Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Jak wygląda wnętrze przy przebiegu...

  1. #1
    trajano
    Gość

    Domyślnie Jak wygląda wnętrze przy przebiegu...

    Mam nadzieję że dobrze trafiłem z dzialem pomyślałem, że dobrze by było gdyby każdy kto jest pewny swojego przebiegu pokazał jak powinno wyglądać ono, aby ludzie zobaczyli jakie są różnice między tym co jest w ogłoszeniach, a tym co powinno być

    Zaczynam od swojego pojazdu. Opel Vectra C kombi 1.9 CDTI rocznik 2004. Na chwilę obecna ma przejechane 228.000 km. Ja w ciagu trzech lat najeździłem ok. 80.000 km. Autem jeździ codziennie moja żona z pasażerką do pracy. Oprócz tego całkiem sporo jeździmy np. na wakacje (czasem i całą Europę)
    W zasadzie najbardziej widać zużycie na klamkach drzwi, trochę zeszła farba w miejscu gdzie kierowca ociera siekolanem o konsolę śroskową i gdzie ociera wierzchem dłoni o konsolę podłokietnika przy zapinaniu pasów. Objawia sieto nieco ciemnym "plackiem" ale raczej słabo widocznym.

    Ps. W tym roku miałem małą stłuczkę dzięki której musiałem naprawić przedni zderzak. Okazuje się, że w naprawianych Vectrach mozna to łatwo zauważyć, gdyż często zapomian sie włożyć małe kołki plastikowe przytrzymujące zderzak, a które to kołki są na samym wierzchu. U mnie pozostaly dwie dziurkipo nich, ale na mocowanie zderzaka nie ma to jakiegośszczególnego wpływu warto o tym pamiętać i gdy ktoś zapewnia o bezwypadkowości można zobaczyć, czy te kołeczki tam są, jeśli nie ma, niech się tłumaczy Również załączam zdjęcie

    20110929505 (Medium).jpg20110929506 (Medium).jpg20110929504 (Medium).jpg20110929503 (Medium).jpg20110929507 (Medium).jpg20110929501 (Medium).jpg
    Załączone Obrazki Załączone Obrazki
    Ostatnio edytowane przez trajano ; 09-10-11 o 14:14

  2. #2
    a5421188
    Gość

    Domyślnie

    Teoretycznie dobry pomysł ale w praktyce różnorodność aut jest taka, że nikomu nie będzie się chciało przeszukiwać takiego wątku gdyby się rozrósł. To miałoby sens gdyby takie zdjęcia z opisem dodawało się do nowo-utworzonego serwisu gdzie byłby dokładny podział na marki i modele.

  3. #3
    Starszy użytkownik Avatar Roadkiller
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    1,536
    Podziękowano Thanks Given 
    227
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Dobry pomysł... Ale jak ja wstawiłbym zdjęcia naszego diesla (9-cioletniego z przebiegiem 140tkm) jeżdżonego po mieście to po wnętrzu spokojnie dalibyście ponad 300tkm Ale takie uroki jak się posiada półskórę oraz skórzaną kierownicę (boczek kierowcy wytarty, kierownica zużyta bo się kręci jak to w mieście)

    Najlepiej byłoby utworzenie jakiegoś subforum gdzie byłby podział na marki...

  4. #4
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    578
    Podziękowano Thanks Given 
    4
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Kolego na to jak się auto "wyciera" w środku wpływa wiele czynników - każdy się inaczej poci , każdy inaczej siedzi , każdy ma inną technikę jazdy , każdy eksploatuje auto w innych warunkach, jeden nosi sygnety na rekach drugi nie, , jeden pracuje w biurze i ma ręce delikatne jak aksamit inny jest kamieniarzem i ma ręce jak papier ścierny itp. itd. - pomysł fajny ale nie będzie on niestety odzwierciedleniem tego jak powinno auto wyglądać przy danym przebiegu.

    Dla mnie przebieg jest tylko informacją kiedy jechać na serwis interwałowy :-) A czy pokazuje 90 000 tyś czy 290 00 nie ma większego znaczenia.

  5. #5
    trajano
    Gość

    Domyślnie

    Pomyślałem sobie o takim temacie, ponieważ jedną z wielu rzeczy które omawia sietakże na tym forum jest własnie zużycie wnętrza. Pomyślałem że dobrze by było, gdyby ludzie mieli jakiś odnośnik do tego co widzą w ogłoszeniach. Pomysł faktycznie dyskusyjny, ale jak zbierze się kilka opisów tego samego modelu można będzie (byc może) wyłowić pewne punkty wspólne które podpowiedzą czy "coś tu panie nie gra"

  6. #6
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Witam -trajano- ...po dłuższej przerwie
    Próbowałem zapoczątkować coś podobnego w dziale -Technika- temat "Testy naszych aut",,,,,,,,,,,ale jakoś (pomimo wielu zapowiedzi) mało kto czyni podobne opisy . Pamiętam ( z poprzedniego Forum) że fotorelacje nie sprawiały Ci ani kłopotu ani problemu więc i tu zachęcam do tego typu działań .
    Myślę , że nie ma po co "wywarzać otwartych drzwi " (tworząc nowe działy czy tematy) tylko dalej czynić wpisy w już istniejącym -Technika- testy naszych aut-
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  7. #7
    trajano
    Gość

    Domyślnie

    oki a swoja drogą, w środę moja żona zaliczyła kolejną stłuczkę, tym razem z prawej strony. Niby nic wielkiego się nie stało, ale jakoś wkurza mnie świadomość, że dookoła jeździ coraz więcej nieodpowiedzialnych ******ów. No i podniosła mi sięśrednia kolizjyjna do 1,5 kolizji rocznie, bleee :P

  8. #8
    Starszy użytkownik Avatar apacz
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    270
    Podziękowano Thanks Given 
    10
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    A teściowa to czasami za fajerę siada?

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •