Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: peugot 407 SW Płock VF36ERFJC21525782

  1. #1
    sbojar3
    Gość

    Question peugot 407 SW Płock VF36ERFJC21525782

    http://allegro.pl/peugeot-407sw-2-0-...759545559.html Byłam widziałam....nie polecam. Napewno malowany i napewno kręcony. Nie mogłam nigdzie sprawdzić auta po vin-ie bo już Pan na wstępie powiedział, że historia jest wykasowana...hahah. Zapytany o nr rejestracji z Holandii oczywiście nie chciał podać. Ogólnie ,,właściciel'' nic nie wiedział o aucie, a twierdził, że osobiście go sprowadzał i na każde pytanie mówił ,,nie wiem''. Po odpaleniu samochodu (co było troszkę trudne) siwo-biały dym z rury co uważam za nie możliwe przy przebiegu 189 tys Wiem, nie spodziewałam się rewelacji, ale straciłam czas i pieniądze. W sumie ciężko uwierzyć w taki przebieg przy samochodzie z 2006 roku. Podaje vin to może ktoś coś znajdzie ps. Płock mówi sam za siebie....nie polecam firmy GA-MOTOR

  2. #2
    krzymaj
    Gość

    Domyślnie

    Zawsze na łamach tego forum powtarzam.
    Przy tak brzmiącym zapisie od osoby prywatnej (bo sprzedaje "grzegorzm23" a nie firma "GA-MOTOR"):
    "Ogłoszenie jest informacją handlową i nie stanowi oferty myśl art 66 $1 Kodeksu Cywilnego.
    Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia."


    należy sobie odpuścić. Szkoda czasu i nerwów.

  3. #3
    Użytkownik
    Zarejestrowany
    lip 2015
    Skąd
    śląsk
    Postów
    68
    Podziękowano Thanks Given 
    39
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    9

    Domyślnie

    co nie zmienia faktu, że mamy przynajmniej pożyteczną informację.
    kolejną, do sztambucha.

  4. #4
    Arturos
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki a chciałem jechać i oglądać te autko

  5. #5
    sbojar3
    Gość

    Domyślnie

    ogólnie wszystkie samochody tam na pierwszy rzut oka są tak wypucowane.....że wyglądają dosłownie jak igiełki...a jest ich na placu bardzo dużo. Co w ogóle jest podejrzane jak się podjeżdża to już sam fakt warsztatu brama w bramę z ,,właścicielem" aut. a na placu warsztatu same auta z zagranicznymi blachami udało mi się zapamiętać rejestracje pewnie następnej super sztuki też 407 sw : 76-sz-rl. Jak ktoś ma chęć i czas to może coś w necie znajdzie

  6. #6
    Użytkownik
    Zarejestrowany
    mar 2012
    Postów
    57
    Podziękowano Thanks Given 
    6
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    Jeżeli koledzy są zainteresowani p 407 to mój jest do wzięcia.Ogłoszenie na http://peugeotklub.pl/forum.php w dziale sprzedam.

  7. #7
    Starszy użytkownik Avatar thomas
    Zarejestrowany
    mar 2014
    Skąd
    LZ
    Postów
    1,621
    Podziękowano Thanks Given 
    332
    Podziękowano Thanks Received 
    1
    Podziękowano
    1 Post
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał sbojar3 Zobacz post
    ogólnie wszystkie samochody tam na pierwszy rzut oka są tak wypucowane.....że wyglądają dosłownie jak igiełki...a jest ich na placu bardzo dużo. Co w ogóle jest podejrzane jak się podjeżdża to już sam fakt warsztatu brama w bramę z ,,właścicielem" aut. a na placu warsztatu same auta z zagranicznymi blachami udało mi się zapamiętać rejestracje pewnie następnej super sztuki też 407 sw : 76-sz-rl. Jak ktoś ma chęć i czas to może coś w necie znajdzie
    to znaczy, że jak handlujesz autami to nie możesz mieć warsztatu? paranoja. W takim razie wszystkie serwisy ASO są podejrzane i lepiej omijać szerokim łukiem, podobnie jak większość autohausów w Niemczech

  8. #8
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Dziś większość sprzedawców/komisów/handlarzy ma własne lub współpracuje z warsztatami i "picownikami" - taka od lat potrzeba rynku ( jak to mówią )
    Muszą się konkurencyjnie prześcigać w atrakcyjności oferty - a ta wizualna jest jak dotychczas ponad wszystko
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  9. #9
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Oczywiście, że 189 tys km to niemożliwe
    Bo auto ma więcej
    Bouwjaar
    2006
    Kilometerstand
    276.011 km

    BTW auto
    Nee, marge

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •