Widziałem to autko na żywo i ZDECYDOWANIE NIE POLECAM. Wystawione na sprzedaż przez Euro Cars Autohandel, Nakielska 81, Bydgoszcz w portalu Otomoto. Mój wyjazd na oględziny to kolejna stówka w błoto.
Popierwsze na zdjeciach prezentuję się b.dobrze ale sprzedajacy nie napisał, że auto jest w środku bardzo zapuszczone przez wożenie zwierząt.
Mnóstwo sierści w całym samochodzie i brudna i śmierdzonca tapicerka od zwierząt. Do tego niechlujna próba zatuszowania tego tematu przez wypryskanie wszystkich plastików i tapicerki areozolem do konserwacji plastików bez wcześniejszego oczyszczenia.
Auto miało 2 właścicieli a ten ostatni wyglądało jak by nigdy nie robił porządków bo jest mnóstwo potocznie mówiąc wżartego brud z kilku lat w środku jaki i na zewnatrz auta.

Druga sprawa to niezgodność opisu wyposażenia auta z rzeczywistością:
- Czujnik deszczu - brak
- Przyciemniane szyby - tylko tylnia
- Czujnik zmierzchu - brak
- Elektrochromatyczne lusterka boczne - zwykłe
- Elektrochromatyczne lusterko wsteczne - zwykłe
- Uszkodzone podświetlanie lusterek w klapach przeciw słonecznych
- silnik umyty i wypsikany środkami do plastiku aby się ładnie błyszczał

https://www.otomoto.pl/oferta/peugeo...-ID6yHfj3.html

Trzecie robiony lewy próg na całej jego długości ale w tym temacie przynajmniej sprzedający uczciwy bo tego nie ukrywał i otwarcie o tym mówił.
Problem polega na niechlujnym wykonaniu tej naprawy szpachlu tyle, że miernik wogóle nie wchodzi w tryb pomiaru oraz kiepskie spasowanie elementu. Naprawiany tzw reperaturką progową.
Plus tylko taki, że pszycie progowe uległo uszkodzeniu a konstrukcja nośna bez skazy. Mam zdjęcia przed i po więc wydaje się mi, że nie potrzebnie była robiona wycinka. Wgnioty były tylko pod przednimi drzwiami pośrodku patrząc z góry. Drzwi przednie wymienione na nowe (przekładka robiona na tzw kolanie - klamka i zamek zamontowany na słowo honoru) a tylne tylko malowane. Tylny zderzak po lewej niespasowany.
Zwróciłbym jeszcze na prawy próg w jego przedniej części chyba tez było coś robione ale na tym odechciało się mi dalszych oględzin i odstąpiłem od zakupu.

PS. Nabrałem zaufania do sprzedającego jak przeczytałem pozytywne opinie na temat napraw samochodów bo prowadzi również warsztat mechaniki pojazdowej Moto Arts Bydgoszcz.
To uśpiło moje ewentualne obawy, że może okazać się to kolejną na marne wyprawą. Pytanie czy tak samo jak przygotowuje auta do sprzedaży postępuję z naprawami tych aut. Czy oby te opinie są prawdziwe?

https://dobrymechanik.pl/mechanicy/b...tur-pajak.html