wpadam może chłopaki pomogą coś doradzić a tu widze sama krytyka
    wybacz kolego ale chyba źle trafiłeś. jak chcesz sobie samoocenę podnieść to jakieś inne forum polecam.

  2. #17
    a5421188
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał takietam Zobacz post
    Wy macie numery gg w nickach czy jak?
    Jeżeli o mnie chodzi to losowo wybrany numer bo wpadłem tu tylko na chwilę Pobędę tu jeszcze pewnie maksymalnie kilka dni.

    PS Kiedyś już byłem na tym Forum. Przy okazji - dobrze, że już nie ma (takie przynajmniej mam wrażenie) takich głąbów w moderacji jak sławny swego czasu blanker.

  3. #18
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Rozumiem, że Lukasz mogę wywalić?

  4. #19
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Abstra***ąc od całej sytuacji uważam za prymitywne pastwienie się nad kimś kto wchodzi z zapytaniem - fakt trochę nieskładnym, a wy udajecie mega doświadczonych "masterów" zza szklanej szyby. Wszyscy już są grubo po sześćdziesiątce i mają prawo jazdy od 50 lat żeby takie rzeczy wypisywać? To, że ktoś chce takie a nie inne auto nie oznacza, że można klasyfikować go jako potencjalnego zabójcę od razu.
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  5. #20
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Postów
    340
    Podziękowano Thanks Given 
    6
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Jakie umiejętności może mieć człowiek po zdaniu egzaminu na prawo jazdy? - praktycznie żadne. Tylko wydaje im się że jak zapiszczą oponami to h***j wie co potrawą. Potem na YT ogląda się wyczyny takich osobników jak z samochodu nie ma co zbierać. Dlatego na początek auto proste typu miejski kompakt itp.

  6. #21
    netymark
    Gość

    Domyślnie

    jakoob, koleś nie ma prawka a ogarnia auta z tylnym napędem do 200 koni. on się chciał tu popisać i dowartościować a nie auto znaleźć. czy 16 latek, który bierze udział w organizowanych zawodach driftowych za poręczeniem ojca i zgodą organizatorów pyta się tu jakie auto kupić i że ogarnia tylny napęd. no weź.
    przejeździłem już rożnymi autami kilkaset tysięcy km kilka lat miałem 200 kucy w 3ce, od tego czasu pokochałem jeździć bokiem (moja żona znienawidziła to auto przez to) ale na ulicy mnie parę razy jednak obróciło. nigdy nie wiesz, gdzie jest górka, dołek, podbitka itd. taki młody, ogarniający super auta cwaniaczek byle co kupi i tak się rozbije. szkoda nawet pisać. to ostatni raz.

  7. #22
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    swap z w202 2.3 komp lyknie Ci polowe budzetu, wiec ja bym odpuscil,

    300ZX za te pieniadze to bedzie padlina

    GTV hmm... troche egzotyk

    ja bym sie pchal w 728 e38, tym mozna mur chinski przekosic o ile ktos jej wczesniej nie spawal, **** naped mocy nie tak duzo jak na ta mase, ale bedzie jezdzic

    Cytat Napisał Damian246810 Zobacz post
    Witam powoli przymierzam się do kupna mojego własnego pierwszego autka , budżet wynosi 18 tyś i wiadomo jest zapas na na prawy , posiadam kat B1 więc ogarniam fury do 200km bo nie mam auta na B1 więc śmigam albo c5 2.2 biturbo mojej mamy lub w124 coupe 3.0 mojego taty więc jakie auto mnie by interesowało na celowniku mam w123 coupe 2.3 lub 2.8 benzyna w sumie to bez znaczenia bo i tak jak bym go kupił to był by swap z w202 2.3 kommpresor wiadomo kwestia ekonomi
    oczywiście musi to byc automat i teraz mam pytanie do was co byście mi polecili bo jeszcze myślałem nad nissanem 300zx ale prosze o wasze sugestie moje wymagania musi tego mało jeździć ma nie być to golf 3 albo audi a4 lub passat ma to byc klasyk z dobrym wyposarzeniem mocnym silnikiem i wyglądać

  8. #23
    Damian246810
    Gość

    Domyślnie

    tzn na swap mam już opisywaną c-klasę tylko z ładnym w123 jest problem na zachodznie nie ma a jak są to bardzo drogie

  9. #24
    Damian246810
    Gość

    Domyślnie

    netymark chcę ci powiedzieć że ja miałem juz jeden wypadek i dało mi to duzo do myślenia fakt że to nie z mojej winy bo to był hyundai coupe ten w starszej budzie i co się okazało miał wyrdzewiałe tylne gniazdo amortyzatora a że były róznego rodzaju plastiki to nie było tego widac miałem szczęście jechałem niecałe 70km/h i miałem dachowanie i otyle dobrze że to było na prowincji to mi polski chłop pomógł wtedy sobie uświadomiłem że auto to nie zabawka a moc nie jest mi potrzebna po to zeby piszczeć tylko po to że jak podjedzie mi jakiś czesiek na światłach swoim bmw e36 potocznie nazywanym wśród moich znajomych kebabem to żeby mu utrzeć mu noska

  10. #25
    Damian246810
    Gość

    Domyślnie

    jak chcesz to ci fotki wyślę tego hyundaia oile je jeszcze mam to sobie zobaczysz

  11. #26
    carpasja
    Gość

    Domyślnie

    kolego Damian246810 kup sobie to w123 coupe. ale jak cie zobaczę w pobliżu placu zabaw gdzie są moje dzieci to zaczynam strzelać bez ostrzeżenia. jeśli faktycznie masz 16 lat to pojęcia o życiu nie masz a co dopiero o prowadzeniu samochodu nie wspominając tylnonapędowego auta bez elektronicznego wspomagania trakcji. Rozumiem twoją fantazje, polot i świeże podeście do życia, ale jako twój rodzic nigdy bym nie udostępnił ci takiego auta. Poprostu nie umiesz jeździć i tyle. chyba, że masz talent na mierę Kubicy. Otrzeźwiej, zrobisz krzywdę komuś i sobie. Krok po kroku, kup słabsze auto, poczuj je, naucz się jego reakcji, poprostu dojrzej do jego posiadania. co z tego że miałeś jeden wypadek? jakbyś miał wiedze i wyobraźnie to nie wsiadłbyś do szrotu z polepionym zawieszeniem. Jak już będziesz miał trochę doświadczenia to zapisz się do szkoły gdzie nauczą cie jeździć, bo wciskać gaz i puszczać sprzęgło to moja 4 letnia córka umie...tylko nie widzi wtedy nic do przodu....

  12. #27
    netymark
    Gość

    Domyślnie

    dzięki carpasja, bo już myślałem, że jakiś dziwny jestem. popieram cię w pełnej rozciągliwości.

  13. #28
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    jak dla mnie to troche przesadzacie, sam zaczynalem od prawie 200 konnej benzyny przelatalem 2 lata nia i zyje, nic złego sie nie stało, zero kwestia podejscia do samochodu i realnej oceny swoich umiejetnosci

  14. #29
    Sherlock
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Damian246810 Zobacz post
    moc nie jest mi potrzebna po to zeby piszczeć tylko po to że jak podjedzie mi jakiś czesiek na światłach swoim bmw e36 potocznie nazywanym wśród moich znajomych kebabem to żeby mu utrzeć mu noska
    I to jest "nasze" motoryzacyjne nieszczęście,,,spotka się dwóch młodych na światłach , jeden drugiemu chce "pokazać"...a później czyjaś rozpacz (przeważnie nie " powożacych" ani ich rodziców , tylko kogoś bogu ducha winnego...)

    Szkoda żę z '"przycierania" noska wyrasta się z wiekiem,,,,(lub innym "wiekiem" )

  15. #30
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Wszystko z czasem i dorosłością emocjonalną ........
    W tym wieku to w miarę bezpiecznie dla siebie i innych poszaleć można na zamkniętym torze kartingowym
    Nie jednemu wydawało się , że umie i panuje nad autem ...01-XI można im zapalić świeczki ( termin tuż tuż ) ....najgorsze jest to , że obok tych "mistrzów kierownicy" leżą ich ofiary - no ale pewnie to frajerstwo co się napatoczyło "po drodze" .

    Dzieci oderwane od gier komputerowych - nastolatki .....niedojrzałe embriony ....wcześniaki innym słowem .

    Qrde ....chyba bardziej odpowiednim miejscem na tego typy wpisy byłoby Forum psychologiczne - Temat - "Kontakt dziecka z rodzicem " - pod temat - ...."jak wychowywać by nie zabijać......" choćby po to aby potem adwokaci nie musieli wymyślać nowych sformułowań typu - "POmroczność jasna" !!

    PS;
    od chwalenia się swoimi umiejętnościami i filmikami ( w każdym wieku) jest ponoć niejaki Youtube .......
    ......ja gdybym był Twoim rodzicem to przykręciłbym Ci kasę i dostęp do środków "masowego rażenia" a skupiłbym się na bezpiecznych lekcjach sportowej jazdy samochodem dla takiej rosnącej indywidualności 16-to latka .... z pożytkiem dla rodziny jak i osób postronnych

    Ostrej broni nie sprzedaje się małolatom ani nawet dorosłym bez zezwolenia ......qźwa DLACZEGO ???
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •