Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: rejestracja "anglików"

  1. #1
    tnt
    Gość

    Domyślnie rejestracja "anglików"

    http://motoryzacja.interia.pl/wydarz...anglii,1700678

    Co sadzicie o rejestracji tzw. "anglików"? Jak dla mnie to nie posiadamy odpowiedniej infrastruktury, aby pozwolić sobie na rejestracje tychże pojazdów. Kraje posiadające autostrady, czy drogi wielopasmowe może jeszcze, ale u nas. Sytuacja dość kontrowersyjna, a opinie podzielone.

  2. #2
    netymark
    Gość

    Domyślnie

    święte słowa. niech się taki urzędnik unijny przejedzie naszymi wspaniałymi drogami (w szczególności polecam drogę śmierci ze świecka do poznania) najpierw zwykłym autem z kierą po lewej. gwarantuję, będzie w szoku. następnie niech się przejedzie anglikiem. jak nie narobi w gacie to na pewno nie będzie się opowiadał za rejestracją anglików z nieprzełożoną kierownicą w pl.
    ja jestem zdecydowanie przeciw. już jest wystarczająco tłoczno i niebezpiecznie na naszych zakichanych, pełnych tirów drogach jednojezdniowych.

  3. #3
    krzysiek
    Gość

    Domyślnie

    Ze Świecka do Poznania to będzie autostrada już za 3 miesiące.

  4. #4
    Andre
    Gość

    Domyślnie

    W pozostałych krajach Unii nie mają problemu bo ludzie nie wyjeżdżają za granicę do pracy tak jak jest w przypadku naszych obywateli. Niech powiedzą jaki procent zarejestrowanych aut w Niemczech ma kierownicę po prawej :/. U nas będą na potęgę sprowadzać co by tylko przed znajomym czy sąsiadem popisać się czym to się jeździ. Niech podniosą zarobki bo ceny to już mamy jak na zachodzie.

  5. #5
    netymark
    Gość

    Domyślnie

    a podatki i inne opłaty to nawet większe w porównaniu do zarobków więc zgodzę się z przedmówcą, że na potęgę by anglików u nas nagle przybyło, skoro można mieć auto za pół ceny.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •